Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
no dla mnie zielona kawa nie działa w ogóle.. a i w zapachu jest okropna Teraz jestem na Novoslimie i jestem zadowolona ciekawe czy dotrwam do końca jak narazie 4 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 71kg. Brałam tabletki Slimcea przez lekko ponad 2miesiące. Miałam przerwe z powodu choroby. Po ukończeniu hamowanie łaknienia mniejsze ale silna wola pozwoliła mi utrzymać wagę. Nie mam już problemu. Opinie mam bardzo dobrą o tym suplemencie. Slimcea działa tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam tabletki Foreverslim. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, wprowadziłam więc dietę i waga zaczęła diametralnie spadać. Przewróciłam mój jadłospis do góry nogami. Dzisiaj jestem jeszcze w trakcie odchudzania ale już jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziele się swoim osobistym doświadczeniem z tym produktem Slimcea, mianowicie zamówiłam sobie 23 opakowania,więc pełną kuracje jaką powinno się odbyć aby osiągnąć przyzwoite efekty, w pierwszym miesiący ustaliłam sobie diete ale nie ćwiczyłąm i schudłam 43,5 kilograma, w 2 natomiast dodałam jeszcze do swojego życia sport , no i opłacało sięto . W 3 miesiącu wszystko wyglądało tak jak i w drugim, tyleże schudłam 15,5 kilograma, łaczny efekt stosowania przezemnie slimcea to utrata 84 kilogramów, jak dla mnie to naprawdę bardzo pozytywny efekt można powiedzieć w tak krótkim czasie .Szczerze ją polecam, tylko pamiętajcie dziewczyny slimcea !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi poleciła moja mama zieloną kawę, teraz sama mogę ją polecić. Tylko w tabletkach bo w smaku jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea to jeden z tych popularniejszych i lepiej działających . ja również go stosuje chodź nie mam tak wielkiej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę novoslim bo jest dosyć znany i skuteczny ale co najważniejsze bezpieczny Trochę się obawiałam takiej suplementacji ale znajoma wyprowadziła mnie z błędu, to jest ziołowy suplement który przyśpiesza przeaminę materii itd jak dla mnie jest ok, schudłam na nim 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam tabletki Slimcea. Poleciła mi je moja serdeczna koleżanka, która borykała się ze sporą nadwagą i widziałam u niej niezłe postępy przy odchudzaniu. Sama mi nie powiedziała a jak się zapytałam to poleciła Slimcea. Na mnie również zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikk
Ja mam również swoje sprawdzone i wiem że przy odpowiedniej diecie i regularnej dawce ruchu działają - american booster z zieloną kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje tabletki slimcea. Wspomagają one moją dietę. Pozwalają utrzymywać ją, nie podjadać i przyśpieszają przemianę materii co jest bardzo istotne w kwestii odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po kuracji z tabletkami slimcea zwyczajnie stosowałam się do nowych nawyków żywieniowych i nie miałam efektu JOJO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mogę polecić to tabletki z zieloną kawą, zielona kawa do picia jest ohydna a inne tabletki to placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co ja mogę polecić to młody jęczmień. Stosowałam wiele środków odchudzających i dopiero on mi pomógł. http://www.ekomy.pl/zdrowa-zywnosc/727-mlody-jeczmien-opakowanie-5901549747119.html - ten jest dla mnie najlepszy, najszybciej i najskuteczniej działa. Młody jęczmień jest tez naturalny i ten akurat też ekologiczny więc nie trzeba się bać o jakieś problemy zdrowotne później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjASKRA
3 miesiące temu skończyłam kurację z tabletkami Foreverslim - jestem szczęśliwa, bo straciłam w sumie 12 kg, a nie wrócił ani jeden kg. Obawiałam się bardzo efektu jojo, nie byłam pewna czy dam radę utrzymać wagę, ale jednak się udało i liczę, że nadwaga już nie wróci. Z drugiej strony żałuję, że tak późno zdecydowałam się na suplement diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postawiłam na naturalność :):) stosuje slimcea. dlatego że mają naturalny i bezpieczny skład. Mówiła mi o nich koleżanka mamy. Wie że byłam troche za gruba i mnie to męczyło. Poleciła mi slimcea. Stosowałam 2 miesiące. Okres ten pozwolił mi zrzucić sporo nadwagi i znowu cieszyć się z wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skład tabletek slimcea faktyczie wygląda ciekawie. spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBacha
Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Foreverslim.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne rezultaty ja miałam z tabletkami slimcea. Po odstawieniu bałam się że waga wróci. Nic takiego nie miało miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zamówić można slimcea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam w tamtym roku przed wakacjami i schudłam 8 kg także wynik całkiem ok gdybym włączyła w to trochę ruchu pewnie byłoby tego jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim faktycznie najlepsze, i tak można mniej więcej przewidziec ile się schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tutaj to królują głównie dwie marki tabletek, ciekawe tylko jaka jest ich faktyczna skuteczność :) zdrowo jeść i aktywność fizyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się na ten suplement Slimcea dlatego że nie jest o nim głośno ale widziałam jak jedna z moich koleżanek na nim chudnie. Sprawdziłam skład bo bałam się że może to coś trującego. OKAZAŁO się że tabletki Slimcea bazują na naturalnym składzie, są więc bezpieczne.no i co najważniejsze skuteczne !! Stosowałam je 2 miesiące. Schudłam blisko siedemdziesiąt pięć kg !! zdrowy spadek wagi i idealny dla mnie. Teraz wyglądam dużo lepiej i tak się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam slimcea. Słysząłam o nim dużo dobrego. Tabletki na których moja koleżanka schudła 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie było ze mną. Miesiące szukania odpowiedniego środka. Wiele straconych sił, pieniedzy. Tylko ze Slimcea jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wybiera to co uważa za stosowne jeżeli chodzi o odchudzanie.Ja postawiłam na Foreverslim i nie zawiodłam się na tych tabletkach.Teraz w końcu jestem tak jak byłam parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc temu zamówiłam na tabletki na odchudzanie figurena. Po tygodniu stosowania odczułam pierwsze efekty w postaci niewielkiego spadku wagi, zblokowania łaknienia oraz znacznie szybszej przemiany materii. Po miesiącu zaś efekty te się zwielokrotniły. Schudłam jak na razie 5kg a 2 miesiące kuracji jeszcze przedemną. Tabletki zamówiłam na stronie: http://figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka2015
Witam forumowiczki. Podziele sie z wami moim doswiadczeniem, sama odchudzałam sie kilkadziesiat razy ale bez skutecznie. Moja znajoma poleciła mi sinsay2015@yahoo.pl i u tej osoby tabletki White LIon Tea, po mniesiacu schudłam 6,5 kg bez cwiczen i meczacych diet. Mam nadzieje ze Wam pomogą tkże sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić Forskolin i tabletki z ekstraktem z zielonej kawy. Na mnie nic innego nie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×