Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Mogę cię ogrzać na kilka sposobów. Prawdziwy wilk wie jak to zrobić by kobieta nie czuła zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy S
Ktoś się podszył podemie ja jestem miły i poznam miłe kobjetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko nie wiem czy wilk to wilk czy podszyw . Wilku wiem ze potrafisz ogrzac kobietki ? Nie wątpie w to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatni wpis to ten z 21.18, wszystkie inne to nieudolne podszywki, bede znikał żeby nie psuć wam klimatu bo pewnie zaraz bedzie zadyma a Gromi:-) którą bardzo polubiłem jest chora wiec nie chcę wprowadzać nerwowej atmosfery:-) Gromi:-) zdobyłaś moje serce miedzy innymi tym ze jest z Podkarpacia to kraina mojego dziecinstwa:-) Jak chcecie sprawdzić czy Wilk prawdziwy spytajcie dlaczego 1946 zapewne nie bedą wiedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario prosta sprawa, klikasz na profil Wilka, jak ma tylko jeden założony temat mało postów, to jest to owca w wilczej skórze, czyli podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, miałeś tu zrobić porządek a nie znikać..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy S
Tylko dziśaj kojarzy ci się ssanie zczymś prucz sexu a na gardełko kubeczek gorącego mleczka i pod cieplutkom kołderkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo to naprawdę dobre z tym klikaniem na profil i sprawdzaniem ilości postów:-), chyba muszę odejść ze stada bo ściągam na Was tylko kłopoty zamiast Was bronić, jeszcze zasmrodzą "Podobają Mi się Łysi faceci" a tego bym nie chciał bo to dzieło Gromi:-) którą bardzo polubiłem:-) Zostanę tylko na Bacówce i poczekam aż Gromi uda się stworzyć prywatne forum gdzie przeniesiemy "Bacówkę nad Jeziorem" A Ty Toledo biedaku:-) pewnie znowu w robocie:-) Szkoda że Cię tu nie ma ze Mną w realu bo dzisiaj prosiak z rożna i dużo procentów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej by było, gdyby Autorce podobały się łyse dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Jestem! Gardło boli spać się nie da. Wilku jedyny i prawdziwy nie wyprowadzaj się,z podszywami sobie poradzimy, wszakże oni nadają temu forum urok ;) Witam nowego łysola, co wali bykami po oczach (mam nadzieję, że celowo ;) Aha, potwierdzam, podobają mi się łyse dziewczyny. Oczywiście niektóre i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Wilku, dzisiaj nie w pracy. Chociaż w pewnym sensie jeszcze pracuję:) Jak Twoje gardło Gromi, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak może być lepiej jak nie ma lekarstwa na bolące gardło ;) tylko jakieś cholinexy. Poza tym jest ok, ja krytyki choruję. a co tam u was? Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi:-) moje słoneczko Podkarpacia:-) Mi zawsze pomagało na gardło 100 gr spirytusu z naprawdę mega ilością pieprzu ale tak żeby zdominował kolor i pite na 2 razy;-) Procedura niezbyt przyjemna ale w Moim przypadku 100% skutecznosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toledo zapodaj coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półwytrawne bułgarskie, ale o dziwo dobre. A zresztą, teraz to nawet siara będzie mi smakować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tańce Ci się zebrało? Może jakąś kołysankę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×