Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
Stosowałam to ale niestety miałam jakąś dziwną reakcje organizmu na to. Koleżanka mi poleciała Forskolin i jest wszystko tak jak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka345
A może z therm line fast spróbuj. Stosowałam przez 4 miesiące i schudłam 12 kg. redukcja tkanki tłuszczowej nastepuj***ardzo szybko a jednocześnie nie zagraża to organizmowi. Należy jednak pamiętać o regularnym piciu wody najlepiej 1,5l dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDyda
Schudłam na Foreverslimie dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na mnie nic tak nie działa jak Forskolin. Próbowałam rożnych środków ale tylko te tabletki ruszyły wskazówką na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoko
Niby nie byłam jakoś bardzo otyła ale te 12 kg nadwagi miałam.Przeszłam na dietę stosowałam Foreverslim co do aktywności fizycznej raczej kiepsko to wyglądało.Ale mimo wszystko udało mi się schudnąć.Bardzo polubiłam swoją nową dietę .I wiecie co wcześniej uwielbiałam słodycze.Teraz mnie nawet do nich nie ciągnie od końca diety poczęstowałam się jedną czekoladką i nic więcej.Jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 3 miesiącach pracy nad zmniejszeniem rozmiaru. Ćwiczenia, dieta i suplement. Teraz noszę już wymarzone 38. Dużo dało mi stosowanie Foreverslimu. Przyznam, że nie pojawia się efekt jojo, więc tabletki są jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie dwa najlepsze suplementy to Zielona Kawa i Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panielka932
Jestem 3 miesiące na kuracji z suplementem Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak zgubiłam 22kg;) myślę że to dobrze;) zostało mi jeszcze 16kg;) i będę w końcu miała swoją wymarzona figurę i zdrową wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maRiolKaZU
troszkę drogi ale mega skuteczny adipex retard z 15mg czynną substancją... no i jest to typowy LEK na otyłość nie żaden suplement...więc ważne by stosować według zaleceń! ja swój kupiłam na doping-online.com znajoma mi mówiła że tam kupiła oryginalny, to i ja zamówiłam, oczywiście wszystko bylo jak mówiła oczywiście dostałam oryginalny adi... no i mogę potwierdzić że faktycznie działa...ja starciłam 12 kg w miesiąc i jeden tydzień albo pótora miesiąca, coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz sprawdzonych to warto zajrzeć tutaj: 

www.dietalux.wordpress.com   🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×