Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość6555
Jeżeli zaczynamy np.egz o 13 więc wpisujemy 13;20 mycie itp więc dobrze napisałaś. Piszę się o której skończyłas dana czynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie gdy zmieniam wode w misce w zadaniu z myciem to zmieniam rekawiczki ale czy mam je sciagnac przed zmiana wody czy po zmianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje jak wygląda punktowanie na praktycznym???Czy z poprzednich lat było dużo nie zdanych egzaminów???Na co komisja zwraca najbardziej uwage.Jestem po egzaminie ale czuje niedosyt i co niektórzy tu maja dobrze bo wiedzą co będzie.Ja się tylko domyślałam....a stres swoje zrobił.Jak ktoś coś wie to proszę o kilka słów-albo tu....albo na maila-sport33@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sie denerwowac takimi glupotami jak godzina,,,a wy jej nie straszcie...to i tak od razu cz . opisowa nie jest sprawdzana i napewno nie beda pamietac czy ty zaczelas o 12 czy 12.20... Glowa do gory bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruszka w takim razie dobrze wpisałaś. Nie stresuj się, jesteś już po to wyluzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala2602
Sprawdzone info. W woj. Wielkopolskim -Piła na 8 mieli przesadzanie pacjenta z łóżka na wózek i przescielenie łóżka :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuję chyba jak dowiem się o wyniku :) bo z tych emocji nie wiele pamiętam co się działo na sali :/, ale cieszę się, że chociaż coś mam dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy rekawiczki zmienim przed zmiana wody w misce czy po???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin rano godz8 zad.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromną prośbę czy wie ktoś co było na egzaminie praktycznym opiekun osoby starszej? Przekazcie dalej proszę moze, ktoś z waszych znajomych bedzie wiedział cos. Pozzdrawiam i trzymam za wszystkich zdających mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi rękawiczkami przy wymianie wody w misce , kiedy je zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zestaw 1 na szczescie juz po;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie... należy zmienić wodę przed umyciem krocza...jasna sprawa.Tylko czy mogę odejść od pacjentki i sobie nalać z kranu czy powinnam skorzystać z tej z dzbankow? dzięki sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 15:11 ściagasz rekawiczki przy pacjentcie wyrzucasz do czerwonego worka idziesz nalac wody myjesz rece po powrocie zakładasz swieze rekawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas uczyli ze korzystamy z dzbanka,zreszta wygodniej bo z dzbanka musisz polac krocze i dopiero umyc woda która masz w misce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam opiekunów z Kujawsko-Pomorskiego! :) Kto miał dzisiaj egzamin i jaki zestaw o danej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstres
Nikt nie wie co jest na praktycznym z opiekuna osób starszych??????????:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro od 8 startuje warszawa !!! moze ktos wie ktore zadanie bedzie wykonywane jako pierwsze? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie na 8 byl transer pacjenta na wozek o12 toaleta pacjenta z podmyciem na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro SZCZECIN na 8, ktos wie co przypadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pacjentce sciagam ide z miska naleje wode i zakladam przy pacjentce nie musisz myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY, jak jest karta OBSERWACJI to na dole jest rejestracja odlezyn, co tam trzeba wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro o 8 zadanie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak w trakcie zmieniam rekawiczki to myje rece???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 zadanie,ale w którym mieście lub woj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj moja grupa zaczęła i o 8.00 był wózek 12.00 mycie 16.00 wózek, dziś odwrotnie 8.00 mycie, 12.00 wózek, 16.00 mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 2 zadanie Myjecie zeby sciagacie koszule myjecie oczy gazikami twarz uszy szyje i zmieniacie wode pozniej myjecie rece klatkę piersiowa na klatce piersiowej lezy recznik i odpinasz pampersa i lekko go obsuwasz. Obracasz pacjenta na bok myjesz plecy smarujesz oliwka i spirutusem oklepujeszplecy na boku ....pod plecy i posladki rozkladasz recznik odchylasz pampers i myjesz posladki i oliwka . Zabierasz recznik podkladasz podklad jednorazowy po posladki i wsuwasz jak najgłebiej wyciagasz pampersa. Obracasz pacjenta na plecy . Zmieniasz rekawiczki i zakladasz koszule. Zmieniasz myjke i wode. Rozwijasz podklad i robisz budke pacjentka widzi swoje czesci intymne. Robisz podmycie na podkladzie . Nową myjka namydlasz czesci intymne i myjesz pokolei. Pozniej zmieniasz myjke i pluczesz bez dzbanka ta samą wodą bo nie mozesz odejsc od pacjenta. Wyrzucasz myjke i rekawiczki zakladasz nowe pacjenta kladziesz na boku i zakladasz pampersa pamietaj aby zrolowac podklad pod posladek bo pampers nie moze dotykać podkladu. Obracasz dopinasz poprawiasz koszule. I zakończenie. .... nie myjemy pacjenta na basenie ma wysokie zagrozenie odlezynami pamietajcie mamy zrobić profilaktykę a wiec jak najmniej obracania i narazania na otarcia. Jezeli komuś pomgogłam to cieszę się powodzenia dla zdających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin jutro rano mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniamy pościel bez pacjenta tak samo jak z pacjentem? Wymieniamy podkład gumowy czy zostawiamy i okruszki zmiatamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc opiekunowie a jest moze ktos z Chorzowa-od czego jutro zaczyna sie egzamin bo zdaje jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×