Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
dla mnie niezwykłym odkryciem w walce z otyłością okazały się tabletki Slimcea. Schudłam dzięki nim 12kg jeszcze na tych wakacjach. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to kupiłem Forskolin i zaczynam brać. Bardzo fajna firma można się z nimi dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tym Forskolinie że jest bardzo dobry. Wacham się między zakupem zielonej kawy a Forskolinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się zorientowałam to chyba teraz dwa najlepsze środki na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam do zrzucenia tylko 6 kilo to powinno dać radę. Chyba zaryzykuję i wezmę ten forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie bardziej poleciłabym Ci NOVOSLIM. Sama na nim schudłam, siostra teraz podchodzi do kuracji i ma już 8kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Stosowałam Piperine forte przez 3 miesiące i udało mi się zrzucić 13 kilo nadwagi po ciąży, a w zasadzie dwóch, bo po pierwszej od razu zaszłam w kolejną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecono mi slimcea. Stosuje tydzień. Jak na razie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena74
Od tygodnia biorę tabletki z piperyną, skuszona przez koleżankę, która dzięki 3 miesięcznej kuracji straciła 12 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement NOVOSLIM. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnęłam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_ja_
piperine forte + młody jęczmień + pole dance = 10 kilo mniej w 2 miesiące !! Dziewczyny odważcie się schudnąć, szczerze polecam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam tabletki Foreverslim. Poleciła mi je moja serdeczna koleżanka, która borykała się ze sporą nadwagą i widziałam u niej niezłe postępy przy odchudzaniu. Sama mi nie powiedziała a jak się zapytałam to poleciła Slimcea. Na mnie również zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jak najbardziej ale ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez dobrych tabletek.Spróbowałam Foreverslimu i to te tabletki pozwoliły mi dokończyć dietę bez żadnych przykrych niespodzianek.Dobrze dobrany skład tych tabletek powoduje szybszy spadek wagi.I ważne jest to że schudłam w bezpieczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsze tabletki to multisuplementy takie jak na przykład Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym rozwiązaniem na który warto zwrócić uwagę to tabletki Novoslim. Na rynku od kilku lat. Sama zamówiłam i sprawdziłam że działa lepiej niż niektóre nowości. Schudłam 12kg przez pełny okres kuracji. Nie ma efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natrafiłam w magazynie na opis slimcea... na forum też się o tym piszę.. wydaje mi się że warto jeśli ktoś ma problemy z przemianą materii czy np łaknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka odkąd stosuje tabletki na odchudzanie Novoslim chodzi cały czas uśmiechnięta i wesoła. Jak podejrzewałam i sama mi mówiła to przez spory spadek wagi jaki osiągneła stosując wyżej wymienione tabletki. Sama nie wiem ile schudła, ale widać po niej że sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEukaliptus
Ten środek jest pierwszym znanym mi produktem, który faktycznie pozwolił mi trwale schudnąć, bo od kuracji mija drugi miesiąc, a mnie nie przybył ani jeden dodatkowy kg! W sumie straciłam 14 kg, zmieniłam swoje życie, zaczęłam z niego w końcu korzystać i się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Slimcea. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie lepiej zielona kawe, to najbardziej sprawdzony produkt na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są wasze obecne wyniki koleżanki ze stosowania slimcea ? nie wiem czy zamawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne źródła polecały mi tabletki NOVOSLIM... same pozytywy.. zaryzykowałam ale nie obiecywałam sobie wiele. Muszę jednak przyznać, że byłam niedowiarkiem który powinien uwierzyć w pozytywne działanie. Odczuwałam po 2-3 dniach już pierwsze zmiany w przemianie materii. Głód zanikał wieczorami więc zaczełam ładnie chudnąć. Wynik zostawie dla siebie ale na prawdę to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam CGA800 i powiem szczerze było średnio ale jednak działało, postanowiłam się skusić na tą Zieloną Kawę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisały poprzedniczki, trzeba zrezygnować z niektórych "przyjemności", mnie najtrudniej było zrezygnować ze słodyczy, ale udało się ze green coffee k5, poczytaj sobie różne artykuły np z tej strony: http://wiecznaplaneta.pl/ mam nadzieje, że informacje tam zamieszczone troszkę pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×