Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
podpisuje się obiema rekami pod novoslimem nic tak nie pomogło mi schudnąć ja te tabletki ani błonnik ani trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi akurat pomogła zielona kawa. Na tabletki trafiłam przypadkiem jak próby z zielona kawą do picia nie wypaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje tabletki Slimcea. Moja koleżanka również je bierze. Obie mamy podobny i bardzo spory jak się nam wydaje spadek wagi. 4kg miesięcznie leci z tabletkami Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dieta i ćwiczenia to podtawa, ale warto je także czymś wspomagać, ja osobiście do tego wybrałam Foreverslim, i nie żałujetego wyboru, przyniósł mi taki efekt jakiego się nie spodziewałam a tm bardziej nie uzyskałabym bez jego stosowania, schudłam 12 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do diety warto dołączyć suplement diety Slimcea w celu zwiększenia i przyśpieszenia efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111
oryginaly kupicie u ja2e3358@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Tobie doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąc. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były święta wielkanocne. Stół obficie zastawiony to nie było szans sobie odmówić tej przyjemności. Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również dołączyłam slimcea do diety i nie żałuje. Dopiero teraz szybko waga mi spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdelajda
Przyznam rację że bieganie jest super.Z Foreverslimem udało mi się schudnąć,biegać zaczęłam w tym samym dniu w którym zaczęłam łykać tabletki.Schudłam tabletek już nie biorę ale co drugi dzień biegam godzinę czasu.Nie ważne jaka pogoda muszę pobiegać bo się źle czuję.Polecam bieganie wszystkim zestresowanym,można się w trakcie wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluczem do sukcesu dla mnie były właśnie tabletki Slimcea. Miałam wprawdzie diete ale nie byłam z niej zadowolona. Wyobraźcie sobie że po dołąćzeniu slimcei i TEJ SAMEJ DIECIE waga zaczeła dużo bardziej spadać. Warto bo potwierdza to działanie suplementu SLIMCEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd biore tabletki na odchudzanie slimcea zmieniłam zdanie o tego typu rozwiązaniach. Suplement Slimcea wyraźnie zwiększa efektty diety i powoduje że na mojej twarzy pojawia się uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tabletki to tylko Forskolin jeszcze zielona kawa jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma większej rewelacji niż Foreverslim ,będę go polecała każdemu kto musi zgubić mniej lub więcej kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy woli co innego, lub na każdego co innego zadziała. Ja biorę tabletki Slimcea. Dopiero one zaczeły dawać mi zadowalające efekty w postaci zauważalnego spadku wagi. Schudłam już 9kg a dalej walcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tabletki Forskolin, są naprawdę skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123987
Jedyne tabletki które mi pomogły to AFRICAN MANGO. Żałuję tylko że tak późno się o nich dowiedziałam, bo dziś moje życie mogło wyglądać inaczej. Mój chłopak (były zresztą) rzucił mnie wygadując takie rzeczy o mojej nadwadze, że aż wstyd powtarzać. A może lepiej ,że go już nie ma za mną? W końcu jak mu zależało na anorektyczne to mógł sobie taka wcześniej znaleźć. Jestem po 3 miesięcznej kuracji i właśnie wróciłam z Zary. Mam super sukienkę, taką o jakiej wcześniej nie mogłam pomarzyć. Te 15 kg !! mniej zrobiło ze mnie nawet fajną babkę. Jestem z siebie dumna i zawdzięczam tym małym kapsułką bardzo wiele. POZDRAWIAM dziewczyny i trzymam kciuki. http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mój chłopak mógłby robić mi docinki nt wyglądu, a jeszcze tym bardziej odnośnie wagi. powinien raczej zmotywować Cię do działania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny... polecam http://nplink.net/fajB9p6k !!!! Schudłam w miesiąc aż 8 kg!!! Naprawdę warto!! Jestem mega zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skusiłam się na ten suplement diety SLIMCEA. Przesyłka przyszła na drugi dzień. No i rozpoczełam kuracje. Po kilku dniach zwątpiłam. Za dużo się nie działo. Następnego dnia jednak zaczełam już odczuwać blokadę głodu. jadłam już mniej. Efekt się powiększał. Pierwsze spadki wagi zauważalne po 2 tygodniach. Po miesiącu już byłam w pełni zadowolona z działania i nie wątpiłam w ten suplement. Waga a raczej jej spadek się rozkręcał. Rozkręcił się tak że schudłam 10kg przez całą kuracje Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie poleciłabym tabletki SLIMCEA. Miałam taki problem z wagą i szukałam różmnych środków, sposobów, diet, suplementów. Nie robiłam tego z głową widocznie bo nic na mnie nei działało albo były efekty uboczne, albo efekt jojo. W końcu postawiłam na zwyczajne ograniczanie nie zdrowej żywności. TO była moja dieta. Jeszcze nie podjadałam po godzinie 16 za bardzo. Do tego tabletki Slimcea które mi w tym pomagały bo hamowały łaknienie i przyśpieszały przemianę materii. Dzięki nim schudłam 12kg przez nie całe 4 miesiące !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie sprawdza się Forskolin i gorąco go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiriam
Szczerze? Kiedy usłyszałam, że tabletki mają pomóc mi schudnąć to zaczęłam się śmiać. Ale spróbowałam bo koleżanka twierdziła, że Foreverslim jest cudowny. Mniej jednak, trochę biegałam i o dziwo, straciłam całe 11 kg w 3 miesiące. Nie mam zielonego pojęcia jak to się stało, nie wierzyłam kompletnie w takie metody, ale okazało się, że faktycznie tak można tracić kg. Prawdziwym testem będą dla mnie kolejne miesiące - chcę taką właśnie wagę utrzymać na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim mowicie co chcecie ale to est najleszy suplement na rynku cała reszta to tylko piękne zdjęcia i reklamy Odchudzam się od 18 oku życia i tylko na Novoslimie udało mi się przekroczyć próg 8 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzam się z tabletkami slimcea. blokują uczucie glodu i przyśpieszają przemiane materii tak ze 3 miesiące można osiągnąć spadekw agi bliski 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem powodem dla którego nie możemy schudnąć jest nieprawidłowe działanie metabolizmu albo np zalegające toksyny w organizmie. Ja miałam właśnie ten problem i mimo diet i ćwiczeń po prostu nie chudłam. Pomogły mi wtedy bardzo preparaty z zielonym jęczmieniem, który rozpędza metabolizm i oczyszcza organizm a dzięki błonnikowi też świetnie wspomaga odchudzanie. Wybrałam jęczmień w tabletkach Green Barley Slim bo smak soku jest dla mnie nie do przyjęcia. Po pierwszym miesiącu już 4 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Precz ze spamem! Tabletki do wielka skuwysyńska ściema! Firmy same pisza sobie wyborne recenzje. Myślą, że ludzie są głupi! Pokażmy im, żeby spiedalali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo mogę powiedzieć o Forskolinie bo tylko go stosouje. Hamowanie łaknienia faktycznie na plus, szybsza przemiana materii również, spadek wagi bardzo zauważalny zwłąszcza po 4 tyg stosowania. Warto stosować jeśli samemu mamy problem z odchudzaniem. A foreverslim, duoslim i slimcea to placebo. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do diety która mamy również będziemy stosować suplement Slimcea to spadek wagi przerośnie Wasze oczekiwania. Ja jestem w szoku i mega zadowolona jak odchudzanie nagle stało się dla mnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×