Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
no wiec co do tej budki koleżanka wczoraj zdawała i ma byc na kolanach i niestety manekin jest odłoniety nas uczyli ze zamiast basenu mozemy podkład jednorazowy i podmyc pacjentke ale nie wlewac mydla do wody tylko na zwilzona myjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COSINUS Bydgoszcz, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli manekin jest odsloniety i dostęp jest bezposrednio od góry a cale nogi są zakryte tak dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą budką to mają być odkryte stopy czy tułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisałam o budce kołdra na kolanach od gory macie dojscie imyjemy a moze mi ktos napisac o przescieleniu łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby bylo zabawniej ja nawet w teorii nie miałam słania łóżka pustego. Z pacjentem owszem i bylo to o wiele prostrze niż algorytm pustego łóżka ktory gdzies znalazlam i gubię sie co ma robić rękalewa albo prawa. Parę stron wczesniej ktoś wrzucił link z algorytmem wiec sobie zerknij. Dla ułatwienia dodam że nie ma na necie żadnego filmiku instruktażowego z algorytmem słania pustego łóżka wiec na egzaminie będzie pełna improwizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livka Błagam napisz do mnie maila co było w tym zadaniu ewa.ewelina68@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napisałaś, ale "kołdra na kolanach od góry" to można różnie zinterpretować. Widać w tej budce stopy odkryte czy tułów jest odkryty? Z tym prześcieleniem to ja bym robiła wersję ze ściąganiem wszystkiego i przekręcaniem materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie my tez nie mielismy przescielenia lozka pustego i algorytm to troche tak napisany ze nie wiadomo jak zlozyc niektore rzeczy np przescieradlo ? moze ktos wie jak je zlozyc i odstawic na krzeslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy sciagamy pampersa,umyc plecy przewrcamy na plecy sciagamy pampersa i znowu na boku myjemy posladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna
Cześć. Czy może ktoś kto zdawał opisać drugi przypadek? Jeszcze będę wdzięczna za wskazanie problemów i w 1 i 2 przypadku. Sorki ,ale mieliśmy beznadziejną kobietę i tego się boję najbardziej. Z góry dziękuję :-) ania.wacek1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mała
Hej macie może dokładną treść tych dwóch zadań jak tak proszę o maila: mala59@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem tu nowa fantastyczna strona,mam 23.06 praktyczny,błagam podajcie na mail jakie były te dwa zadania dokładnie Proszę klodii.dom196@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem ze nie zmieniaja kolejnosci tzn 1 grupa ma wysadzanie pacjenta i przescielenie łóżka a 2 grupa ma mycie zębów twarzy klatki piersiowej kończyn gornych i plecow plus podmycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ogarnac wszystko bo moze sie pozmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw odkladamy poduszki później koldre podklad-ma byc jeden i przescieradlo marszczysz na rece w poprzek lapiesz gora odkladasz. Wymiatasz okruchy mozesz przewrocic materac. Kladziesz kolejno przescieradlo dół rowno z materacem górę zakladasz podwijasz narozniki skladasz kopertowo pozniej podklad. Nastepnie koldre rozkladasz na calym lozku podwijasz boki i zakladasz pod spod materaca tylko w nogach i skladasz na 3 taka eske- znak ze pacjent wroci. Strzepujesz i kladziesz poduszki koniec tak nas uczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podklad na pól i jeszcze raz na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest eska??? Ten znak z kołdry pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wred0tka696
Potwierdzone (koleżanka z grupy zdawała). Dziś w B-stoku na 8.00 było to zadanie z toaletą ciała i pampersem. Ja zdaję dzisiaj na 16.00 ;) Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli roznie zaczynaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na tym zadaniu jest napisane ze to zad 1lub 2.. Bo u mnie w szkole zaczynamy egzaminy od 22,23,24.06...ja jestem wpierwszym dniu o 16:00... Czy moga zaczac od ktoregokolwiek zadania... To kluczowe bo jak bede wiedziala co beda mieli ci na 8.00 to bede wiedziala co bede miec ja na 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy to zadsnie z wysadzeniem i przescieleniem lozka wydaje sie byc prostsze.... Ja jednak chyba wolalabym to drugie z myciem ciala i zmiana pampersa.... Czesciej to cwiczylam niz to przescielenie lozka a jak cwiczylam to z pacjentem a nie na pustym lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiszcie, proszę, treść przypadków. Na maila czy tu dla wszystkich. ania.wacek1@gmail.com Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos opisaną problematykę pacjenta? podzieli się? stregio@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzcie czy o 12-00 jest to samo zadanie każdego dnia czy jest jakoś rożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy napisze ktos co bylo do napisania w oby zadaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest do napisania w zadaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez bylo potwierdzenie ze jest roznie.. Zaczyna sie zad 1 potem 2 i od nowa 1.nastepnego dnia zaczyna sie zadanuem 2 potem 1 i na koncu 2.przeplatanka taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×