Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
jojo nie uświadczyłam przy stosowaniu tabletek Slimcea. chudłam średnio 4-5kg miesięcznie. Po odstawieniu tabletek Slimcea waga nie wracała. Utrzymywałam nowe nawyki żywieniowe więc waga nie wracała do starego stanu i czuje się teraz dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wiadomo że tylko zielona kawa jest coś warta z tego całego dostępnego pseudo naturalnego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wislawa
Kiedyś stosowałam jakieś tam tabletki na odchudzanie,zaczęłam niedojadać,źle się odżywiać ,mało pić i nabawiłam się ostrych bólów brzucha i zaparć,udałam się do apteki kupiłam bodajże Dicopeg pomogło,ale przestałam się odchudzać.Po prostu więcej ruchu dużo warzyw,więcej wody i pomału systematycznie tracę na wadze i dobrze się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii_78
Unikam chemii bo uważam że to bezsensowne faszerować się nią tylko po to żeby schudnąć a obiążyć sobie organizm Biorę Novoslim bo jest na bazie ziół i oprócz tego że waga spada mam wrażenie że moje jelita pracują lepiej, a cena śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novoslim jest ok i daje dosyć szybkie efekty po jednym opakwaniu schudłam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12kg z tabletkami Slimcea mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przemawiają tylko naturalne środki typu Zielona Kawa czy Forskolin. Są niby suplementy które maja być "multi"ale śladowe ilości nie mają wystarczającej mocy w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod tym obiema rękoma. Zielona kawa najlepsza a ten Forskolin chyba przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam świetne efekty jak stosowałam do diety suplement Slimcea. Polecam go. Schudłam 13kg i nie musiałam się martwić na plaży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. Slimcea dla mnie też okazał się skutecznym środkiem. Dzięki niemu te wakacje na prawdę fajnie spędziłam na plaży nie martwiąć się że jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimsrea. Sama to żryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tabletki Foreverslim.Tabletki plus niewielkie zmiany w sposobie odżywiania do tego odrobina ruchu,i pierwsze efekty zauważyłam już po pierwszym miesiącu brania waga pokazała 5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no slimcea to zdecydowanie jeden z lepszych środków. Stosowałam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sprawdzonym sposobem na odchudzanie okazała się indywidualna dieta sporządzana na podstawie sesji u dietetyka oraz tabletki Foreverslim. Pozwoliło mi to w pełni kontrolować moją wagę i chudnąć tyle ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Slimcea bo genialne hamuje łaknienie. Sam efekt tego to spadek już kilku kilo miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma super środka na odchudzanie ale mi bardzo pomogła zielona kawa. Pozdrawiam Zenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po drugiej ciąży miałam już taką nadwagę że bez tabletek na odchudzanie by sie na pewno nie udało. Zamówiłam tabletki Foreverslim ze względu na to że ponoć doskonale blokują uczucie głodu. Je się tyle ile trzeba. Zaczełam stosować i odkryłam że to nie jedyna zaleta tych tabletek. Schudłam w ciągu 3 miesiący do figury z przed pierwszej ciąży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mam za sobą pare "specyfików" na odchudzanie, i średnio jakikolwiek na mnie działał, do czasu aż trzy miesiące temu trafiłam na Foreverslim. Nie będe opisywac poszczególnie ile w miesiącu chudłam, wystraczy że podam efekt końcowy który sprawia że produkt ten jest naprawdę godny polecenia, a dokładniej to udało mi się zejść z wskazówką wagi aż o 15 kilogramów i to w zaledwie 3 miesięcy. Dziewczyny naprawdę jest możliwe żebyśmy schudły, tzn ja na szczęście mam już to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszy Novoslim no mi si e udało na nim schudac 8 gk a siostrez prawie 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić stare dobre CGA800. Stosuje już drugi raz, pierwszy raz stosowałam 3 lata temu. Bardzo dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkraft
Najlepsze tabletki, które do tej pory okazały się niesamowicie skutecznie to Foreverslim! Warto wydać na nie pieniądze, bo są naprawdę skuteczne! Mi się udało zrzucić ponad 10 kg w 3 miesiące! Polecam każdemu niezdecydowanemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz moja suplementacja to chlorella i Novoslim i jak obserwuje sój organizm to świetnie się to uzupełnia naprawdę minął miesiąc i już schudłam 4 kg zupełnie bez wysiłku i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszymi tabletkami na odchudzanie z jakimi się spotkałam to stare cga800. Sama ich używałam dwa lata temu jak musiałam zrzucić 6 kilo i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CGA800 jest całkiem niezłe. Jest to chyba jeden ze starszych produktów na odchudzanie na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to nie dieta, tylko tabletki, ale fakt faktem systematycznie wszystko robić i pilnować zasad kuracji, bo w przeciwnym wypadku wyjdą z tego tylko problemy. Najważniejsze moim zdaniem jest zmienianie stylu życia, bo tylko wtedy tabletki dadzą najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×