Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gośćIlia
Właśnie ciężko wybrać wśród takeij ilości tabletek, ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie w swoim przypadku postawiłam na Foreverslim, muszę przyznać że okazał się skuteczny.Ale jak widać nie tylko mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciężko dlatego ja z polecenia zamówiłąm Novoslim bo koleżanki brały i mówiły że jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliannaa22
Jak dla mnie zielona kawa max dodaje ją do swojej diety świetnie spala tkankę tłuszczową i waga idzie w dół, zobacz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Slimcea. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg na tabletkach Slimcea więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż najpierw musisz przejść na dietę albo więcje ćwiczyć a tabletki to dodatek ich działanie ma za zadanie stymulować spalanie i tłumić apetyt ja brałąm Novoslim roku temu i zrzuciłam na nim12 kg ale też sporo ćwiczyłam i przerzuciłam się na rower ale czułam wyraźną różnicę w tym jak brałam tabletki a jak ich nie brałam warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to najpierw trzeba zacząć od ćwiczeń i zastanowić się co tak naprawdę nas tuczy i odrzucić to, nie jest to łatwe, jeśli chodzi o cukier nasze organizmy są uzależnione ale trzeba walczyć w końcu o swoje a nie dac się zdominować. jeśli chodzi o Novoslim faktycznie jest to suplement godny polecenia najlepszy z możliwych dostępnych na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi było ciężko schudnąc.Diety nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.Dużo się zmieniło odkąd zaczęłam stosować tabletki Foreverslim.Dopiero połączenie diety ,ruchu i tych tabletek przyniosło takie rezultaty o jakich marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeden sprawdzony sposób na nadwagę Ruch, dieta i zielona kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedynym skutecznym wyborem okazały się tabletki slimcea a to ze względu że według mnie (albo na mnie) najlepiej tutaj zadziałało hamowanie łaknienia, które było odczuwalne już po 2 dniach stosowania. Przemiana materii tak ruszyła że odchudzanie było dla mnie łatwe i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj uslyszałam ze chrom działą skutecznie w walce z apetyttem na słodycze ale moje pytanie jest czt wystarczy taki suplement http://www.bdsklep.pl/vigor-30-tabletek-complete-20-suplement-diety,id-46118# czy musi byc to czyssty chrom http://www.sklepbcaa.pl/naturell/chrom-organiczny-50tab-638.html?from=gm&gclid=CNb01ZyUjsQCFQLecgodTbcA_g??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że ta zielona kawa jest bardzo dobra, zastanawiam się nad jej kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ze swojej strony ci powiem że ta zielona kawa to chyba tylko chwyt marketingowy brałam i w kapsułkach i w normalnej postaci i nie schudłam ani grama. Teraz wspomagam się Novoslimem i jest to naprawdę coś fajnego, początkowo też myślałam że to kolejny bubel bo nie widziałąm a przede wszystkim nie czułam żadnych zmian ale po 2 tygodniach zaczęło się to zmieniać . teraz jestem w trakcie końca drugiego opakowania i już 4, 5 kg mniej a motywacja na więcej rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko to jakieś naciągane jest. Jak patrzę na te wszystkie produkty że tyle i tyle kilo w tak krótkim czasie to od razu widać ze to ściema. Jak czytam o zielonej kawie to nikt nie wypisuje takich bzdur. Biorąc to wszystko pod uwagę wybieram zielona kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam Slimcea. Działą i to dobrze. Jest z naturalnych składników. Bezpieczny i Polski produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Foreverslim zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpoprostu
Pani Magdaleno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam tabletki pomagające w odchudzaniu Slimcea dietetyk rozpisał mi dietę na razie udało mi się schudnąć 3kg za 4 dni następna wizyta u dietetyka. W celu skorygowanie diety myślę że wszystko idzie w dobrą stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zielona kawę i zrobiłam testy na moim video blogu. Efekty okazały się całkiem dobre. Teraz mam zamiar testować Forskolin zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że zielona kawa jest niezła ale ten Forskolin...zainteresowałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa roznego rodzaju tabletki na odchudzanie. Na jedna osobe dzialaja takie, na druga inne - trzeba probowac czasem dobrac dla siebie te 'idealne'. Ja stosuje therm line fast - polecila mi go moja psiapsiola. Efekt jest konkretny - prawie 4kg mniej mnie w miesiac!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o suplement diety na odchudzanie o nazwie slimcea, to szczerze mogę go polecać kobietom które chcę zrzucić pare kilogramów, znam sporo osób które z niego korzystały, ale i sama osobiście go brałam. Średni efekt nas wszytskich po 3 miesięcznej kuracji wyniósł 12 kilogramów, sama osobiście schudłam 11, były osoby które schudły nawet 15 ale i takie które pozbyły się 7 kilogramów w tym okresie, więc skteczność tych tabletek poprostu zależy od naszego organizmu, jak go przyswaja. Mimo wszystko nie warto się poddawać bo moim osobistym zdaniem nawet te 7 kilogramów to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 11kg. Brałam tabletki Slimcea przez lekko ponad 3 miesiące. Miałam przerwe z powodu choroby. Po ukończeniu hamowanie łaknienia mniejsze ale silna wola pozwoliła mi utrzymać wagę. Nie mam już problemu. Opinie mam bardzo dobrą o tym suplemencie. Slimcea działa tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlo
Moje doświadczenie z Foreverslimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim. Niezły skład i super cena, chyba jeden z pierwszych tego typu środków na polskim rynku, brałam i jestem zadowolona schudłam w sumie 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeRKA
Foreverslim jest po prostu idealny, ja nigdy nie brałąm tego typu rzeczy i zawsze wydawało mi się to głupie ale jak zobaczyłam efekty u siostry to się skusiłam.I w moim przypadku tabletki zadziałały schudłam trochę mniej niż siora ale też zaczynałam z mniejszą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. Novoslim super sprawa, brałam razem z zmamą schudłyśmy z różnym wynikiem ale i tak jestem usatysfakcjonowana bo wiem że sama bym 9 kg nie schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novsolim jest ok, i nie ma po nim żadnych skutków ubocznych. Lata temu brałam meridię ale jakoś po niej czułam sie nadmiernie tak niefajnie pobudzona a Novoslim ok a kg ławo się pozbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak któraś mnie pyta o odchudzanie. Jak doszłam do swojej figury to jak kogoś lubie to mu mówie prawdę, że dzięki tabletkom slimcea oraz podstawowej diecie. Taka jest prawda. Tabletki Slimcea pohamowały u mnie łaknienie i tak działąły że w 3 miesiące pozbyłam się problemu nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na mnie nic tak nie działa jak Zielona Kawa. Próbowałam rożnych środków ale tylko te tabletki ruszyły wskazówką na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skusiłam się na suplement slimcea. Dużo o nim mozna pozytywnego przeczytać ale nie tylko na forach ale i portalach kobiecych. Zaryzykowałam więc. Podczas 2 tygodni stosowania już widzę efekty. to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×