Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
Oczywistym jest, że jeśli dwie osoby różnią się od siebie CAŁKOWICIE, to się nie dogadają. Bardziej chodziło mi o podejście niektórych, że dwie osoby wchodząc w związek nagle stają się jednym organizmem, z którym się nie zgadzam. Nagle przestają mieć osobne zainteresowania, osobnych znajomych etc. - wszystko jest wspólne. Przywołując Twój przykład ze spaniem - jedna osoba lubi wcześniej się położyć, a druga woli tryb nocny. Czy muszą się kłaść razem o wspólnej godzinie? Ten, co lubi spać, niech sobie smacznie śpi, ten, który woli w ciszy nocnej spokojnie poczytać lub pouczyć się mapy nocnego nieba - ma do tego właśnie wtedy doskonałą okazję. No ale to oczywiście moje zdanie tylko... zresztą, to tylko coś, co sobie WYOBRAŻAM jako ideał, w życiu miałam jak dotąd inaczej i wcale aż tak się tym nie kierowałam - teoria to jedno, a praktyka - drugie. Niektórym swoim wyborom do dziś się dziwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz juz nie wystarczy grac na gitarze basowej w gararzu. Trzeba nurkowac. Niebawem ta moda sie rozpowszechni i zamiast nad morskie oko wszyscy beda walili na rafe koralowa. Postawi sie po drodze podwodne mc donaldy, gorale beda wozili turystow bryczkami zaprzezonymi w koniki morskie i po jakims czasie beda to jedyne atrakcje bo rafa pojdzie sie jebac w stercie odpadkow. Wszystko dlatego, ze slowo nurkowanie kojarzy sie kazdemu z przygoda, pasja i chuj wie czym jeszcze. Jak nie nurkujesz to laski nawet na ciebie nie spojrza. Randki beda sie odbywaly koniecznie pod woda bo to takie trendy i romantyczne. Rekiny bedzie sie tresowac i wszyscy beda wpadali w samozachwyt jacy sa kurwa zajebiscie oryginalni. Zeby nie bylo ten post nie jest skierowany przeciwko tobie autorze tylko kurwa jak patrze jakie baby sa glupie to dochodze do wniosku ze facetom sie ta glupota udziela jako warunek udanego zwiazku i swiat popada w ruine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie jeszcze zadna glupia cipa nie zapytala jakie badania prowadzisz. Dla nich badania to zjawisko modowe. Prowadzi sie badania bo to brzmi podniecajaco. Prawie jak nurkowanie, ktore jest takie fascynujace chociaz wiekszosc z nich bedac nad morzem opala dupe na plazy a do wody wchodzi tylko jak sie chce wysikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
eM mow za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obys nie byl nieziemsko przystojny bo hordy napalonych kafeterianek zakupia sprzet do nurkowania w najmodniejszych kolorachbi fasonach i zaczna cie bezinwazyjnie podrywac przeplywajac dostojnie przed twyminoczyma niczym rekin wielorybi spogladajac na ciebie trzecim okiem. Chociaz z drugiej strony moze chociaz z polowa si potopi z pozytkiem dla swiata i spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wkurwiające to generalizowanie ale chuj z tym - w końcu to tylko jedna z wielu opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie generalizowanie tylko wskazowka ze wsrod was nie ma kobiety ktorej szuka. Jak mi ktoras wskaze swoja wypowiedz w ktorej jej ciekawosc nie zostala zaspokojona. Slowem nurkowanie to zwroce honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
A ty eM nurkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie generalizowanie tylko wskazowka ze wsrod was nie ma kobiety ktorej szuka." xxx Ja nie należę w ogóle do żadnej grupy o nazwie "MY" tak przede wszystkim. To, że tu się wypowiadam, tak jak zresztą Ty, nie oznacza, że staram się o względy przyrodnika filmowca. By the way - boję się wody do tego stopnia, że pływam tylko tam, gdzie mam grunt, więc na podwodną randkę bym się nie umówiła za żadne skarby tego świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nurkowalem ze dwa razy w zyciu kiedy sie topilem:P W wojsku w brygadzie saperow w ktorej sluzylem funkcjonowala kompania pletwonurkow ale gadalem z chlopakami i.mi powiedzieli cyt chuja widac w tym mule wiec sie tam nie pchalem. W morzu baltyckim z tego co wiem widocznosc nawet z oswietleniem pomimo stosunkowo malych glebokosci jest chujowa wiec jakos nie wpadlem na pomysl zeby zaczac nurkowac tylko z tego powodu ze kilka lampucer ktore nie maja pojecia o czym mowia traktuje to jako podniecajace i fascynujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nurkowalem ze dwa razy w zyciu kiedy sie topilem" xxx nurkowałam w ten sam sposób, ale tylko raz na szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurekwtoni
Potocznie używa się zwrotu butla tlenowa! Butla powietrzna??? Tak jak komórki mają jądra,a nie mają penisa. W*****a mnie już twój poziom dyletanta! Moda na nurkowanie już mineła,jesteś tylko jej pokłosiem. W innych kwestia,poza agua...wszystkiego dobrego. Ja p*****le!!! Ty jesteś po biologi,czy biologia po tobie... Ona się z tego wyskrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Mysle ze wsrod nas nie ma kobiety ktora szukalaby autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne wy tu tylko przejazdem jestescie. W ogule zadna kobieta z tego co wiem nie szuka faceta. Bo to przeciez desperacja itd. Zagadka pozostaje dla mnie skad sie biora dzieci. Podejrzewam ze kosmici porywaja nieswiadome spiace kobiety na swoje aparaty fruwajaco mrygajaace i tam je zbiorowo zapladniaja co zreszta zgadzaloby sie z moimi obserwacjami coraz wiekszejnliczby kosmktow wsrod ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceta? Jasne że tak, ale nie na forum :D A Ty też przejazdem? Facet może się bezkarnie wypowiadać w takim wątku, ale jak robi to kobieta, to już zaraz w wiadomym celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM - juz wyjasniam. Tak samo jak na ladzie tak i pod woda swiat wyglada roznie. Jest wiele obszarow, ktore sa szare, niezamieszkale i zupelnie nieciekawe. Sa tez slynne bajeczne kolorowe rafy. Sa tacy co nurkuja w rafach , sa tacy co nurkuja w poszukiwaniu wrakow. Sa tez tacy co nurkuja zawodowo zakladajac rozne kable i podwodny sprzet lub przeprowadzajac kontrole. Co kto lubi. Mamy XXI wiek. Nurkowanie dzisiaj to nie az takie halo bo wiekszosc osrodkow turystycznych robi krotkie kursy dla turystow amatorow i prowadzi rozne formy nurkowania dla przecietnych zjadaczy chleba. To wlasnie o tym pisal autor ze nie interesuje go wycieczka nurkowa gdzie przewodnik mowi gdzie maja plynac i co ogladac. Wiec az tak nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Generalnie wszystkie lampucery dziela sie na dwie grupy. Na te co lubia pletwonurkow i te co lubia saperow. A ty mowiles ze kim byles w tym wojsku...? Przypomnij bo zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fly awey. Nie na forum nienpod woda to gdzie? W pracy, na miescie? Moze wykupilas bilboard na trasie paryz dakar z ogloszeniem matrymonialnym? Zreszta jebie mnie to. Siedze w tym szambie. Tylko dlatego. Ze kiedys znalazlem tu perle ale. Mi wypadla z rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wojsku mozna byc tylko zolnierzem w warunkach pokojowych lub miesem armatnim tudziez wypelnieniem worka na zwloki jezeli dowodztwo bedzie. Mialo tego pecha ze nie rozpierdoli cie na milion kawalkow tylko malo patriotycznie dasz sie zastrzelic albo zabic w inny sposob pozostawiajacy slady w postaci zwlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perła z roksy? Zawsze wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na forum nienpod woda to gdzie? W pracy, na miescie? Moze wykupilas bilboard na trasie paryz dakar z ogloszeniem matrymonialnym? Zreszta j**ie mnie to. xxx Mimo że Cię to jebie odpowiem. Aktywnie nie szukam. Miałam dwa długie związki, z których jeden zakończył się dwa miesiące temu. Dziecko też już mam. Swoje lata też. Nazwiązkowałam się w życiu co niemiara. Aktualnie lubię swoją samotność i samowystarczalność. Mężczyzn lubię i to bardzo. Jak się jakiś trafi (w co wątpię, bo - jak wiadomo choćby z tego forum - "żaden nie będzie wychowywał cudzego bachora")oczywiście się ucieszę. Ale nie wystawiam billboardów, nie mam ciśnienia na związek i dziecko. Bo już to miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi. Moze to glupie pytanie ale gdzienpoznalas tych panow ktorymi sie tak rozczarowalas? Czyzby na kafeterii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego w autobusie. Drugiego przez wspólnych znajomych. I nie powiedziałam, że się aż tak rozczarowałam. Nie żałuję tego czasu. Ale teraz jestem sama i mi dobrze z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Z dedykacja dla ciebie fly away. Umiejetnosc oszukiwania samego. Siebie to podstawa integralnosci ego www.youtube.com/watch?v=Z5Z0rHJ-kfM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Znam Autorze, ale ona ma już kota. Niestety, znam tylko jedną gdyż mimo swojej egocentryczno-narcystycznej natury jestem samotniczką przesiadująca w bibliotekach.:( Sam rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teschika
Energia życiowa to jest coś, czego ja sama szukam w mężczyznach. Szkoda, że mamy tak diametralnie różne zainteresowania z autorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytałam do "wzrost 183" i nawet nie patrzę dalej. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×