Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
gosciu o ile to ty na avatarze to od zlej strony sie zabrales za poszukiwanie partnerki. z takim wygladem zamiast zapodawac monolog niczym z dziadow trzeba bylo wkleic zdjecie z podpisem "ktora chce bym ja w**********ł?" i wszystkie laski twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gno
SK lubisz zadawac bol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
SK lubisz zadawac bol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to przystojny a wczesniej nudny i przecietny z opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno drugiego nie wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Donnikova
przystojny? tym gorzej. jeśli facet jest przystojny, po 30stce i wolny to ZAWSZE jest z nim coś nie halo :classic_cool: XXX przyznaj się autorze, co jest z tobą nie tak? :P mieszkasz z mamą? płacisz horrendalne alimenty? jesteś impotentem, lub przeciwnie - preferujesz jakieś dziwne perwersje w łóżku? XXX albo może założyłeś ten topik podszywając się pod pana od rybek i umierasz ze śmiechu patrząc, jak jarają się tobą kafeterianki? w takim przypadku zapewne jesteś kobietą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbyś przedstawić grafik twojego standardowego dnia? Tyle było mowy o wczesnym wstawaniu, pracy od rana. Jestem ciekawa jak to się rozkłada w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi przez mysl przeszlo podszywanie sie pod nurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, to ja na avatarze :) x "przyznaj się autorze, co jest z tobą nie tak? mieszkasz z mamą? płacisz horrendalne alimenty? jesteś impotentem, lub przeciwnie - preferujesz jakieś dziwne perwersje w łóżku?" x Gorzej. Jestem intelektualistą ;) I nie lubię karaoke, ani jeździć na motocyklu :) x "i umierasz ze śmiechu patrząc, jak jarają się tobą kafeterianki?" x Hej, nie wiedziałem, że określenia "autor jest totalnym przeciętniakiem pozującym na cud natury", albo "niekonsekwentny pozer i narcyz" są wyrazem jarania się :) Jeśli tak, to faktycznie muszę mocno przemodelować swój światopogląd, bo do tej pory najwyraźniej kompletnie nie rozumiałem kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lideczka kiteczka
facet 39 lat-szukający? równa się mały ptaszek innego wytłumaczenia nie widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gorzej. Jestem intelektualistą oczko.gif I nie lubię karaoke" XXX a ja zawsze chciałam spróbować karaoke, bo ładnie śpiewam, ale mam jakieś poczucie, że to będzie straszna żenada i nie mogę się przełamać. chyba musiałabym się upić. XXX "ani jeździć na motocyklu" XXX i co z tego? a ja nie umiem chodzić na obcasach. czy jestem w związku z tym gorszym gatunkiem kobiety? :D XXX "Hej, nie wiedziałem, że określenia "autor jest totalnym przeciętniakiem pozującym na cud natury", albo "niekonsekwentny pozer i narcyz" są wyrazem jarania się" XXX poza mną miałeś tu grono przestępujących z nogi na nogę fanek. no chyba, ze jedynie moje zdanie wziąłeś sobie do serca. to miłe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piotr w całej okazałości :)" x No masz, wyśledzili mnie... Jak coś to mam większą wersję tego zdjęcia :P x "Czy mógłbyś przedstawić grafik twojego standardowego dnia?" x Obecnie wygląda to tak, że wstaję koło 5-6, ogarniam się, karmię ryby, i koło 9 siadam do filmów z Norymbergi, albo do innej twórczości około-telewizyjnej. Koło 12 spacer ok. 5 km po osiedlu, potem koło 13 ogarniam ryby, ok. 14 obiad, potem albo ryby albo filmy, no i w kimkę koło 23. W czwartki DKF na Polibudzie, w piątki czasem spotkania z kumplem fizykiem, jednym z najbardziej zajebistych i oryginalnych ludzi jakich znam. I tak w koło Macieju, świątek piątek czy niedziela, chyba że jest jakiś wyjazd, to wtedy oczywiście cały rozkład jazdy się zmienia. Oczywiście bywają też modyfikacje, bo np. dzisiaj poszedłem na spacer koło 7 rano, zanim ogarnąłem ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze... eee... ma inne preferencje i kobieta potrzebna mu jako przykrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"będzie straszna żenada i nie mogę się przełamać. chyba musiałabym się upić." x Może Cię zmotywować? Jestem dobry w motywowaniu ;) x "ani jeździć na motocyklu" XXX i co z tego? x To z tego, że dla co najmniej 80% babeczek jazda na motocyklu to źródło podjaru, dostarczający im emocji niezbędnych do uznania faceta za ciekawego osobnika. Taką samą funkcję spełniają wygłupy na imprezach, snowboard, egzotyczne podróże typu hotel w Egipcie, ewentualnie - w wersji bardziej ekstremalnej - skoki na bungee, spływy kajakiem, albo hotel na Kubie ;) x "a ja nie umiem chodzić na obcasach. czy jestem w związku z tym gorszym gatunkiem kobiety?" x Oczywiście, że nie. Ale być może jesteś przez to mniej atrakcyjna dla niektórych facetów. Tak samo jak ja dla niektórych dziewczyn, z powodu zamiłowania do abstrakcyjnych analiz, dzielenia włosa na czworo, i np. jarania się analemmą którą ostatnio uwiecznił mój kumpel fizyk do spółki z innym kumplem. x "poza mną miałeś tu grono przestępujących z nogi na nogę fanek." x Jak to "miałem"? Mój coming out w kwestii awatara wszystko popsuł? ;) x "no chyba, ze jedynie moje zdanie wziąłeś sobie do serca." x Pocieszę Cię, że biorę sobie do serca wyłącznie zdania pasujące do mojego oglądu rzeczywistości ;) (jak na prawdziwego narcyza przystało :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to właśnie z tego DKF-u na Polibudzie ludzie tak szybko uciekają? I czym dokładnie zajmuje się twój kolega fizyk tam na Akademii Medycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A moze... eee... (...) kobieta potrzebna mu jako przykrywka" x Lubię gdy kobieta jest na górze, ale lubię też odwrotny układ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, na szczęście na Polibudzie ludzie zostają, żeby pogadać po filmie. Wprawdzie w porywach jest to jakieś 30-40% sali, ale i tak jest to nieskończenie więcej niż w Dolnośląskim Centrum Filmowym, które z definicji powinno wspierać działalność intelektualną (zwłaszcza, że jest dofinansowywane z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, czy jak tam inaczej się ta instytucja nazywa). x Mój kolega fizyk pracuje jako techniczny, a zajmuje się głównie programowaniem w LabView. Ale jest niezwykle szeroko-horyzontnym człowiekiem, jara go astronomia, genealogia, historia, ciągle robi coś co kompletnie nie przynosi zysku, ale jest bardzo ciekawe, i bardzo pozytywnie mnie nakręca. Swego czasu spędziliśmy np. około pół roku na tworzeniu strony internetowej obalającej brednie jednego z domorosłych pseudo-astronomów, twierdzącego że plantey obracają się obok Słońca. Zeszło na to masę czasu, i było fantastyczną rozrywką - mój kumpel dostarczał wiedzy astronomiczno-matematycznej, a ja pomagałem mu przedstawić to tak żeby było wkaszalne dla (nie)przeciętnego Kowalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zainteresowania to drugorzedna sprawa. Jeszcze mniejsze znaczenie ma to, jakie masz o sobie mniemanie i o jakich swoich pozytywnych cechach piszesz. Liczy sie to jakim jestes czlowiekiem na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, czy ktoś z Państwa tu obecnych może mi przynieść drabinę z piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze uciekles z uczelni zanim dopadla cie sfera wiekowa polarow i zarostu na cala twarz... twoje filmiki sa bardzo ciekawnei nagrane, ladnie opowiadasz i ciekawe nawet dla laika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
No proszę chwila nieobecności na kafe i jaki zwrot sytuacji. ;) )) Wyczuwam pewna pokorę i niedowierzanie wśród uczestników ;) Jak to wizerunek może bardzo namieszać. A i ShereKhan sie uspokoił , jak miło :P Do autora. Miło mi , że tacy interesujący ludzie mieszkają na moich terenach dolnośląskich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki tam obrazek kotka chciałam sobie zawiesić, żeby na coś ładniejszego niż tłustowłosi w przepoconych polarach w moich myślach zagościło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dobrze ze uciekles z uczelni zanim dopadla cie sfera wiekowa polarow i zarostu na cala twarz..." x Hej, a też tak macie, że nie ufacie długowłosym facetom z niestrzyżoną brodą? Ja, jak widzę takiego, to od razu mam wrażenie że koleś ma jakiś problem ze sobą, i nie czuje się normalnym facetem :) x "Twoje zainteresowania to drugorzedna sprawa. Jeszcze mniejsze znaczenie ma to, jakie masz o sobie mniemanie i o jakich swoich pozytywnych cechach piszesz. Liczy sie to jakim jestes czlowiekiem na prawde." x Poniekąd się zgodzę, bo jak ktoś jest świnia, stresujący wyścigo-szczur, albo inna śliska menda, to żeby nie wiem jakie miał zainteresowania to i tak nie da się z nim wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jest na sali lekarz
Ja studiuję psychologię, więc wiem, że jeśli mężczyznę ciągnie do ryb, to znaczy, że podświadomie tęskni za bliskością i zapachem intymnym kobiety. Dlatego autorze myślę, że Ci przejdzie ochota na te rybki, jak już się porządnie zakochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyczuwam pewna pokorę i niedowierzanie wśród uczestników ;) Jak to wizerunek może bardzo namieszać. A i ShereKhan sie uspokoił , jak miło :P" x To zapewne tylko tymczasowe :) Ale szczerze mówiąc, podoba mi się poczucie humoru tego gościa, oraz sposób w jaki prowadzi narrację. Świetnie się to czyta, pomijając zupełnie niepotrzebne wulgaryzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja studiuję psychologię, więc wiem, że jeśli mężczyznę ciągnie do ryb, to znaczy, że podświadomie tęskni za bliskością i zapachem intymnym kobiety. Dlatego autorze myślę, że Ci przejdzie ochota na te rybki, jak już się porządnie zakochasz." x Ja już byłem porządnie zakochany. I wyprawiałem wtedy takie rzeczy, że większości z Was pewnie by to nawet nie przyszło do głowy. Sam się sobie dziwiłem :) Ale prawda jest taka, że porządne zakochanie się jest czymś w rodzaju dopełnienia pasji. Wiecie co to znaczy, móc pojechać na rafę z ukochaną kobietą, i razem z nią oglądać te wszystkie cuda pod wodą? Móc razem twórczo pracować, uzupełniać się, wzajemnie stymulować w kreatywności? Czy jest tu ktokolwiek, kto ma pojęcie jak nieziemskie jest to uczucie? Gdy słyszy się w głowie wielką orkiestrę symfoniczną, aż ciarki chodzą po plecach z wrażenia. Kto to przeżył ten wie jak to jest, kto tego nie przeżył temu nie da się tego wytłumaczyć. Ja przeżyłem, wiem jak to jest, wiem, że tego potrzebuję, i że mogę bardzo wiele dać z siebie, żeby to osiągnąć. I równie wiele dać, żeby to utrzymać, kiedy się znajdzie właściwa osoba. Nie interesuje mnie życie razem na pół gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×