Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Może kiedyś po doświadczeniach z prowadzeniem wirtualnej rzeczywiście założysz taki bar np."Pod Łysolem":-) Choć to naprawdę ciężki kawałek chleba na 7 dni w tygodniu po 16 godzin, bo na studiach przez pracowałem w knajpie kilka lat. To kompletnie nie dla Mnie ze względu na otaczające wielkie miasto:-) A gdybyś jeszcze w swoim wirtualnym barze umieściło choć średniej wielkości otwarty kominek z kamienia przy stole do pokera i bilarda to miałabyś we mnie wiernego co miesięcznego gościa. Bo tego brakuje we współczesnych barach. Bo dla Mnie wnętrze bez kominka nie ma duszy, a wiekszośc barów jest tak plastikowa i zimna że nawet nie chce mi sie do nich wchodzic bo łapie w nich tylko deprechę:-) A tak w ogóle ty to południowy wschod to jesteś blisko miejsca gdzie się wychowywałem i gdzie jestem cały czas sercem:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygłodniona wracam ja do swego doma :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Toledo dopychammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dzisiaj muszę posiedzieć w swoim gabinecie dlatego mam więcej czasu teraz dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przyszłych mieszkańców Bacówki ( Wy doskonale wiecie o kogo chodzi). "Bacówka nad Jeziorem" już jest na liście tematów, mam nadzieję że przejdzie nie zauważona i spadnie na 2 stronę, wtedy będzie spokojniej. Jak macie ochotę to wpadnijcie na chwilę bo każdy z Was już dostał swój przydział roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie piwnica jest Twoja, moze mała gorzelnia do wyrobu whisky oprócz nalewek, własna sypialnia 30m plus 10m na łazienke z wejsciem z sypiallni tylko dla Ciebie, musisz urządzic, wspóldecydujesz o wygladzie wspólnych pomieszczeń, może zaproponujesz jakis solidny bar z kontuarem w salonie, czałe obejscie domu, polana jest duza 5 ha przylega do jeziora więc miejsca dosyć. Reszta Jeziora otoczona lasem i górami schodzacymi do lini wody. Ale liczę na Twoja inwecję i wyobraźnie bo ramy już masz, moze lubisz jeździć konno to mozemy wybudowac stajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo przez chwile wydawało Mi się że Bacówka nad Jeziorem jest na liście tematów na erotycznym i to na 1 miejscu a teraz totalnie zniknęła, nawet przez "szukaj" nie mogę jej znależć nie tylko na erotycznym ale i na całym forum, bo już myślałem że sie pomyliłem i wstwiłem do innego działu. Wiesz o co moze chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo a zadania dla przyszłych mieszkańców "Bacówki nad Jeziorem" Umieściłem we wstępnym opisie tematu. Poniżej umieszczam i tu jak nie uda misie wstawić jeszcze raz tematu na erotyczny "Do przypadkowego Gościa: Przechodniu uszanuj że to miejsce tylko dla wtajemniczonych a wdzięczni Ci będziemy po wsze czasy:-) A tak na poważnie to taki nasz mały temacik dla kilku wtajemniczonych znajomych zamknięty dla nie wtajemniczonych więc mamy do was ogromna prośbę uszanujcie to i nie zaglądajcie więcej tutaj:-) Do przyszłych mieszkańców "Bacówki nad Jeziorem" Pogoda dzisiaj słoneczna choć rześka, noc będzie gwiaździsta i ciepła. Jezioro spokojne ale na razie mamy tylko kawałek polany pod budowę Bacówki więc do roboty:-) Czyli powoli ruszamy z budową, myślcie nad wystrojem całości, obejściem, okolicą, wielkością jeziora, pomostem itp Każdy będzie miał własną sypialnie około 30 m z łazienką więc wystrój każdej z nich należy do gospodarza. Przesyłajcie na maile zdjęcia lokalizacji w tym klimacie, wystroju wspólnego pomieszczeń, własnych sypialni itp Mój e-mail pawel.dmowski71@gmail.com, podajcie swoje do wymiany zdjęć, możecie przecież stworzyć specjalne adresy pod" Bacówkę nad Jeziorem" żeby nie ujawniać prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario wiesz że bardzo Cię lubie i chcialbym żebys byla bardzo szczęśliwa pod każdym wzgledem a Ty mnie opuszczasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłem jeszcze raz , zrobiłem pierwszy wpis, jak masz ochotę to zaglądnij, a przede wszystkim pomyśl o swoich zadaniach. Może Ty zbierzesz i roześlesz e-maile do wszystkich żeby nie szło przez publiczne forum:-) Dla Mnie to juz bez znaczenia ale inni mogą tak woleć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Zaraz wszystko będę czytać, tylko Wilku nie wiem czy to dobry pomysł z podawaniem prywatnego maila i to jeszcze z imieniem i nazwiskiem na tym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko już się rozlało a nazwisko i imię nie moje tylko kogoś kogo bardzo szanuję z powodów o których opowiem kiedyś w realu albo na maila jak wolisz i jesteś zainteresowana:-) Ale to pewnie byłaby nudna opowieść dla Ciebie:-) Chociaż może kiedyś w realu siedząc w Bacówce nad brzegiem jeziora przy ognisku przy 5 litrowym gąsiorku z nalewką Toledo po wspólnej nagiej kąpieli w jeziorze skusisz się z braku innych tematów i na tą opowieść:-) Ja już wcześniej podałem tego maila na tym forum bo jest stworzony właśnie do takiego celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zaraz lecieć na trening, jak wróci Maria to ucałujcie Ją ode Mnie gorąco,namiętnie, sexownie prosto w usta:-) Tylko nie wiem któremu z Was dwojga powierzyć tak odpowiedzialne zadanie:-) Może Oboje każde z osobna lub wspólnie:-) Tylko nie spartolcie roboty to ma być długi namiętny, sexowny pocałunek tak żeby zrobiła się mocno wilgotna i długo go pamiętała, wierzę że dacie radę wspólnymi siłami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy, to ja się zrzekam na rzecz kolegi. Wolę całować namiętnie jakiegoś inteligentnego seksi łysola :) bez urazy Marysia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Gromowładna Toledo da radę ale penie na pocałunkach się nie skończy bo oni już do dawna poznają uroki swojego ciła więc wystarczy iskra i płomień sie rozpala. A Ty nie masz jakiegoś swojego prywatnego łysolka co byCi choć troche osłodził życie wypełnione ciężką pracą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×