Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Gromowładna
Właśnie ociekam :) I osobiście wolę nie myśleć o zbliżającej się wojnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I naprawdę już kończąc temat z tego miliona meżczyn przezyje jakies 100 000 zł wiec nikogo nie namawiam. Kazdey z facetów w soim sercu musi sam sobie odpowiedziec jak szerokiego kregu wspolnoty jest w stanie bronic zna razeniem zycia:-) Ja mam taki:-) Ale wracajac do przyjemniejszych tematów Gromowładna odezwij sie bo wszyscy jestesmy zafascynowani wizja Ciebie wychodzacej w bikini z wody z jej kropelkami na twojej gładkiej skórze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowładna nad wodą :-) toplees a gdzie łysy.? Pewnie z marią się umowił i baraszkują w lesniczowce pod naszą nieobecnosc!? Moze wilk tam stoi na warcie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo daj szanse jej odpowiedzieć wygląda na odważna i niegrzeczna dziewczynę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż widok tych pięknych pośladków z idealnym odcięciem miedzy m.pośladkowy a m. dwugłowym uda pewnie spowodował że jakiś odważniejszy samiec zebrał się na odwagę i zdecydował się ja uwieść licząc na rozkosze jej łoża. A Ona pewnie teraz się zastanawia czy nie warto mu ulec:-). Że tak się brzydko wyrażę:-) lepszy realny nieoptymalny kutas w garści niż wirtualny Toledo na dachu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety skończyła mi się książka. powiem wam, że w zasięgu mojego wzroku jest nawet kilku fajnych łysoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przed rozpoczęciem akcji musisz przyjąć jakieś kryteria wyboru:-) A Ty nadal nie napisałaś nam jaki to jest ten idała mieszczący się na skali pomiędzy ŁPM a naszym Romantykiem strasznie Mnie to zaintrygowało, podobnie jak to jakiej rasy psy posiadasz i ile? Jeśli to nie tajemnica. Kobieta która umie opanować stado psów i być ich samicą alfa musi mieć silną osobowość trochę się na tym znam. A moje ulubione kiedys powiedzenie brzmiało chcesz mieć lojalnego przyjaciela co nie zawiedzie w potrzebie kup sobie odpowiedniego psa. Dzisiaj musiałem dzięki moim kumplom trochę je zrewidować bo odbudowali moje zaufanie do męskiej przyjaźni:-) A musieli zmierzyć się z naprawdę trudnymi sytuacjami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowładna :-) cos tam w powietrzu narozrabiała bo u mnie pochmurno i chłodno:-( co Gromis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Wpadłam tylko na chwilkę. Widocznie gościu byłeś niegrzeczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez Gromowładnej nie ma tego delikatnego napiecia seksualnego które buduje atrakcyjność tego tematu. Grommowładna wróć bo ożenię się z Toledo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuj tfu... o matko, piwem się oblałem. Nigdy więcej tak nie mów Wilku. Jestem zdeklarowaną lesbijką. Faceci mnie nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mówiłem od razu milej:-) A już byłem przerażony wizja małżeństwa z Toledo:-) Ale jak słowo się rzekło to honor nakazuje dotrzymać:-) Ale uratowałaś mnie Gromowładna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiedz Gromowładna nie fajnie byłoby mieć kilku mężów, nadal będziesz taka zasadnicza w tej kwestii:-) Popatrz jak działa zdrowa konkurencja, wszyscy zabiegaja o Twoja uwagę, nigdy nie czułabyś sie samotna, nie wystarczjaco przytulana, adorowana, czy wysłuchana . Tylko z tym sexem to nie wiem jak bys podołała:-) No nie odpowiedziłaś Mi jakie masz psy i ile? A jak tam wieczorny połów łysoli w realu zdobył się któryś na odwagę uderzenia do Cieie na widok Twoich cudnych pośladków. Bo taki sta faktyczny Twoich pośladków ustaliliśmy pod Twoja nieobecność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośladki mam jak najbardziej ponętne;) Co do ilości mężczyzn to w zupełności wystarczy mi jeden. Jakby mnie miało 4 wkurzać to szybciej czy później palnełabym sobie w łeb. Psa mam jednego plus 2 koty, ale zajmuję się większą ilością psów. Zwierzęta to moja wielka pasja. Żadnego łysego nie złowiłam, bo w podrywach jestem kiepska ;) ale jednego mam na oku :O a wy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej rasy masz psa i jakiej rasy psami się opiekujesz? A kto rządzi u Ciebie w domu Ty czy Twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×