Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Marysie Ty z tym tańcem przy rurze dla Mnie to poważnie:-)? A podoba Ci się mój pomysł na ewentualną ideę przewodnią twojego klubu:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Juliana
Wilku odpowiedziała Ci Gromi, jestem takiego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie Lubię Niemców i uwarzam że to nie przypadek że to oni własnie demokratycznie wybrali hitlera na przywódce znając jego poglądy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uwarzasz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klub dla mnie? Muszę się z tym przespac ? I moze wymysle nazwe klubu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukułeczka
Ale ty wilku jesteś męski, taki prawdziwy macho. Jak czytam twoje teksty to dostaję gęsiej skórki. Robię się wilgotna. Wilku zerżnij mnie w doopę, mocno i gwałtownie. Chcę się jebać na maksa z tobą w bacówce. Zrób to , plaese, bądź brutalnym wilkiem-zdobywcą tzipek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; fanka Juliana Nie wymiguj się napisałaś że piszę gupoty czyliże moja hipoteza jest w sposób oczywisty dla każdego nieprawdziwa wiec udowdnij to. to co napisała gromi moim zdanie odnosiło się do dziewcdzyn zaliczających dl a sprotu a ja mówię o grupie kobiet która katywnie poszukuje faceta na resztę zycia. i w takim wyscigu o najlepszego samca dla siebie nie masz możliwości nie uczestniczyc chyba ze juz go masz allbo godzisz sie z tym ze dostaniesz kogos nie takiego jakbys chciała tylko takiego który zostanie wolny bo inne nierebyły nim zainteresowane. A uczestnicząc w tym wyscigu musisz uwzglednia strategie promocyjne innych kobiet na tym rynku. To sa naprawde podstawy zarzadza strategicznego i psychologii ewolucyjnej:-0 Wiec czekam na logiczne argumenty obalające moja hipoteze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kukukułeczka To że jesteś facetem jest tak dla wszystkich oczywiste że az misie nie chce z Toba rozmawiac. Widać ze jestes prawiczkiem bo nie znasz kobiet i nie wiesz ze kobieta nigdy by tak nie powiedziała. Zaczniesz obrazac albo przeszkadzac namolnie zamienie cie w muszke gównojadke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Juliana
Wilku są kobiety, które nie biorą udziału w durnym wyścigu, to do nich jest wyścig :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukułeczka
wyliż mi tzipkę wilku do białej kości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja bym własnie poszedł w coś bardzo osobistego typu " UMarysi" bo to twoja osobowośc bedzie decydowała o klimacie tego klubu a nie w jakies kolej emanuelle czy hot sex cz mokre cipki w moim pomysle którego oczywiscie musisz realizowac jest to klub erotyczny dla normalnych kobiet i mezczyzn ktozy cha przekraczac swoje kolejne ograniczenia seksualne odkrywajac swoja osbowsc seksualna to co lubia czego nie I to moze byc nawet klub dla par ktore zachowuja wiernosc sobie ale taki akt zatenczenia na rurze publicznoscia to naprade prrzelom w odkrywaniu samej siebie. A Ja twierdze ze kobieta ktora sam sie czuje bardzo seksowna i potrafiaca podniecac mezczyzna jest o niebo lepszaa kochanke niz ta ktora nie jest otym przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukułeczka
wsadź mi wilku fiskarsa w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: fanka Juliana to znaczy ze ty nie szukałas lub nie szukasz sobie faceta na całe życie/ i rozumiem ze jak jest kto super by ci odpowiadał i którym jestes bardzo zainteresowana bo wierzysz że to ten jedyny to widzac inna kobiete która do niego uderz wysyłajac mu jasne sygnały że sex napierwszej randce to zaden problem chocby dzis. A Ty np że pojsc z facetem do łozka potzrbujesz go lepiej poznac np 3 miesiace lub miesiac to pod wpływem tej kobiety ktora moze ci potencjalnie ukrasc milosc zycia nic nie robisz nie modyfikujesz swojego standardowego sposobu zachowania przy poznawaniu faceta i szybkosci pojscia do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Juliana
Wilku trudno Ci zrozumieć inne podejście do zagadnienia? Ja jestem zawsze w opozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jest mi trudno po prostu konkretnie odpowiedz na ostanie pytanie bo Ja nie wiem co ty robisz w takiej sytuacji czy podejmujesz walkę czy wycofujesz sie akceptujac konsekwencje ze stracilas facet z ktorym bylabys bardzo szczesliwa taka prawdziwa milosc a stalo sie tak dlatego ze nie zmodyfikowalas swoje zwyklej strategi dopuszczania do pierwszego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Juliana
Oj Wilku, ja Ci jedno a Ty mi drugie :) Nie dogadamy się :) Moja diablica przygniotla mi nadgarstek i teraz mnie boli, Niemcy w zachlanny sposób wygrali. Jednym słowem do duuupy. Idę spać. Gorącej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku zauwazyłam ze kobiety pragną sexsu nawet proszą ciebie o ostry sex ale ty wilku masz tylko jednego penisa i jak zadowolic tą rzesze kobiet? Mysle ze ja była bym pierwsza ze tak powiem po znajomosci bo od początku jestem ci wierna.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz marysiu mówie zupełnie poważnie. Ja Ci juz kiedyś napisałemze gdybys pojawiła się w moim życiu w jego innym momencie to napewno przezylibysmy bardzo ognisty romans bo reprezentujesz taki typ osobowosci seksualnej który mi bardzo odpowiada i odleglosc miedzy nami nie mialby dla mnie znaczenia. Bo jestem na tyl madrym Wilkiem ze wiem ze dla wartosciowej wilczycy warto pokonac nawet bardzo duza odleglosc. Czy przerodziloby sie to w taki zwiazek jak z Wilczyca to nie wiem bo nie znam cie na tyle a oboje wiemy ze nawet najcudowniejszy sex nie jest jedynym kryterium ktore swiadomie lub poswiadomie bierzemy pod uwage decydujac sie na zwiazek na cale zycie, Ja jestem dosyc trudny w pozyciu mam wiele swoich przzyzwyczajen z ktorych napewno bym nie zrezygnowal i nie chodiz tu o sez bo tu bylibysmy zgodna para bo nie chodzi tylko o to ze nie masz problemu z finalem w ustach czy analkiem ale masz latwosc inicjowania sexu a to dla mnie super wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty wedrocze zmeczoony ja sie wydostales z tej uzalezniajacej jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze jestesmy na wizji? smak rosnie :-* narka dostałam eska muszę przeczytac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukułeczka
wilku zrób mi rimming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz czasami takich mysli ze spotkałes tak miła jaskinie ze nie chcesz juz chodzic juz do innych i w tej jednej chialbys rozbic obozu na reszte zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pod tym wzgledem jestesmy zupelnie rozni Ja jestem patologiczie przywiazany do jednj jaskini, na tyl e ze jak znajduje to własciiwa nie odczuwam zadnych pokus zeby chodzic do innych naprawde zadnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam widzisz Toledo nawet kukułeczka prosi wilka o lizanie anusa? Narzekają na niego a nogami przecierają zeby ich heblowac dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×