Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Jak to możliwe że taka ciepła kobieta nie ma swojego prywatnego łysolka do przytulanek i nie tylko:-)? Nie chcesz? Nie pojawił się jeszcze właściwy? Przecież taki łysolek należy Ci się z samego faktu jaka jesteś, takie przynajmniej jest moje pierwsze wrazęnie w necie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten owłosiony to synuś mamusi tylko z innego gatunku pochodzącego do wilka, pewnie niemiłosiernie go rozpieszczas czestym przytulaniem i braniem do łozka na noc jak Ci zimno:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten owłosiony to penie "synek mamusi" tylko pochodzacy od wilka i nie miłosiernie rozpieszczany przytulaniem ja masz faze naprzytulanie i pewnie w nocy jak samotnie i zimno spi z mama:-) Nie przejmuj się kazdy tak robi więc trzeba przyjać z pogodą ducha nieuchronne konsekwencje:-) A prywatny namietny i czuły łysol należy Ci sie jak psu kość:-) Za to jaka jesteś ciepła kobieta, takie przynajmniej sa moje pierwsze wrazenia z netu. Wię c logiczne pytanie samo sie nasuwa:-) Nie chcesz go w swoim życiu? Nie trafił sie właściwy? Czy złamane serce po zawale jeszcze nie gotowe i jedyne czego pragnie to tylko odrobiny spokoju?`Jak zbyt prywatnie to nie pisz opowiesz kiedys w realu w Bacowke przy ognisku naga tylko w kocu po kappieli przy gasiorku nalewki Toledo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
No wilk dał się marii obłaskawic a juz myslałam ze zębiskami mnie chapnie :-)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera! jak was czytam to chyba się zaraz ogolę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż przepchnąć pomogę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie na mnie liczyć jak na Zawiszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
No Marysiu wróciłaś i chyba troszeczkę Mi wybaczyłaś:-) Ale rozumiem że tylko troszeczkę:-) Po prostu poznaliśmy się w złym momencie życia:-0 Gdybyś pojawiła się w okresie przed epoką Wilczycy to na pewno porwał bym Cie w realu na kilka dni do takiej górskiej chaty nad jeziorem na tydzień i zerżnął tak jak lubisz czyli brutalnie od tyłu bez tyłu bez pytania o zgodę jak to Wilk:-) A później łagodnie romantycznie powoli a później jeszcze inaczej i tak przez cały tydzień. I pewnie na jednym wyjeździe by się nie skończyło:-) Bo w łóżku to byśmy się chyba dobrze dogadywali bez słów:-) Dla Mnie takie akcje z wyjazdem są standardem i nawet 500 km nie jest przeszkodą bo czego się nie robi dla pięknej i ognistej kochanki:-) A dzisiaj mogę ci tylko przesłać namiętny, czuły i bardzo seksowny pocałunek przez Toledo tak sie czasami życie układa ze ludzie mijają się w czasie:-) Mam nadzieje Toledo dobrze się wywiązał z powierzonej Mu misji:-) Ale intuicja Mi mówi że tez niedługo znajdziesz swojego wilka nie tylko do sexu ale i do miłości bo na końcu tylko ona naprawdę się liczy:-) A Ty zbyt tęsknie i pięknie wyjesz żeby Cie jakiś Wilk nie usłyszał:-) tylko może na nie na tym terytorium co trzeba że by odpowiedniego Wilka znaleźć:-) I to nie jest wycie tylko o sex ale przede wszystkim o wielką miłość tylko taka w typie erotycznym:-) I My Wilki takie świetnie odczytujemy dla nas jest oczywiste, wystarczy zawyć na odpowiednim terenie żeby jakiś Wilk mógł Cię usłyszeć i przybiec po Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Drogi wilku, tu nie miejsce na opowiadanie własnej historii, ale nie chodziło mi o synka (nie mam niestety). Może kiedyś Ci swoją,a ty mi swoją - historię :) widzę, że bacówka już się powoli zaludnia i ja też tam zajrzę, póki jeszcze nie wszystkie pokoje zajęte ;) ale to jak się na kompa przesiądę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Gromowładna Mnie nie zrozumiałaś Ja pisałem o Twoim psie, przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni wpis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiesz jak będziesz czuła potrzebę, Ja tego nie oczekuje najważniejsze żebyś się bezpiecznie i dobrze przy Mnie czuła i dobrze bawiła:-) Czasami przeszłość lepiej zostawić za Sobą pozwolić jej odejść w spokoju, wyciągając na przyszłość tylko wnioski z własnych błędów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zajete bo jeszcze nie wybudowana, ale bedzie tak budowana ze kazdy Ma do dyspozycji sypialnie 30 m plus łazienke 10 m2 tylko dla siebie z wejsciem z sypialni musisz tylko zaplanować jak ja urzadzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni wpadaj do Bacówki bo właśnie kapiemy się z Lafirynadą, Marysia na golasa w jeziorze, pózniej ognisko nalewka od Toledo, nagie tańce wokół ogniska, wycie do księzyca, i wspolne spanie pod gwiazdami bo dzisiaj noc jasana i ciepła. A jak zri sie chłodno to sie porzytulamy do siebie, oczywiscie bez seksu jak wilcza wataha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja w ogóle nie mam wyobraźni architektonicznej, więc moja piwnica będzie słaba. Chyba się skupię na swoich nalewkach i rozrywce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja Ci wybuduje taka żebys był zadowolony tylko rob te swoje magiczne nalewki i pomyśl o produkcji własnej whisky o resztę sie nie martw, jak masz ochote to wpadnij na bacówkę bo Lafirynda cos krepuje sie kapac nago i mówi że tjak już to ylko z Tobą a poniewaz dzisiaj spanie przy ognisku pod gwiazdami to zażyczyła Sobie że jak zimno bedzie żebys Ja przytulał bo mnie się boi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
zanosi się na tańczący z wilkiem albo.. z watahom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dama w potrzebie i strach Ja ogarnia to rycerz z Toledo chyba nie odmówi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namietna noc ze szlachetnym rycerzem z toledo nie pozbawia cnoty tylko ja wzmacnia w kobiecie i rozwija Ja duchowo i cielesnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cnota jest w sercu nie wCipce ja wszyscy mylnie myśla a jak penis szlachetny to i panne uszlachetni chcoby Ja przerznął na wylot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ładnie tak zeptać za plecamidam więc zapraszam do gniska tam bedziemy mogli kontynuowac ta filozoficzna dyspute czy jak penis szlachetny to i Panne uszlachetni wzmacniajc w niej cnote co w sercu nie w cipce chocby przerznał Ją na wylot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
Witaj Toledo:-) Ja kolejny dzień w swoim gabinecie:-( I jak tam pogodziłeś się już z tym że Twój penis ma moc uszlachetnienia i wzmacniania cnoty w kobietach których zagości:-) Co teraz zrobisz z tak wielką odpowiedzialnością wypływającą z posiadania takiej mocy:-) A tak w ogóle zostawiłaś Mnie wczoraj w potrzebie, Moja wilczyca wracała wczoraj bardzo późno ( cena za za bycie na swoim , wolny zawód i duże poczucie wolności) wysłała Mi wcześniej wiadomość że oczekuje dobrej kolacji i miłego orgazmu przed zaśnięciem ale chciała by nic nie musieć robić pozostając w łożu leniuszkiem:-) Liczyłem na Twoje wsparcie i rady w tym jakże trudnym i odpowiedzialnym zadaniu a ty uciekłeś teleportując się z Bacówki pozostawiając Mnie z rozpaloną Marią i nieśmiałą Lafiryndą którą ktoś naga w samych pończochach wepchnął z pomostu do jeziora z czego chyba nie do końca była chyba zadowolona:-) I tyle można na Ciebie liczyć w potrzebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×