Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteriankaiza

czy złozyc pozew o niewywiazanie sie z wyroku sądu i podwyższenie alimentó

Polecane posty

Gość gość
BRAWO!!! Jak czytam wypociny takich polmozgow zaslepionych nienawiscia do swoich dzieci za to ze potrzebuja ojca,za to ze musza jesc,miec zaspokajane inne podstawowe potrzeby to tez postanowilam napisac do sadu o kare grzywny. Im wiecej takich zer jak ten co tu poczynil wszystkie te chamskie wpisy ktore mialy na celu oglupic autorke(jak tu ktos db napisal cos sobie obmyslil w swoim maltm mozdzku:)) tym ja jestem b zdeterminowana zeby zadac sprawiedliwosci czyli kara za nieprzestrzeganie postanowien sadu i podwyzszyc alimenty. Dzieki czubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
You welcom Rechu-rechu-rechu ;) Znam też zakończenie filmu, bo go oglądam. Jest chu..owe. Ale zabawne. Hłe, hłe, hłe... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaiza
Jest zabawne .... tatuś zaplacił sporo kasy swoim dzieciom i nie ma teraz na kure/wki ha ha ha ale zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest duużo zabawniejsze: tatuś płacił swoim dzieciom duużo pieniążków na obspermione łapki mamusi. Ale dzieci dorosły i tatuś płaci duużo pieniążków na łapki dzieci. I od tego czasu mamusia nie może sobie łapków obspermić ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaiza
.. a to cie boli ... kopnęła cię eks w tyłek i żale masz teraz ... gorzkie żale to w kosciele a nie na forum ... kto by zreszta z toba wytrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyganiał kocioł garnkowi: ty podobno też bez męża - nie wytrzymał? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izo po co z kimś tak miernym wchodzisz w polemikę (jeżeli można to tak w ogole nazwać). Ignorancja i tyle. Niech sobie ulży choć tutaj, Wyobraź sobie co jego była żona i dzieci muszą przeżywać... Widac totalne dno w każdej sferze. Dajmy mu pole do popisu a Ty rób swoje.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te powyżej - strach cie obleciał? I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moje dziecko dorosło i cwaniactwa nauczyło się od ojca starego c***a studiuje sobie,pracuje sobie oficjalnie zarabiając grosze.Moje obspermione łapki dalej biorą alimenty które tatuś płaci na konto syna.Będzie miał od c***a kilkanaście tysięcy na lepszy start.Dzircko dorosło i w jego widzeniu tatka nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego twoje obspermione łapki biorą pieniądze dziecka? Wychowałaś dziecko na przygłupa-niedorozwoja, żeby nie mogło decydować o swoich pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w tym momencie zostało wykazane czarno na białym czym są panie rozwódki. To są obspermione ścierwa, które nie są w stanie wychować dziecka na przyzwoitego, uczciwego człowieka. Dlatego apel do panów: nie opuszczajcie swoich dzieci. Wychowujcie je mimo wszystkich trudności. Bo to zaprocentuje. Dziecku i światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaiza
w dzisiejszych czasach bardzo trudno o normalnego człowieka :) dziękuję za wszystkie wskazówki i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaiza
dziecko kochane lub bardziej niekochane zwane gosciem :) ja zostawiłam eks męża , teraz mam nową rodzinę i kochanego męża :) tyle rozmowy z toba bo nie lubię przepoconych typów :) ty naprawdę musisz cholernie zraniony pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Cholernie nie lubie qrestwa. Trzym sie ramy. Pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac jak Ci poszło. Ja jutro jadę do prawniczki po wzór o 2 pismo. Tym razem wnoszę o zwolnienie mnie z tej opłaty 40 zł bo to zero nawet mi tych 40 zl nie odda. Alimentow nazbieralo się już około 9 tysięcy wiec co tu marzyc o oddaniu 40 zł... W każdym razie ja będę skutecznie co 2 m-ce pisala to pismo,podejrzewam ze ten potwór teraz na rozprawę nawet się nie poraczy. Wiem ze tych pieniędzy nie ujrzę,ale robię to po to,żeby zabezpieczyć dzieci przed nim w przyszłości. Jeżeli wystapi o alimenty od Nich to będę mieć cała teczkę dokumentów świadczących o jego zerowym zainteresowaniu dziecmi,ich lekceważeniu. Poza tym jego dług będzie coraz większy a ja zrobię wszystko żeby zemścić się na nim za to ze tak krzywdzi moje dzieci. I dla pokrzepienia napisze Ci ze mam 2 męza, dziecko i jesteśmy szczęśliwą rodziną:)Nawet po takich przejściach można sobie zycie ulozyć:) Dziś moja corka pokazala mi pracę domową gdzie ma napisać za co kocha swojego tatę. Napisała ze jej tatuś ma na imię Robert (czyli pisala o swoim ojczymie), ze ma niebieskie oczy i jest opiekuńczy,zabawny,dzielny i się o nas troszczy:) To,ze popełniło się kiedyś straszny błąd nie skazuje ani Ciebie ani Twoje dzieci na klęskę,nieszczęście:) Glowa do góry i daj znac jak Ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bagno. I 3 metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarrrat
napisał ktoś, kto każdy wieczór spędza samotnie, nikt go nie kocha i nie szanuj******on sam nie szanuje nawet swoich dzieci a one podziękują mu za to już niebawem, zwłaszcza na starośc jak będzie starym dziadem i będzie potrzebował pomocy...a na to dzieci odwrócą się tyłem i pokażą goła d**ę żebys mógł je w nia cmoknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba tez tak zrobie, bo byly widzi syna raz w tyg prtez 4 godziny. Może go wija kary ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×