Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość Teofila
Egzaminy praktycznie zaczęły się 30 maja i trwają do 4 lipca. Jest to rozpisane w harmonogramie wszystkich egzaminów na stronie oke. Wystarczy tylko poszukać. Egzamin teoretyczny, który jest 17 czerwca jest jakby odrębnym egzaminem (mówiąc czysto teoretycznie) więc nie trzeba napisać najpierw teorii a później zrobić praktyki jak to jest na przykład przy prawie jazdy. Każda szkoła (rejon) w Polsce pisze tylko teorię w tym samym dniu. Niektórzy po praktycznym już są a innych dopiero to czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpola
Ja zdaje 22czerwca. Licze na pomoc. Z gory dziekuje i zycze nam wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z bochni i zdaję 28.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wierzę w krakowiaków,fajne miasto,fajni ludzie... Życzę wam samych najlepszych wyników na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdaje 19.06 i po egzaminie podziele sie z wami co bylo, mam nadzieje ze Krakow rowniez bedzie tak mily :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekunowie,ale Wy niecierpliwi, a naszą cechą powinna być cierpliwość :) coś Wam to nie wychodzi. Jeszcze trochę czasu zostało ,także myślę że ktoś się podzieli info co było. Ten rocznik strasznie upierdliwy,obserwując wcześniejsze roczniki był zachowany spokój i wszyscy czekali grzecznie :)a poza tym chyba się uczyliśmy :) ja sama nie lubię algorytmów i tak robie wszystko inaczej,tylko to chcialabym sie dowiedziec co bedzie. Pozdrawiam i powodzenia. Bede cos wiedziala napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fredka bardzo dobrze powiedziane, inaczej na pracowni z algorytmem wychodzi a inaczej na egzaminie bo nikt nie wie jak będziemy oceniani dlatego warto wiedzieć co było żeby jeszcze przecwiczyc kto ma możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak myslicie co jeszcze moze byc do zmiany pampersa w zestawie co wam pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja mam egzamin praktyczny 22 czerwca czyli za kilka dni czy któras z was ma go wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska
Ja mam 2 lipca stres mnie pokona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska
Ja mam 2 lipca stres mnie pokona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Warszawy, mam 18 czerwca 8.00. Powiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć egzamin w tym roku jest bardzo trudny więc na pewno nikt nie napisze, a poza tym Ci którzy już napisali to tu nie zaglądają ,taka jest prawda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tu zaglądnę właśnie dlatego bo są ludzie którzy czekają na jakieś info. A powinno się robić wobec innych tak jak chcialoby sie2 by postępowano względem nas i ja się tego trzymam. Egzamin mam 21 więc komu będę mogła to pomogę. Ps. Pytanie poza konkursem - czy ktoś może mi wyjaśnić jaka jest prawidlowa kolejnosc mycia konczyny np dolnej ? Wiem jak mnie uczono.....niestety czytając książkę i pytania testowe z ubiegłych lat widzę że moja wiedza się rozmija z prawdą.... Wiec krótko i na temat. Stopa ma być myta jako pierwsza czy ostatnia waszym zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podudzie ,udo ,pachwina ,stopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers pasuje tez basen czyli podmywanie oliwki w szpitalu używany do smarowania pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logicznie ujmując - zgadzam się z Tobą..... Praktycznie rzecz biorąc jeśli ktoś tak zaznaczył by w teście - miałby błąd. I co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest w każdym teście więc odpowiedz sobie sam dlaczego tak a nie inaczej, zad. XX mycie kończyny dolnej wykonuje się w następującej kolejności: a)podudzie, udo, pachwina, stopa b)pachwina, udo, podudzie, stopa c)stopa, pachwina, udo, podudzie d)udo, stopa, podudzie, pachwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam egzamin 22 czerwca i chetnie powiem co było;-) licze ze któraś tez da znac wczesniej mi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w testach widzialam odpowiedz ze stopa, podudzie, udo pachwina test z czerwca 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angulka
hej, w Skierniewicach praktyczny jest w niedzielę 19 czerwca , ja zdaję o 8 rano po południu wrzucę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc z krakowa mogę prosić o kontakt na -e-maill blazejm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończyna dolna pytanie czy leżący czy nie - to jest klucz do właściwej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z krakowa bardzo proszę o kontakt e-maill blazejm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy trzymamy kciuki za Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w sobotę, więc też zapraszam na maila tych zdających wcześniej niż ja i tych, którzy później też. kamiska1206@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U leżącego pacjenta najpierw wkładamy stopę do miski z wodą i to jest ta pierwsza czynność. Ja też we wszystkich zeszłych testach spotykałam odpowiedź STOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmika
Ja pracuje w zawodzie i powiem wam ze stresuje sie nie mniej niz wy... A wiecie czemu? Bo w pracy robi sie zupelnie inaczej. Napewno nie wg algorytmu. Zadnych kopertek z przescieradla sie nie robi wszystko jest zupełnie inaczej bo liczy sie czas. Mimo wszystko licze ze rutyna mnie nie zgubi i dam rade jak my wszyscy... Zdaje 22 czerwca i podziele sie info PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×