Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Ja nowy cykl zaczynam 24 lipca-nie moge się już doczekać :) potem z nowym cyklem zaczynam brać clo (od 2 do 6 d.c) potem od 11 do 15 d.c ma być owu. Ja wczoraj kupiłam sobie serie witamin,tj kwas foliowy, magnez +vit. B6, a olej z wiesiołka dopiero zacznę brać od 1 dnia cyklu aż do owu (bo potem należy już przestać zażywać) Dziewczyny jestem pełna nadziei i nie mogę się już doczekać. Dlatego Wy też się nie poddawajcie i głowa do góry .Ja postanowiłam z mężem że już nie odpuścimy, bo przez ten rok naszych starań to też nie było tak do końca na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
czesc dziewczyny usmiech.gif Podobnie jak reszta forumowiczek staram sie o małe bobo usmiech.gif od dluzszego czasu staralam sie jednak nic z tego nie bylo ale w tym mc sie zdziwilam jak @ nie nadeszla. Ostatnia byla 4 czerwca a cykle 32-34 dni. Sluz to mnie zalewa i z sciekawosci zbadalam szyjke(ogolem nie robie tego bo boje sie o infekcje) a ona zamknieta ledwo dosiegalna. Robilam test 2 dni po spodziewanym okresie jednak negatyw normalnie poszlam bym na beta hcg ale nie mieszkam w Polsce i trudno tutaj o badanie krwii. Jutro mam umowiona wizyte u lekarza zobaczymy co z tego wyniknie. Dodatm, ze nigdy nie zdazyla mi sie spozniona @ no moze 1 dzien ale tak to nic poza tym usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o male bobo hahahahhahahahaahahhahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Hej dziewczyny Tak jak pisałam wczoraj zrobiłam test dziś rano i II kreska jest odrobine wyraźniejsza od ostatniego testu ale bez żadnych rewelacji. Raz że to test bardzo czuły a dwa II kreska jest jaśniutka bez sensu to wszystko.Od rana za to mam naprawdę mocne bóle jak na miesiączkę więc spodziewam się że i tym razem się nie udało a raczej jestem pewna. Mam takiego doła że nie wiem co mam ze sobą zrobić. Mój facet ma już córkę z pierwszego małżeństwa a ja czuje się okropnie że ja nie mogę dać mu dziecka. Szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Tusiek, przecież masz kreskę. Jesteś w ciąży. udało się!!! krzycz z radości!! skąd ten dół???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Jagodowe ziarenko - dziękuje ci kochana ale ta kreseczka druga jest ledwo ledwo widoczna a jestem 13 dni po stosunku i to test o najwyższej czułości. Może powinnam iść jeszcze na bete z krwi jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusiek ciesz sie:-) udalo się. Taka super wyraźną kreskę będziesz miala miesiąc po stosunku a nie 13 dni. Nawet taka slaba kreska oznacza ciążę. Te kreska dopiero z czasem zrobi się super ciemna. Wiem co mowie. Gratulacje! A jak cos zrób sobie test z krwi albo idzi od razu do lekarza po luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Przepraszam was za moje wahania nastroju ale to przez stres. Będąc po skierowanie na hcg pani doktor powiedziała że w Holandii w czasie ciąży kobietami zajmuje się położna a nie ginekolog. Do ginekologa idzie się np w razie krwawień , skurczy . Zapytałam o luteinę (tak na wszelki wypadek ) to powiedziała że absolutnie bo zbyt duża ilość progeteronu może źle wpłynąć na ciąże. Brak słów ... Gdybym była w Polsce od razu bym poszła do ginekologa. Jutro pójdę zrobić bete a potem 3 dni czekania na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
na tak wczesnym etapie żeby coś wiedzieć betę trzeba powtórzyć po 48 godz. Wtedy ilość powinna się przynajmniej podwoić, co świadczy o prawidłowym rozwoju ciąży. Wszyscy tu trzymamy kciuki za pierwsze dwie kreski :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam dziewczyny Po wczorajszym kryzysie czuje się dużo lepiej. Wiem, że nie mogę tak emocjonalnie podchodzić to tego bo to nic nie da ale czasami jest taki dzień że chce się wyć i wszystko widzi się w złych kolorach. Dziś rano poszłam do laboratorium bez stresu. Co ma być to będzie :) A jak wam minął weekend? Pozdrowienia i dobrego tygodnia wszystkim życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Tusiek, przestan sie zadreczac, wkoncu sie uda. Musi sie udac. Nam wszystkim! Ja jutro mam te badanie, nie wiem co mnie naszlo, ale siedze w pracy i ryczec mi sie chce. Czytam i czytam o tym wszystkim. Boje sie, ze bede miala jakies problemy. Do tego w pracy kociol. Nie poznaje siebie. Na poczatku staran bralam wszystko na luzie, myslalam, ze uda sie za pierwszym razem :) Teraz gdy juz ok 10 miesiecy nic, zaczynam czuc sie jak pod sciana. Tusiek, u mnie tez polozna sie wszystkim chyba zajmuje i cos mi sie nawet wydaje, ze jezeli nie ma zadnych problemow to i porod odbiera, a nie zaden lekarz. Tusiek trzymam kciuki a Wy trzymajcie za mnie jutro. Jak bede cos wiedziala to napisze. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Malinowa przypomnij jakie to badanie robisz jutro? prolaktynę czy progesteron?? Na jakim etapie jesteście dziewczyny?? Ja czekam na testowanie i zupełnie nie wyszło mi "nie nakręcaj się" wszystko kojarzy mi się z ciążą, nawet w snach są noworodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja czekam wciąż na owu i dzialamy z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
U mnie 18 dc , śluz super a test owu ciągle negatywny :( Może cykl bez owulacji?! Mam jeszcze 3 testy, zobaczymy co pokaza w najbliższych dniach. Tusiek będziesz pierwsza ( w sumie juz jesteś)! Nie przejmuje się kolorem kreski , będzie ciemniejsza za kilka dni. Odpoczywaj ile się da i nie denerwuj się na zapas . Caluski !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też dziś 18 dc, tyle że ja mam cykle 26 dniowe. Tak więc czekam na @ i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Hej Dziewczyny. Ide na badanie progesteronu. W tym cyklu chyba nie bylo owu, testy nie wykazaly wiec zobaczymy Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze 'nie nakrecaj sie' dziala tylko chwilowo ;) Zoe, to dzialacie tylko jak wiesz, ze masz owu? My w tym cyklu dzialalismy przez jakies 2 tyg co drugi/trzeci dzien, zeby sie nie stresowac i co? I owu chyba nie bylo! W morrde z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malinowa może jeszcze owu się pojawi, jeśli tak to powiedz lekarzowi ze badanie robilas przed owu . Przed progesteron jest niższy . Beti fajnie ze masz takie krótkie cykle, kiedyś powiedzialabym ze przewalone. Teraz tez bym tak chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Nadia co u ciebie? Co powiedział lekarz? Znam dziewczynę której okres się spoznial 2 tygodnie, testy robiła co drugi dzień i wszystkie negatatywne. Zmartwiona ze cos jej dolega poszła do gin a tu ciąża 6-cio tygodniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
hej dziewczyny. Powiedzcie czy w drugiej fazie cyklu zachowujecie się jak w ciąży? Mam nadzieję że się udało i np odmawiam wina do obiadu, czy piwa na grillku itp. To denerwuje mojego M bo jego zdaniem schizuję a to mi nie służy. Mówi że ciąża będzie jak ją potwierdzimy. Zastanawiam się czy ja przesadzam czy on wymyśla. A jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Zoe, nie sadze, zebym miala owu, bo powinnam dostac @ 21-22ego. Juz za pozno... Jagodowe ziarenko, ja uwazam na siebie caly czas, tak w razie czego, jesli sie staramy nie pije alko, uwazam z dzwiganiem, nie chce leciec samolotem itp. Doprowadza mnie to do szalu, bo jak narazie tyle miesiecy w obawie, ze a moze tym razem i nic z tego nie wychodzi, a myslisz 'musze uwazac'. Zwariowac idzie od tego, ale nie umiem inaczej, bo pozniej nie moglabym sobie darowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa staraczkaaa koniecznie napisz jak wyniki twojego progesteronu. Trzymamy kciuki :) Jagodowe ziarenko - jeśli chodzi o mnie w 2 fazie zachowuje się typowo jak ciężarna. Zmiany nastroju , apetyty , bolesność piersi ale to przed samym @. W każdym razie życze by Ci się udało :) zresztą trzymam kciuki za każdą :) Zoe - Testuj się do końca może to akurat dzisiaj będzie owulacja. A ja dziś zrobiłam zwykły test ciążowy o czułości 25 mlU i ani cienia kreski. Chyba najlepiej od razu robić test z krwi a nie dodatkowo się stresować. Dziś jest 33 dzień cyklu. Dziś powinnam dostać @ brzuch mnie nie boli , piersi tylko przy dotyku lekko pobolewają. A jeszcze kilka dni temu miałam takie bóle jakbym zaraz miała dostać @ Nie wiem o co chodzi. Może po południu będą moje wyniki krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie pije alkoholu, tak na wszelki wypadek. Wole nie ryzykować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Widzę ze nie tylko ja zachowuje się tak po owu. Nie pije wogole, mam w zapasie radlera 0,0 . Przez to co miesiac słyszę pytania od znajomych czy przypadkiem nie jestem w ciąży. Ale czytalam ze do momentu zagnieżdżenia alkohol nie ma wpływu na ciąże. Mimo to wole nie pic. Pozdrawiam. Koniecznie napiszcze jakie wyniki badan wyszły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
czyli jednak jestem normalna :) dobrze to słyszeć. a propos "normalności" już nie mogę doczekać się testowania. Mam oczywiście wszystkie objawy (nie wiem skąd bo to tydzień przed okresem) czyli pewnie wymyślone :/ ech ciężkie to oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malinowa dzialamy jak mam ochotę na sex, a zwykle pokrywa się to z okresem płodnym. Mój M ma zawsze ochotę, u mnie gorzej z temperamentem :( Teraz mam wiec maz się cieszy ;) a owu wypatruje chodzby po to żeby wiedzieć kiedy się @ spodziewać. Zanim zaczelam to monitorować , nie wiedziałam ze się czasami spóźnia . Potem okresu w terminie nie miałam i latalam na bete co 3 dni. Wole wiedzieć bo mnie to dużo nerwów kosztowało. Juz minęły czasy kiedy celowalam w owu , to było okropnie męczące i sex tez sprawiał nam dużo mniej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Dzieki dziewczyny. Napisze jak mi poszlo. Ja po przed @ zawsze uwazam, ze wyostrzyl mi sie wech i takie tam. Tez mam schizy ;) U mnie znajomi czasami komentuja, ale jesli chodzi o alkohol to staram sie wszedzie jezdzic autem i wtedy mam wymowke, ze nie moge pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaa83
Witam,jestem tu nowa ale widze,że bardzo się wspieracie.Proszę poradzcie... Zacznę od początku @mam co 29-30 dni.W czerwcu @ w 32 dniu ,w lipcu w 25. 10.07 Zrobiłam test popołudniu wyszedł pozytywny,ale po 1 h wiem zaraz wszyscy napiszą,że po czasie się nie odczytuje takich testów,ale następnego dnia rano znowu zrobiłam test i sytuacja sie powtórzyła i na następny dzień również dwie kreski widoczne. Beta hcg wyszła 0,100 i usg nie pokazało nic. Czy możliwe ,żeby to była ciąża?Dodam ,że zasypiam na siedząco i mam okropne mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sytuacja można powiedzieć zmieniła się z minuty na minutę. Wybrałam się do sklepu po drodze wstąpiłam do przychodni a nóż wyniki będą pomyślałam. Pani w rejestracji mówi że pewnie jutro. Wracam do domu i co ... zaczęłam plamić więc to pewnie początek miesiączki. Pewnie po raz kolejny pomyślałabym następnym razem się uda ale ten czuły test narobił mi nadziei :( No i te bóle brzucha jak na @ 7 dni po stosunku i przez kilka następnych dni. Ehh Zaczynam więc następny cykl. Magdalena - Badanie krwi jest w 100% pewnym wynikiem - a testy domowe wynik odczytujemy do 5 czy 10 min w zależności od instrukcji ale nie po godzinie. Zresztą ja chyba szybko żadnego testu nie zrobię chyba że z krwi przynajmniej nie będę mieć złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę przykro mi, ale nie załamuj się! Trzeba dalej próbować i wierzyć. Do skutku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Tusiek, mimo wszystko odbierz jutro wynik. Możesz być w ciąży i plamić a z tym trzeba szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×