Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innova

Fantazje o koledze z pracy ;).

Polecane posty

Gość Innova

Cześć dziewczyny 2 tygodnie temu poszłam do nowej pracy i mam w tej pracy takiego kolegę który wcale nie jest przesadnie przystojny ani wysportowany ani nawet mi się specjalnie nie podoba ale "coś" w nim jest takiego że fantazjuję o nim. Mówiąc szczerze przeszkadza mi to trochę w wykonywaniu obowiązków służbowych i oczywiście nie zamierzam się z nim przespać. Dodam, że nie jestem brzydka i mam wielu znajomych i kolegów, także płci męskiej. Któraś z Was miała coś takiego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem to samo. Nowy kolega z pracy....ciacho. Wiem, co czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy :-) Fantazjuję, że spotykamy się na korytarzu biurowym idąc w przeciwnych kierunkach, on do kuchni, ja do toalety. Mijamy się, ja uśmiechnięty, on zawstydzony. Potem kątem oka widzę, że on na chwilkę przystaje, potem ogląda się za mną...i zawraca. Idzie za mną. Ja wchodzę do toalety pierwszy, za chwilę on. Czekam już na niego, żeby przywitać go mocnym i mokrym pocałunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystawiaj języka tak zalotnie, chłopcze...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalotne? Rozumiem że gdyby ten chłopak wystawił język mijając cię na korytarzu to byś odpłynęła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpłynął, kochanie, odpłynął. Jestem mężczyzną, i to prawdziwym, chłopcze :-) Czytaj uważniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś prawdziwym mężczyzną to dlaczego zwracasz się do mnie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie brzmi: czy Ty jesteś prawdziwym mężczyzną? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innova
Nie pracuję w biurze... najczęściej fantazjuję że spuszcza mi lanie ; >. Z wyglądu nic szczególnego, co najciekawsze. Niestety romans w pracy to chyba bardzo zły pomysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też fantazjuję o koledze z pracy, jest to dla mnie trochę uciążliwe ponieważ często jestem tak podkręcona na sam jego widok + myśli które pędzą na ten widok jak szalone, że często muszę udać się do łazienki w celu dalszych rozmyślań ;) Przeszkadza to trochę w pracy... Kręci mnie bardzo, ale w romans wplątywać się nie chcę. Co robić, droga redakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikmimimi

mi się udało zrealizować fantazję koleżanki z zespołu, jezu jaka była napalona aż miałem później penisa spuchniętego. Może jestem zwyrolem ale strasznie mnie kręci jak grzeczna koleżanka z pracy, która na co dzień jest poważną osobą starającą się najlepiej jak może wykonywać swoje obowiązki, a jak się patrzę na jej buzie to tylko widzę jak się ksztusiła penisem, ciekawy jestem później jak swojego misia całuje jak wróci do domu ❤️ albo jak krzywi się na stołeczku przy kolacji bo ją pupa boli ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×