Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malpa_Ala

Długa sukienka na lato dla "gruszki" RATUNKU! ;)

Polecane posty

Gość Malpa_Ala

Cześć... od dłuższego czasu szukam sukienki na lato, mam typową budowę gruszki, nadwagę, nieproporcjonalną budowę ciała, wymiary 86-70-100...czyli typowo, mały biust wielki tyłek i grube uda, nogi... Mam prawie 40 lat więc nie chcę wyglądać jakoś super sexi...tylko po prostu dobrze... Szukam, przymierzam, już straciłam nadzieję, że sukienki są dla mnie... Czy ktoś ma podobne problemy, a co ważniejsze znalazł "coś" w czym nie wygląda się jak potwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o długie sukienki, to gruszka najlepiej będzie wyglądać w sukience odcinanej pod biustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki problem, kupuję sobie spódnice rozkloszowane, o linii A czy trapez, dłuższe, do połowy łydki, bo łydki też mam nieciekawe niestety nie kupuję w sklepach, bo nie ma, grzebię w internecie i zawsze coś wynajdę rozkloszowana kiecka podkreśli talię, ukryje nogi na lato polecam typu mgiełka, firankowe, szyfonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malpa_Ala
http://cdn2.thegloss.com/wp-content/uploads/2 009/03/bisou-bisou-ombre-maxi-dress.jpg przymierzałam takie, ale mam wrażenie, że jeszcze bardziej podkreślają moje wielkie uda... nie wygląda się w takim fasonie o 2 rozmiary większą niż w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie i do tego jest tania :) mysle, ze z ta figura musisz pdokreslic talie to w koncu twoj atut, a takie bez kojarzy mi sie z ciazowymi? kolor tez ladny, kupuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zauwaz, ze dol to spodnicospodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malpa_Ala
patrzę i patrzę, a że wiekowa już jestem to znów patrze i zastanawiam sie czy to nie są spodnie przypadkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i tak lepiej? nie widuje takich na ulicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu? Pewnie się zapuściłaś. Te niskie i z nadwagą mają najgorzej... Ja też jestem gruszką, ale tyle mam z gruszką wspólnego, że biodra są szersze od ramion. Ramionka delikatne, kobiece, w biodrach nie więcej niż 93, zgrabny tyłek, wysportowane ciało. Zadbaj o siebie bo figura gruszki ma wiele zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malpa_Ala
Mam 164 cm wzrostu, nie uważam bym była jakoś strasznie zapuszczona, regularnie-2 razy w tygodniu-chodzę na aquagimnastick, urodziłam dwóch synów i jakoś tak biodra same się rozeszły ;) Noszę rozmiar 38-40, nie uważam by to był jakiś dramat, szukam po prostu ładnej sukienki, That's all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna, ale czarny postarza no i czegos jej brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie czarny...koralowy na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejejjj, zdecydowanie inne kolory, żywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczną sukienkę kupiłam na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu różnych sklepów, mają bardzo duży wybór i ciekawe ceny, pokaże w jakim sklepie można kupić daną rzecz najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×