Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Malinowa właśnie przeczytałam sobie o tym elektronicznym teście na owu. No fajna rzecz,ale cena też niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Jest pozytywny test owu !!!! Nareszcie. Gosia jest nadzieja, niektórym wychodzą dopiero kilka dni po terminie@. Ale jak widzisz na naszym forum to nie jest takie proste. Oby tobie się udało!!! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Zoe było wczoraj działanko? ;p hehe A ja się tak dziwnie czuje. Boli mnie podbrzusze, mam zawroty głowy i nie wiem czy to na @ (ma być we czwartek) czy może coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiitajcie , przeczytałam Wasz topik niemalże w całości.Uważam, że za bardzo żyjecie tym zajściem w ciążę. Moja siostra miała praoblem z zjaściem, ale jak się okazało, to leżało w jej psychice.Latała po lekarzach, mierzyła temp. no i był seks w odpowiednim czasie.Wszystko na nic, zrobiła sobie przerwę w tym szaleństwie i zaszła nieoczekiwanie.Co do tych wspomagaczy potem , by utrzymać ciążę,to podchodzę do tego sceptycznie.Zdrowa ciąża sama jest w stanie się obronić.Tylko słabe zarodki ulegają zniszczeniu.I tak powinno być, sama natura robi tu selekcję.W ten sposób pozbywa się płodów z wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam tak jak Ty. Co masz na myśli mówiąc ''wspomagacze"? Kwas foliowy czy magnez z vit B6, lub produkty na poprawę śluzu są zalecane przez gin,tak więc byłabym tu na twoim miejscu ostrożna z takimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Cos musi byc na rzeczy z tym staraniem sie na sile, ale! ale! jak tu sie nie starac na sile skoro wiesz np kiedy masz owu no i jak tu nie dzialac? Mam czekac, a bo zeby nie bylo na sile? Na poczatku nie przejmowalam sie za bardzo i jak na tym wyszlam? Juz ok 10 miesiecy i nic. Goska, moze za wczesnie zrobilas... Te najnowsze testy Clearblue pokazuja nawet kiedy jest wzrost LH i potem kiedy jest najwyzszy poziom. Ze wzgledu na cene zmienilam na tansze w tym miesiacu i nic nie wykazaly... Ale podobno cena nie gra roli, wszystkie powinny spelniac swoje zadanie. Zoe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja mówiąc tak szczerze to starałam się przez 6 m-cy i nic. Potem zabrakło chyba już mi sił,ale teraz postanowiliśmy nie odpuszczać. Teraz to już na 100%. Dlatego łykam te różne rzeczy bo wiem że mogą tylko pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Beti nie było przytulanek bo oboje byliśmy zmęczeni. Może dziś;) Zrobilam sobie po pracy popołudniowa drzemke , teraz kawke pije. Od razu chce się żyć! Posprzatam jutro, bałagan nie ucieknie. Tez uważam ze lepiej wyluzowac, tylko jak to zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoe to działajcie, działajcie. Powiem tak: "niech będą z tego dzieci" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1290
kupiłam wczoraj inny test i są dwie kreseczki, a dziś zrobiłam jeszcze inny i też dwie co prawda słabe ale są. :) a ten kwas foliowy to macie od lekarza czy na własną rękę i od kiedy go brać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Gosia gratulacje!!! Kwas foliowy w dawce 400ug możesz ( nawet powinnas) brać, lekarz na pewno by to zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1290
to kupie dziś i zacznę łykać. jestem dopiero w początku ciąży a od wczoraj zaczęły się poranne mdłości. miała któraś z was tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew1519
witajcie, czytam sobie to forum i myślę, że dobrze że są takie miejsca ;) staram się o wymarzone już ponad rok :( poszliśmy w tamtym miesiącu do lekarza od niepłodności i już na pierwszej wizycie okazało się, że jeden jajnik nie działa, więc szanse drastycznie spadają... jutro robimy badanie nasienia mojego M., a we wtorek spodziewam się okresu. Jakoś sobie staram się radzić, ale ciężko jest prawda? Nie wiem jak u was, ale mnie wciąż wszyscy pytają o dziecko i nawet jak nie ma w tym złośliwości żadnej, to i tak jakoś tak przykro na sercu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
dziewczyny!! są dwie kreski!! udało się!!!!!!!!!!! mam ochotę krzyczeć z radości. testy owulacyjne polecam wszystkim. to będzie baaaardzo długi cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaraczynicudanaprawde
Trzymam za was kciuki kochane ! uda się na pewno jak przyjdzie pora :) Ja na swoje 2 kreseczki czekałam prawie 5 lat :) a teraz leże i synuś mnie kopię :) Polecić wam mogę Zioła Ojca Sroki nr 3 , wspomagają owulację , a dla panów profertil i androvit , życzę wytrwałości i wiary ! przesyłam całusy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie ziola ojca sroki- o dziecko staralam sie 13miesiecy zaczelam pic ziola i odrazu zaskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
jagodowe ziarenko gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Jagodka tak strasznie się cieszę!!!! Ten lipiec nie taki zły. Gratuluje:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Jagodka pisalas ze masz wszystkie objawy i się nie pomylilas!!! Co zaobserwowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Oj dziewczyny, powiedziałam tylko mężowi i mamie, ale oni oboje stwierdzili że to zbyt wcześnie na radość. Poprzednio cieszyliśmy się od samego początku a później był duży zawód. A ja chyba chciałabym udawać ze "tamto" się nie stało i żeby cieszyli się ze mną. Jestem teraz mniej więcej w terminie miesiączki i boli mnie brzuch. Mam nadzieję, że to ten ból który być powinien i że @ nie przyjdzie. Do tego wczoraj i przedwczoraj miałam zabarwiony śluz. na tyle mało że nawet nie dotarło do wkładki. Oby to było plamienie implantacyjne. Biorę już luteinę, mam też w domu duphaston po poprzednim razie, nic więcej tak czy siak by mi nie pomogło. Mimo wszystko staram się być dobrej myśli. Byle przetrwać ten tydzień, 30-go wizyta u lekarza. Płaczę i śmieję się na zmianę. Cieszę się że mogę wam opowiedzieć. Mam nadzieję że mnie nie wyrzucicie ze starających, i że teraz to już worek się rozwiązał i posypią się drugie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Ja mam znowu @ wiec nie ma zludzen... Ostatnio gdy maz poszedl do lekarza ten mu powiedzial, ze tylko spojrzal na zone i juz byla w ciazy! A my? :( Goska, gratulacje!!!!!! Wkoncu cos sie ruszylo! Ale sie ciesze :) Ja bralam sam kwas foliowy 400, sama kupilam, teraz od miesiaca biore zestaw ok 6 witamin dla starajacych sie. Ew1519, my staramy sie ok 10 mcy. Mam tak jak Ty, przykro mi jak ktos sie pyta, radzi... Nie potrzebuje tego, ale ludzie sobie sprawy nie zdaja. Najgorsza jest rodzina - kiedy bedziemy mieli wnuki itd. Jagodowe ziarenko, gratulacje!!!!!!!!!!!!! Wow! Musisz skakac z radosci :) Piszesz, ze mialas zabarwiony sluz przez kilka dni. Ja tez tak ostatnie 2 cykle mialam, jak nigdy, no ale @ jest... Mam nadzieje, ze dowiem sie czegos wiecej wraz z wynikami krwi. I idziemy do lekarza, nie ma na co czekac, bo 1 mowi, ze musimy czekac 2 lata, a inny ze juz mozemy sie zaczac badac. I badz tu madra W ciaze zawsze zachodzi sie grupami :) Obyscie dziewczyny daly poczatek dluugiej liscie, az do zmiany na inny topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Jagodowe ziarenko - Bardzo bardzo serdecznie Ci gratuluje. Tak się cieszę się , że się udało. Byłaś może robić bete czy czekasz na wizyte u lekarza? Dziewczyny ja w następny tydz. jade do Polski. Chciałam zrobić badania hormonów. Będę od 14 do 22 dnia cyklu. Wiecie na jakie badania mogłabym się załapać? Progesteron ? Prolaktyna? Co strona to inaczej pisze kiedy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Tusiek, nie znam sie na tym kompletnie, ale jak jakies 2 lata temu robilam to bylo bez roznicy. Co prawda poszlam prywatnie i powiedzialam, ze zamierzamy sie starac i co polecaja zrobic. Pamietam, ze pielegniarka wtedy powiedziala, ze maja takie rozne zestawy badan krwi, w zaleznosci ile chcesz zaplacic i co sprawdzic... Mysle, ze jak pojedziesz to Ci doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Odebralam wyniki krwi. Wykazaly, ze mialam owulacje. Hmm, testy owu nic nie wykazaly chociaz, mam nawet zanotowane w 1 dniu, ze kreska jakby mocniejsza byla niz wczesniej. Powiedziano mi, ze jedyne co mi zostalo to moga mi zrobic ultrasonograf. Jak lekarz do mnie zadzwonila to bylam w pracy i wiecznie ktos sie krecil i nie moglam sie o wszystko wypytac i nie wiem dokladnie jak bedzie badanie wygladalo. Mam czekac na list... Dziewczyny, ktorym sie udalo mam pytanie. Jak czesto sie staralyscie, co myslicie sie zmienilo, ze zaszlyscie, no nie wiem, jakies wskazowki prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew1519
dzięki dziewczyny, gratuluję II kresek!! :) u mnie ciężki dzień, M. doszedł do wniosku, że nie ma nastroju na robienie badań, potem co prawda zmienił zdanie, ale bylo już za późno, żeby zdać materiał do badania :/ a ja mam ochotę rzucić to wszystko i po prostu nie myśleć. Czasem się boję, że nam po prostu dzidziuś nie jest pisany, że może piesek nam wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa staraczkaaa - to dobry znak że owulacja była. Tylko się cieszyć. A co do testów sama widzisz jak można im wierzyć... Co do wskazówek słyszałam, że pozycja na pieska jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×