Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Uuuu Toledo ;) Wilku mam kundla, przygarniętego. Opiekuję się zwierzakami różnych ras i maści. W domu nie mam faceta. Oczywiście jeśli nie liczyć psa i mojego kocura ;) Dobry z ciebie facet wilku. Tort. Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Dobrze.że temat żyje mimo że mniej pikantny niż wczoraj. Zboczył jakieś od czapy tematy typu wojna z rosja. Gromowładna chcialbym ponowić pytanie, które się przewinęło. Wyszedłem na naczelnego skandalistę, brutala traktującego kobiety jak przedmiot ;) w tym wątku. Wydaje mi się, że jesteś otwartą ale wyważoną w poglądach babką. Obok tego że kręcą cię łysi. Co jeszcze wymarzony łysy powinien mieć,żeby zawładną twoim umysłem i/lub ponętnymi pośladkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moja Wilczyca z własnej inicjatywy wypina Mi cipkę klecząc na czworakach i mówi słodkim głosem "Chodź tu Mój Wilku Twoja Wilczyca chce Ci dogodzić" zawsze kiedy mam ochotę to aż chce się robić. Swoja droga zawsze mnie to intryguje skad ona wie ze Ja akurat mam ochotę na sex bo przecież nic Jej nie mówię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy po metamorfozie
Wilku mam nadzieje ze z napalenia na wracającą kobietę nie zrobisz falstartu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Łysy Nie ma Ciebie i Marysi to gadamy o wojnach itp zamiast ociekać seksem :P Odpowiem na Twoje pytanie wierszydłem :P Kto chce bym go kochała, nie może być nigdy ponury i musi potrafić mnie unieść na ręku wysoko do góry. Kto chce, bym go kochała, musi umieć siedzieć na ławce i przyglądać się bacznie robakom i każdej najmniejszej trawce. I musi też ziewać, kiedy pogrzeb przechodzi ulicą, gdy na procesjach tłumy pobożne idą i krzyczą. Lecz musi być za to wzruszony, gdy na przykład kukułka kuka lub gdy dzięcioł kuje zawzięcie w srebrzystą powłokę buka. Musi umieć pieska pogłaskać i mnie musi umieć pieścić, i śmiać się, i na dnie siebie żyć słodkim snem bez treści, i nie wiedzieć nic, jak ja nie wiem, i milczeć w rozkosznej ciemności, i być daleki od dobra i równie daleki od złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty starzeje sie kiedys potrzebowałem 72 orgazmów/28 dni a teraz tylko 48. Ale nie chcodzi o to ze w ten dzień chodzi o moment ze jak tylko pomyślę że byłoby miło wziąć Ją do tyłu i jeszcze penis nie stanął bo dopiero rozważam czy to właściwy moment to ona zawsze trafia w punkt jakis radar czy cos:-) Może Gromowładan wyjawi mi tą kobieca tajemnicę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zauważyłeś ale właśnie robie dla moje Wilczycy pyszny tort taki jak lubi duzo masy a po zjedzeniu się zastanawiasz czy Twoja trzustka juz padła czy jescze żyje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy po metamorfozie
No to gromowa pojechałaś z ta poezją. Za dużo piwa zebym się bawił w analizę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój nie bedziemy nadmiernie obciazac systemu emerytalnego jak kobiety nie chca rodzic wiecej dzieci to My sie Toledo poswiecimy i zapijemy na smierc w wieku 67 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy po metemorfozie
Wilku ja pierdziu 72/28 40/28 większego świra dawno nie słyszałem. Ty tak z tymi statystkami na poważnie czy pełna powaga bo nie nadążam a mam siebie za otwartego i tolerancyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Wilk lubi statystyki i fakty :) Wiedziałam, że jak walnę wierszem to popadacie ;) Ja po jednym piwie jestem już pijana :) prawie. Też chcę tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys wykonywał taki zawod jak Ja to też bys tak smigał z liczbami w tych tematach. Miałem tez 1 zone z tych co na wiesć ze ich facet ma wieksze potrzeby w sexie od nich mówia dostosuj sie do mnie areszta mnie nie intersuje. A dodam ze ona miała ponizej sredniej . Wiec miałe ponad 10 długich 10 lat zeby zgłebic temat i przeczytałem wszystkoco nauka wydała na ten temat. jak od niej odszedłem to obiecałem sobie że juz nigdy niew ezme sobie bay która nie bedzie w gotowa w pełni mnie zaspokajać, ponad 10 lat czysca seksualnego wystarczy. No ale jak ma sie takie wymagania to nie mozesz nowo poznanej kobiecie powiedziec no wiesz mam troszeczke wieksze potrzby od twoich bo one wtedy mysla no 2 czy 3 razy dodatkowo wystawie cipke i zgłowy. Wiec trzeba konkretnie i na temat żeby pozniej nie było nie domowien, ze nie wiedział ze az tak duzo. To wcale nie jest takiefajne miec duze potrzeby seksualne, na szczescie sie starzeje :-) Ty ŁPM oczywiscie nigdy nie musiałes sie nad tym zastanawiac bo trafiały Ci sie porzadne kobiety co wiedza zejak chłop najedzony w domu to nie poluje poza domem, Ja niestety nie miałem tego szczescia:-( Teraz mowie o tych ponad 10 latach zhumorem ale wtedy naprawde nie było mi do smiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Wilk. Ale u mężczyzn wraz z wiekiem libido ponoć spada,a u kobiet odwrotnie. Więc ja szczyt swoich możliwości mam jeszcze przed sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Choc to wieczor to pozdrawiam Cię Gromowładna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja droga wiecie jakie kazdy z was ma libido:-)? Pewnie nie bo jak zawsze mieliscie tyle seksu ile chcieliście to nikt sie nad ty nie zastanawia tylko działa:-) Ale to ważny wskażnik dla oceny zdrowia męzczyzny wiec warto go zna c i co roku sprawdzać jak sie zmienia:-) Czy starosc nie dopada was zbytt szybko bo teraz adroppauza szaleje wsród 50 latków to dlatego tyle tych permenów i innych sepcyfików w reklamach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz Gromowładna naruszyc swoja swiatynie samotnosci i sprowadzic na stałe jakiegos samca rodzaju ludzkiego i tak jak moja Wilczyca wypinac na czworakach posladki z cipka kiedy tylko zapragnie sexu ale jeszcze nic nie powie;-). Efekt z Tortem murowany byles tylko nie przytyła ale jak bedziesz miała nieszczescie i trafi ci sie jakis z podobnym libido do mojego tylko młodszy to i tak wszystko spalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×