Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Maria348
Tęskniłam za wami :-( nie było mnie w domu a w gosciach! Od poł godziny się łączyłam cos net przeciązony. A panowie zawsze rade dadzą bez kobiet. A moj łysolek jest.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęskniłam za wami :-( nie było mnie w domu a w gosciach! Od poł godziny się łączyłam cos net przeciązony. A panowie zawsze rade dadzą bez kobiet. A moj łysolek jest.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be z was dziewczyny nie ma klimatu całe napiecie siada Ja nawet w kacie desperacji zagroziłem Gromowładnej ze jak do nas szybko nie wróci to ożenie sie z Toledo:-) Wiec sama widzisz jak bardzo jestescie potrzebne do podtrzymania tego delikatnego napiecia seksualnego potrzebnego do miłej atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy po metamorfozie
Niedopasowanie seksualne to bardzo poważny temat. Oziębłe kobiety mówią,ze,seks nie jest najważniejszy ale ty wilkumnie rozbroiłeś z tymi liczbami. Rozumiem cię w pełni. Trzeba mieć swoje standardy i wymagania. Zazwyczaj to mężczyźni je dostosowują do kobiet, myśląc ze tak ma byc. Czytałem twoje przepychanki z czytelniczkami w innych tematch i ich oburzenie. Ja trzymam twoją stronę. Trzeba mieć soje standardy i wymagania i się ich trzymać. Tylko twoje podejście statystyczno liczbowe mnie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy po metamorfozie
Witaj gorąca Mario łysolek jest. Ale zaraz spadam na dalsze zabawy i się rozłączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Toledo przyznam Ci racje starsi męzczyzni i kobiety są wyborne wino :-) czym starsze tym lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej sie nie da jak chcesz sie dobrze dobrac a Ja juz nie chciałem ryzkować. Libido jest niezalezne od człowieka nie mozna go ani podwyzszyc ani obnizyc ( no ewentualnie można obnizyc niezdrowym trybem zycia ale w góre nie podciagniesz poza swoj maksymaly pułap) zmienia sie z wiekiem. I naprawde jest tak ze dla równolatkow w eirku 20 lat jest 3 x krotna roznica na korzysc facetow a dla 40 latków 2 x na korzysc facetow. Nie którzy cierpia w milczeniu inni zdradzaja ajeszcze inni zmieniaja baby. Ale ja sa juz dzieci to to jest droga przez piekło wiec lepiej troche odrzec to z romantyzmu i spontanicznosci i pobawic sie liczbami w pierwszym okresie zwiazku ir rozstac sie jak nie da sie tego jakos sensownie pogodzic. Takie sa moje doswiadczenia i wszystkim polecam bo jest przy tych liczbach duzo smiechu i zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wilczku libido hoho nie jednego zajechałabym jak tak ze podniecenie na 102:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam wszystkie tak opowiadacie a poźniej rożnie to bywa w długim okresie, policz dokładnie to pogadamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wam wczoraj mowiłam ze jestem samotny biały zagiel :-( smutne ale prawdziwe.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie odopowiedziłaś czemu nie znajdziesz sobie porządnego kochanka tylko na sex jak boisz sie miłosci żeby Cię rżnał tak często zebys zateskniłła za brakiem seksu:-) Napradę nie żartuję policz to swoje libido to nie jest trudne i ja k bedzieszz wybierała kandydatów to twarde warunki Ma Ci zapewnić te 24 orgazmy miesięcznie czy ile Ci tam wyjdzie z czego 16 w okolicach owulacji i ani jednego mniej ajak czuje że nie sprosta to niech sie niepodejmuje partacz jeden z drugim. A nie tak jak teraz ż eprzychodzi kiedy mu sie samemu chce a Ciebie ma w dupie ze tysiedzisz przed kompem na głodzie wilgotna i ociekajaca. Jestes pewnie piekna kobiuieta i nie mozesz dac sie tak traktować. Te 24 orbazmy czy ile Ci tam wyjdzie naleza Ci sie Koniowi siano :-) Wiem ze to nie brzmi zbyt romantycznie ale czasami trzeba kawe na ławe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloe_
Senior Wilk to profesjonalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysol 1234
jestem lysy i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo _
Senior nie martw się. Ja jestem laik. Nic nie wiem, nic nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysol 1234
oswieciles mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
na mądrej głowie włosy się nie trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrej głowy nie mam ale na całe szczęście włosy są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×