Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
W tych pytaniach z testu na facebooku brakuję pytań 30 do 34. Ma ktoś te arkusz z brakującymi pytaniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby tu nie robimy nic na mokro ale chyba nie będzie to błąd jak na wszelki wypadek ubierzemy ten fartuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś wie jakie mogą być zadania opiekuna przy problemach z pamięcią krótkotrwałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia zycze tym ktorzy zdaja o 12.00!!! Nie stresujcie sie... Bedzie dobrze... I zameldujcie sie tutaj po wyjsciu i opowiedzcie co bylo i jak wrazenie... Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może przesłać mi wczorajsze pytania, bo nam zabrano ? Podaje adres emailowy: bozial56@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktos sensownie rozpisane te algorytmy, ja mam z książki strony i na przykła nie ma tam przenoszenia pacjenta z łózka;/. A inne czynnosci opisane inaczej niż ćwiczyliśmy;/ . Mogę prosic o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE FARTUCH I ZAWSZE RĘKAWICZKI. Nie ma znaczenia czy robimy coś z wodą. ZAWSZE. I zawsze przed zmianą czynności wyrzucamy fart+ręk. do czerwonego worka, dezynfekujemy ręce, nakładamy nowy fart.+ręk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten stronie nie ma przenoszenie pacjenta z łóżka na wózek;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli przesadzamy pacjenta na wózek to też nakładamy fartuch czy fartuch tylko przed prześcieleniem łóżka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podchodzisz do pacjenta, witasz się etc, nastepnie bierzesz kapcie, skarpety szlafrok, zakladasz na siebie fartuch i rękaw., i dopiero dotykasz pacjenta - ubierasz skarpety etc. przesadzasz na wozek, przykrywasz kocem. Pytanie czy parawan jest tu konieczny ? sprawdzenie temperatury otoczenia ? pewnie tak. Pytanie też czy zmieniamy fartuch i rekawiczki po posadzeniu pacjenta na wózek. - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy liczycie, że na 16.00 będzie wózek tzn to co na 8.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że będzie coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisac problemy ok a nie rozumiem co mam wypisac jak jej pomoc hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak co innego skoro mowiliscie ze sa dwie wersje zadania. 8.00- wersja zadania A 12.00- wersja zadania B I ostatnia grupa 16.00 ma to co ci rano o 8.00. Sa trzy egzaminy w cuagu dnia. Mysle ze o 16:00 bedzie to samo co o 8.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma druga grupa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo dzisiaj sie moze dowiemy jak wyjda ci co pisza o 12.00... Ale chodza sluchy ze mycie calego ciala w lozku i zmiana pampersa. Czekam na potwierdzenie tych z 12.00. A potem tych z 16:00 ze mieli to samo co ci na 8.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wersja 1Egzaminu:Przygotowanie posilkow posilki pod nadzorem opiekuna nie karmimy dieta lekkostrawna dopajamy zapewnienie cwiczen biernych i czynnych proby pionizacji przez rehabilitacje zapewnienie zajec terapeutycznych Co tam jeszcze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pierwszego jest pacjent z parkinsonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Ma Parkinsona...Co myślicie? tyle wystarczy? Czy co tam więcej dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyszedl już ktos z egzaminu o godz. 12.00? Powdzielcie sie co wy mieliscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka wyszla z egzaminu i napisala ze miala mycie calego pacjenta + zeby i zmiana pampersa z podmyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to myślicie że są 2gr czy 3gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze tylko dwie wersje zadania .... Zalezy duzo od konisji ktora bedzie nas oceniala jak nam pójdzie... Czy beda patrzec na kazda nawet najmniejsza bzdure czy poprostu beda wyrozumiali i nie obleja z powodu byle glupotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podmycie pacjenta przy zmianie pampersa to wersja z basenem czy bez i jakie były zadania do napisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że są dwie grupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podmycie przy zmianie pampersa to wersja z basenem i jakie były zadania do napisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę kiedy zrobić podmycie ze zmianą pampersaprzy toalecie całego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×