Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość livkaaa
gość dziś dokladnie tak i zalozenie pampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w pierwszym zestawie oprocz problemow trzeba wypisac dzialania zwiazane z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie wolalabym zadanie nr 2...mycie w łóżku i zalozenie pampersa... Czesciej to cwiczylam niz wysadzanie manekina i przescielenie lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladam pamersa i potem druga czesc znowu sciagam pampersa,podmywam i zakladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdaję w kuj-pom 23 o12,00 czy sa jakieś zestawy w zależności od godziny zdawania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest do wypisania w zadaniu gdzie trzeba przeniesc pacjentke na wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyho
Proszę o info, jakie problemy, jakie działania w obydwu zadaniach. Dziękuję. zbyho111@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livkaaa
dzialania nie do problemow ale do tego co trzeba zrobic aby pacjenka zaadoptowala sie jak najlepiej w placowce gość dziś to jest zad nr 1 - przeczytaj wpisy wyzej, gość dziś odezwij sie do mnie na maila livia75@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moje koleżanki również po i było to co napisała livkaaa dziś o 8:00 i 16:00 było zad .1 a 12:00 zad.2 powodzenia pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyje .... potem plcy posladki zakladam pamp i ptem od nowA sciagam pAmp. pidmywa. I zakladam pamp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty sobie wszystko komplikujesz.... Myjesz zeby.. Twarz.. Szyje... Konczyny gorne.. Klatke piersiowa plecy posladki.... Zakladasz koszule i podmywazz pacjenta z przodu... Wg mnie na basenie choc niektorzy uwazaja ze bez... I wtedy zakladasz pampersa... To wogole nielogiczne co ty napisales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas uczyli ze na egzaminie sa dwa odrebne zadania tzn np mycie ciala bez konczyn dolnych,koncze zadanie,siadam,odnotowuje i ootem drugie od nowa mycie rak itd podmywanie i zmiana pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i moze byc. Ale nigdzie nie pisze ze trzeba 2x zmienic pampersa. umyc cialo w lozku to pierwsza czynnosc. A druga podmyc i zmienic pampersa. Trzeba czytac zadanie i nie robic tego czego nie potrzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pampers nie jest zalozony na manekinie przed zadaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja myślę tak samo ja już po w treści była ciągłość mycie ciała, zmiana koszuli, zmiana pampersa oraz podmycie. Można podłożyć podkład i jechać całość natomiast robienie oddzielnie też nie będzie błędem poza tym nie wiemy jaki jest klucz do zadania, co jest punktowane; róbcie jak uważacie i jak potraficie najlepiej pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampers jest na manekinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli myje pacjenta z plecami a potem sciagam pampersa podmywam i zakladam pampersa ? tak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livka proszę napisz jak opisałaś oprócz tych problemów które były do wypisania.... { co nie więcej} no i co jest najważniejsze .Może masz wiadomości też z pierwszego zadania jak wypisać kasienka.kasia70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po umyciu pleców i nawilżeniu np oliwką załóż koszulę umyj na boku pośladki nawilż je oliwką i podmyj krocze na basenie załóż pampers koszulę załóż przed żeby cycków nie było widać jak będziesz robić budkę do podmywania a później zakładania pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak posladki po plecach jak pampers jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to go zdejmiesz bo i tak musisz go wymienic po podmyciu Ja nie moge... Czlowieku myjesz gorna czesc ciala potem plecy zdejmujesz pampersa i myjesz posladki... Potem mozesz zglosic ze zaczynasz 2 Czynność czyli podmycie na basenie i zmiana pampersa.... Przeciez to na logikę trzeba wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed podmyciem jeszcze zalozyc koszule czysta*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki z pisemnego byly juz wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienka1970 wyslalam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poleceniu nie ma że trzeba zgłaszać każdą czynność robisz wszystko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na logike to myje plecy na boku potem na plecy go rozpinam pampers potem znowu go a bok myje posladki potem znowy go na plecy podmywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna odrazu całosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja zdaje dzisiaj o 16 woj śląskie mam pytanie o prześcielenie łóżka to jest ten algorytm co trzeba pościel dac na kszesło i odwrocic materac czy chodzi o to wymiatanie okruszkow jak ktos moze mi pomoc prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie o tą cholerną budkę do podmywania. Jak ona ma wygladac w koncu ? Czy tak że pacjentka wogole nie widzi co ja robie tzw budka ginekologiczna ? Tylko jak ja mam w takiej budce polac wewnętrzną str uda wodą bo to dla mnie malo logiczne..... Bo jesy jeszcze budka gdzie pościel naciąga sie pod same stopy a gorna czesc ciala jeat odkryta i pacjentka widzi jak ją podmywam no i w tej wersji jest lepsze dojscie do spojenia łonowego. Z tym że wg algorytmu jakiego mnie uczono budka ma sie kończyć na kolanach a nie na stopach. Help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×