Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Do Wilka już chyba luba przyjechała. Teraz na pewno przez długi czas się nie pojawi. Będzie poprawiał swoje statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Mario, to nie praca. Tu jestem wyłącznie dla przyjemności. Mam nadzieję, że obopólnej. Jak chcesz Lafi, to możesz i niegrzecznie. Zwłaszcza w tych swoich pończoszkach :) Kto dzisiaj jeszcze pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo jak wilk nasyci się swoją miłoscią to moze wpadnie do nas z kawałkiem tortu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załujmy mu tej miłosci :-) pewnie się delektuje z połykaniem tak był spragniony tego.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda, Wilk dzisiaj będzie baaardzo zajęty :) u mnie dzisiaj bardzo pochmurno. Chyba pięrdyknę jakimś gromem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna, zdaje się że mieszkam w tej samej okolicy :O Tylko weź nie przesadź z tymi gromami, i przynajmniej gradobicie sobie odpuść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradobicia nie będzie. Powiedz Lafi czy czasem ktoś Ci ostatnio nie podpadł, to przynajmniej będę miała w kogo wycelować ;) wiecie przez te nasze gadki o wojnie to zamiast snów erotycznych śniło mi się, że uciekałam przed Niemcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Tak Gromowładna pierdyknij i to ostro bo u mnie tez pochmurnie :-( to lipa liczyłam na słonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ja zobaczyłam co się święci i dlatego polazłam do pracy. Jakby było słońce to znów plaża (muszę tył opalić ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramowładna to ze ci się wojny snią to sprawka wilka ? On nas tu dokształcał o wojnach :-( dobrze ze nie słyszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Słuchajcie kompani ja pije kawe i zajadam jabłecznik swojej roboty :) chyba wam podrzuce na osłodzenia dnia pochmurnego. Toledo a gdzie metamorfozy brak go:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pomarszczonego wolę określenie: słodki. Co Wy się tak dziewczyny kaloriami przejmujecie? Kochanego ciałka nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo zawsze z sensem odpowiesz.! Facet musi się do czegos przytulic :-) a nie odciskow narobic ? Ja kalorii nie licze ale raz w miesiącu funduje 2 dniową głodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na godzinkę bo moja Wilczyca już wróciła :-):-):-) Ale pojechała teraz do swojego salonu kosmetycznego zrobić się na bóstwo:-). Tort w moim wykonaniu wywarł na niej piorunujące wrażenie, widać że naprawdę jej smakuje choć to mój pierwszy kwiaty tez się podobały ale do tych to jest przyzwyczajona bo często jej kupuję bez żadnej okazji z potrzeby serca:-) Ona ma podobno też ma jakiś prezent dla Mnie który mi się bardzo spodoba ale nic więcej nie chciała Mi o nim powiedzieć. Wiec kompletnie nie wiem co to może być:-) U was też taka pochmurna barowa pogoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×