Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

po prostu jestem ciekawa, czy wreszcie jakąś poznał :) no i mam parcie, to oczywiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no naaaaaaaaaaaaapiiiiiisz!" x No cóż, biorąc pod uwagę, że jestem człowiekiem uczciwym i szczerym, to mogę napisać tylko to, że nie chodzę z koleżkami na mecze (bo mnie to nudzi :P [ach, i po co ten wtręt nadęto-zadzierczo-noszczy ;) ] ), i że będę się zajmował dziecakami, i do nich wstawał (bo lubię dzieci, lubię z nimi gadać). Reszty nie napiszę, bo nie kłamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po prostu jestem ciekawa, czy wreszcie jakąś poznał" x Tu nie. Znaczy poznałem dwie, ale są spoza Wrocławia, pisałem wcześniej. Ale za to zdradzę Wam w tajemnicy, że w weekend mam randkę, tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy. Panna chemiczna, i podróżniczka, ale czy jakaś do rzeczy, to się dopiero zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fly awaymasz dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od randki to rozwódka czy stara panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam dziecko nie, nie napalam się w tym wątku na autora po prostu lubię pisać na forach xxx Autorze - gratuluję randki :) Może wreszcie coś drgnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale koło 40chy to już same odpady, może brutalnie, ale taka prawda. zastanowiłabym się na waszym miejscu co z facetem jest nie halo. chociaż to widać już w ty wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to celowe robienie błędów ortograficznych to chyba moda wśród emo i gimnazjalistów:O Przykre, że "dojrzały" facet tak kaleczy swój język i jeszcze uważa to za jakąś wysublimowaną grę słowną (sic!). Zacznij jeszcze pisać na przemian małymi i wielkimi literami, to też modne wśród gimzbazy:O A najlepsze jest, jak niektóre gęsi tutaj powtarzają jak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam-kolorofych snufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chodziło mi o tę historię, która Ci się przytrafiła wczoraj" x Ahaaa, dobra, już kumam. OK, to tak w skrócie, bo się właśnie film eksportuje i mam momencik :) x Otóż pojechałem wczoraj kupić truskawki. No wiecie, taki przydrożny stragan, parasol, sterta drewnianych koszyków, wiadomo jak to wygląda. Zajeżdżam, wysiadam, za koszykami młoda dziewczyna, i tak jakoś coś między nami przeskoczyło. Chyba jej się spodobałem - to się czuje :) No ale nic, kupuję co trzeba, płacę, reszta, "pan-pani", normalka. Wsiadam do auta, odjeżdżam, ale tak sobie myślę: "Kurczę, a może by do niej zagadać? W sumie co mi szkodzi?". I zaraz kontr-myśl: "A po cholerę będziesz zaczepiał jakąś pannę co sprzedaje truskawki, przecież nie ma żadnych szans żebyście mieli cokolwiek wspólnego". No ale dobra, co mi tam - zawróciłem, podjeżdżam z powrotem, wyłażę, czekam aż odejdzie klient co akurat był, no i mówię lasce, że coś między nami przeskoczyło, i że czasem lubię za tą intuicją podążyć, więc wróciłem, żeby z nią pogadać. No i dobra, przedstawiamy się sobie, "Miło mi", no to pytam co robi jak nie sprzedaje truskawek. Na to ona, że jeszcze się uczy - III klasa liceum. O rety... No to jej mówię, że strasznie młoda, i że ja mam już prawie 40 lat. "Nie wyglądasz", pada odpowiedź (wiem :D ). Teraz chwila ciszy, bo zastanawiam się nad tym jakie można zadać follow up question lasce co się jeszcze uczy w liceum (zwykle w takich sytuacjach pytam "A co studiujesz?", laska mówi co, no i leci gadka o uczelni). No dobra, niech będzie - "A czym się interesujesz?". I teraz uważajcie :) x Laska pomyślała przez krótką chwilkę, i mówi: "Literaturą. Głównie to klasyczną literaturą rosyjską". x No ja pie....dolę. ŻE JAK??? x "Klasyczną literaturą rosyjską. Biesy, Idiota, Zbrodnia i kara tak mi tylko przemknęła, muszę to jeszcze raz przeczytać, żeby wszystko wyłapać". x Zbaraniałem. Totalnie zbaraniałem. I poleciała nawijka o książkach. Tołstoj, Dostojewski, nie pamiętam co tam jeszcze było, potem zeszło na Monty Pythona ("Właśnie się za to zabieram"), laska jest w temacie, kuma o co w tym chodzi, i ewidentnie lubi czytać i oglądać takie rzeczy. Laska, powtarzam, sprzedająca truskawki, i mająca dopiero 18 lat - czyli teoretycznie powinna być zainteresowana chichotaniem na dyskotekach, a nie czytaniem rosyjskich klasyków. A jednak. Z rozpędu dałem jej swoją wizytówkę, bo biorąc pod uwagę moje ostatnie frustracje wynikające z trudności w znalezieniu osób które kumają to co lubię - jakoś dziwnie bym się czuł tak po prostu odjeżdżając w siną dal. Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że panna pierwsze co zrobiła po moim odjeździe to wywaliła tą wizytówkę w p...zdu, bo znajomość 18tki z 38ką to nie jest dobry pomysł :) x No ale tak czy siak dostałem mocno po łbie młotkiem pt. "Młotku, nie zakładaj z góry czegoś czego nie wiesz" :) Ot, i taka to właśnie była wczorajsza historia z morałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A to celowe robienie błędów ortograficznych to chyba moda wśród emo i gimnazjalistów Przykre, że "dojrzały" facet tak kaleczy swój język i jeszcze uważa to za jakąś wysublimowaną grę słowną" x I co gorsza, życzę sobie, żebym nigdy z tego nie wyrósł. Bo widzisz, lubię się czasem oderwać od ziemi, na co "dojrzałość" pojmowana na Twój sposób absolutnie nie pozwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młotku, ona wymieniła lektury szkolne. Poza tym 3 klasa liceum, żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - i to jest to! Nie ma co jechać stereotypami, bo :) Fajna historia. Zawsze to powtarzałam - ciekawi ludzie mogą znaleźć się wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Młotku, ona wymieniła lektury szkolne. Poza tym 3 klasa liceum, żenujące." dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są lektury szkolne. Chyba tylko Zbrodnia i Kara. Biesy i Idiotę to ja dopiero na studiach czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zajebiscie, ze odrywasz się od ziemi pisząc jak dziecko w 3 klasie podstawówki. Pewnie ta panna od Biesów by się zdziwiła. Niezle tez musisz być zdesperowany,ze można ci zaimponować Dostojewskim I Monty Pythonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotę to na tym wątku czytamy. Załosny piotrus pan z kryzysem wieku średniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zaczepia dziewczyne na straganie z haslem : zaiskrzylo desperacja czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
Przeraza mnie ten rodzaj chamstwa w internecie. Jak czytam tzw hejty to mnie to przeraza bo na co dzień nie spotykam się z takim zachowaniem, mino że mam internet o baaaaaaaaaaardzo dawna , to nie umiem się przyzwyczaić do tego co serwują nam to co niektórzy ludzie . Powadzenia dla autora "wontku" na randce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej:D Dobrze, ze ojciec z widłami nie wybiegł:D Ja p******ę, koles mógłby być jej ojcem, jest naprawdę oblesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając że panna o wiele za młoda, to sama zaczepka jak zaczepka, lepsza taka niż tekst: "zauroczyło mnie twoje spojrzenie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, kolejna obrończyni uciśnionych, przewrazliwiona na punkcie rozbujałego ego. Prawda boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Młotku, ona wymieniła lektury szkolne." x Gdzie to ja pisałem o kulturze wypowiedzi, i kto się do niej stosuje, a kto nie? Aha, gdzieś wyżej :P Ale luzik. Niemniej, pozwolę sobie odpisać w klimacie: x Młotku, jest różnica między wymienieniem tytułów, a przeprowadzeniem inteligentnej rozmowy, w czasie której widać że panna naprawdę przeczytała to o czym mówi, i przemyślała to co mówi. Zresztą, widziałaś którąkolwiek z tych książek na oczy? To są kilkuset-stronicowe cegły, gęsto zadrukowane drobnym drukiem. Mało kto ma ochotę coś takiego czytać. x "Poza tym 3 klasa liceum, żenujące." x Poza tym piszemy czarnymi literami na białym tle - żenujące. Poza tym autor miał czelność zagadać do obcej dziewczyny - żenujące. Poza tym kupował truskawki - żenujące. Poza tym mieszkamy w Polsce, i piszemy po polsku - żenujące. Taki drobny szczegół, że zanim się do niej nie odezwałem, to nie wiedziałem ile ma lat, też zapewne jest "żenujący", co? A jeszcze poza tym, to wolę pogadać z 18-letnim myślącym człowiekiem, przy którym nie czuje się różnicy wieku bo mamy podobne idee w głowach, niż z "żenującymi", "dojrzałymi" osobami, które uważają że posiadły absolutną wiedzę na temat co wypada, a co nie wypada w danym wieku. I z kim. Boooooriiiiiing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zanim się do niej nie odezwałem, to nie wiedziałem ile ma lat" no to jak wygladala na 40 w wieku 18 lat, to musialo zaiskrzec :P czepiam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ze przeczytanie kilkusetstronicowej książki uważasz za jakiś ewenement :D A komentarz odnośnie wieku nie tyczył się wartości człowieka tylko tego , ze się bierzesz za laski 20 lat młodsze. Troche samokrytycyzmu stary capie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę, idz koles na terapię, zamieniłeś z laską parę zdan i pitolisz o wspólnych ideach w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ze się bierzesz za laski 20 lat młodsze. Troche samokrytycyzmu stary capie" x Dodam, że w przerwach biorę się też za owce ;) A może to były owoce...? Cholera, jak się nazywa ten Niemiec, co mi ciągle wszystko chowa...? :) x "Nie mogę, idz koles na terapię, zamieniłeś z laską parę zdan i pitolisz o wspólnych ideach w głowie." x No właśnie widzę, że ewidentnie nie możesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze cię tu niektóre rozszyfrowały. U inteligentnej kobiety nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×