Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość jagoda 31
Irenko, z rozmowach z paniami, które prowadzą zajęcia stwierdziły, że na pewno nie będzie stomii oraz zmiany piżamy/koszuli nocnej. Największe szanse dają na ścielenie części łóżka oraz mycia któreś części ciała, zęby lub włosy. Ja mam egzamin 12 czerwca jeśli nic się nie zmieni więc wszystko ci napiszę co było. U mnie jest 30 zdających, ale szkoła prowadzi dwa nabory w roku więc nie jest taki tłok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam też mam 12czerwca praktyczny jeśli ktoś ma wcześniej niech odezwie się co było jakieś sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam my w TEB Olsztyn mamy egzamin praktyczny 14 i 15.06 jak ktoś ma wcześniej niech napisze kiedy a po egzaminie da cynk co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiiq
Czesc dziewczyny u nas w Olsztynie podobno ma być 22 czerwca i 28 praktyka, jak ktoś bedzie wiedział co i jak to niech napiszę ;d powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam my zaczynamy od 11czrwca na mazowszu jesli ktos ma wczesniej niech da znac bedzie milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MowMiZa
Cześć. Ja mam egzamin praktyczny 6go czerwca, czyli wychodzi na to, że najwcześniej. Nie znam terminu egz. teoretycznego niestety. Zdaję w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pisemny mamy wszyscy 22 czerwca ale z praktycznym to różnie.Myślicie że wszyscy będą miały taki sam praktyczny czy każda szkoła coś innego. Napiszcie jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa31
Myślę, że to samo wszyscy mają. Jak będziecie już po praktycznym to dajcie znać co było. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeśli chodzi o egzamin teoretyczny to jest różnie my zdajemy 16czerwca(siedlce) a praktyczny wcześniej ( 11ego) .Kto będzie po praktycznym to niech się podzieli co było oczekujący na egzamin będą bardzo wdzięczni ,oczywiście trzymamy kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam egzamin dopiero początkiem lipca, juz prawie wszyscy będą po, a ja dalej w stresie. Mam nadzieje ze zdający jako pierwsi dadzą znać co i jak było. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zachodniopomorskie mamy 1 czerwca wychodzi ze najwczesniej przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak pisemny będzie wcześniej jak 22 czerwca dajcie znać co było na pisemnym,ten jest chyba trudniejszy od praktycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia życzę zdającym 1 ego czerwca napiszcie jak było i co było ,my napiszemy jak u nas w mazowieckim co prawda 10 dni po was ,ale 16 jest teoria to też damy znać chyba że ktoś ma przed nami to mile będzie widziane dani ''cynku''.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa31
22 czerwca wszyscy mają na tą samą godzinę ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latika91
Witam ja na Śląsku mam 10 czerwca i babka, która jest w komisji powiedziała, ze w tamtym roku była wpadka z egzaminami praktycznymi bo w całej polsce było to samo a terminy rózne, wiec w tym roku "podobno" wszyscy bedą miec co innego...nie wiem czy chciała nas nastraszyc czy sciemniała bo przecież te co zdawały w lutym tego roku tez miały to samo:) Także dajcie znac:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli faktycznie byłoby co innego na egzaminie to szkoły na początku czerwca wiedzą co mają przygotować na egzamin i po tym my też będziemy wiedzieć co będzie na praktycznym. Szkołą dostaje wykaz ile kompletów i czego mają przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się dowiedziałam to praktyczny jest podzielony sesjami zimowy letni i jesienny ,np.w tym roku sesja zimowa w styczniu to była stomia .We wcześniejszych wpisaach też panie o tym pisały.Dobrze bybyło jak napisałyby panie które mają przed 10tym czerwca w różnych miejscach co miały.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Również szukam jakichś przecieków co do zadań na egzaminie praktycznym dla opiekuna medycznego. Nasze nauczycielki w szkole będą wiedzieć na bank szybciej co będzie. U nas egzamin pisemny 22 czerwca o 14:00,a praktyczny 28 czerwca (Jarosław). Ze wstępnych przecieków powiedziano nam że będzie coś s sondą (przygotowanie zestawu?) i zmiana pościeli z pacjentem (wszystko oprócz kołdry/koca) i piżamy... Trochę tego dużo,mam nadzieję ze na kolejnym zjeździe w szkole za tydzień dowiem się czegoś konkretniejszego.Pozdrawiam wszystkich którzy szykują sie do egazaminu :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poniedziałku 25.05.2015 zaczynają się egzaminy praktyczne opiekuna medycznego.Jeśli ktoś zdaje od tego dnia - proszę Was napiszcie na forum co było do zrobienia. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze masz wątpliwości, to może tu opiekunowie.eu je rozwiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przyłączam się do prośby koleżanki napiszcie ,jakie zadanie było, i przerażona ewentualnymi przewidywanymi zadaniami DUŻO u nas myślimy że może być mycie głowy bądż zębów z przebraniem poduszki (siedlcach)ale robi się nerwowo ,pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1 czerwca wiec napisze co bylo a jak ktos wczesniej bedzie mial to tez dajcie znac u nas na egzamin wchodzi sie w szostke a wczesniej wchodzilo sie w trojke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest już ktoś po egzaminie praktycznym 2015 opiekun medyczny - woj. pomorskie lub kujawsko-pomorskie? Jakie było zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i przyłączam się do prośby o informacje co było na praktycznym,u nas egzamin jest 20 i 21 czerwiec a 22 testy,też mówią że po sześć osób ma wchodzić, może będzie przemieszczanie z łóżka na wózek????? życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkich zdających wcześniej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,u nas też będzie po 6 bo będą 2sale egzaminacyjne czyli po troje na sali (w siedlcach).Jak coś to prosimy o wiadomości o zadaniu ,bo chyba wszędzie będzie to samo?Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co dziś zaczęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc mazowieckie
Egzamin teoretyczny jest 22 czerwca o godzinie 14 w całym kraju .Od dziś praktyczny egzaminy sie zaczęły , dołączam się do prośby o napisanie tych osób które już mają za sobą tegoroczny egzamin majowy .U nas na praktycznym próbnym była zmiana koszuli i umycie zębów i protezy częsciowej jak również zmiana pościeli częsciowej np. prześcieradła i podkładu , ułozenie chorego w łóżku , przemieszczenie go z wózka inwalidzkiego . Zyczę powodzenia zdającym ! grunt to miec opanowane nerwy , przez stres można zapomniec najprostszych czynności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BŁAGAM!!!!!!!!!!! Piszcie co macie na praktycznym. Egzaminy przecież już trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton
litości ludziska! ratujcie współbraci! co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam sie do grona proszacych co na egzaminie praktycznym , prosze piszcie , jesteśmy jedną wielką grupą wspierajmy sie :) , Ja mam 11 06 Siedlce. Pzdrawiam . Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2/06 jak będę po to dam wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×