Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość JestemAuguremZeSporymOgorem
Zdradzam żonę. Jesteśmy 12 lat w związku... Jest fajna i miła, uczynna, zadbana ale kiepska w łóżku i unika bliskości - taka po prostu jest. No i uzupełniam braki na boku. Jedne się zakochują, innym chodzi o seks - ale i tak zmieniają zasady po pewnym czasie - lepiej się nie pakować, mam ostatnią taka "przygodę". PANOWIE_NAPRAWDĘ NIE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAuguremZeSporymOgorem
Zdradzam żonę. Jesteśmy 12 lat w związku... Jest fajna i miła, uczynna, zadbana ale kiepska w łóżku i unika bliskości - taka po prostu jest. No i uzupełniam braki na boku. Jedne się zakochują, innym chodzi o seks - ale i tak zmieniają zasady po pewnym czasie - lepiej się nie pakować, mam ostatnią taka "przygodę". PANOWIE_NAPRAWDĘ NIE WARTO!!! Po jakimś czasie laska świruje, bo chce w weekendy, na nocki razem leżeć, kupować ciuchy itp - zaczyna być kulą u nogi i trudno jej się k...a pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy SAMOTNOŚĆ - zakochanie calkiem bezsensowne-facet mnie wykorzystywal, obiecywał....próbowałam w wannie otworzyć sobie zyły. Dwa tygodnie w szpitalu - obciach przed sąsiadami, w pracy , blizny - nie tylko na przedramionach, te w sercu największe... Nie chodziło o seks - kochałam drania - a on mnie zostawił jak szmatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A huujjj kto wie:-) kochanki beda i zony tez:-) czlowiek lubi kopulowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mają? przede wszystkim mają go w garści bo najpierw jest fajnie a potem to ciągną po to by ów kochanka nie poleciała na skargę do żoneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bycie kochanką decydują się zawsze osoby perfidne i interesowne. Pamiętajcie o tym Panowie. Kobieta uczciwa nigdy nie zgodzi się zostać kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.30 :-) twoja moralnosc nie ma nic do zycia rzeczywistego. Ja nie mam nic do kobiet nawet tych kochanek.same na to sie nie godza tylko dwie osoby do tego darza.nikt nie jest wlasnoscia to ze jest sie zonatym mezatka nie znaczy ze ktos jest na zawsze i na wlasnosc. Widocznie jesli mezczyzna szuka innej kobiety a kobieta mezczyzny to jest ich i wspolny wybor. Nikt nie jest dzieckiem jak i kobieta jak i mezczyzna zdaja sobie sprawe z tego jakie moga byc skutki romansu bedac czy majac zone czy meza. A i tak brna w to dalej 50 na 50 sie zakochuje i odchodzi. Jest duzo przyczyn takich decyzji mezczyzna nie zostawia domu zony dzieci bez powodu. Tylko dla d**y sa tez inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialam zostac kochanka, nie w celu materialnym czy zabawy seksualnej rozrywki. Tylko z uczucia. Milosci ktora poglebiala sie latami. Ale ostatecznie sie wycofalam i nie weszlam w to dalej. Ale czasem mysle czy nie warto bylo sprubowac a teraz zaluje i sie glowie czy dobrze zrobilam. Mysle ze kazda kobieta jest inna i kazda kobieta szuka tego czego oczekuje i chce. Czy dla zabawy czy sponsoringu i materializmu ale mysle ze to i tak w praniu wychodza intencje. Lub z gory juz zalozone uklady gdzie mezczyzna raczej szanowac takiej kobiety na dlugo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem banalnie - seks. Byłam świeżo po rozstaniu, nie chciałam się z nikim wiązać na stałe, a seks był dla mnie odprężeniem i chwilą zapomnienia. Romans z żonatym gwarantował mi spokój i swobodę - nie musiałam się z nikim liczyć, wchodzić w relację - przychodził i wychodził i to mi odpowiadało. Od dwóch lat jestem w nowym związku a tamten romans ucięłam natychmiastowo. On czasem dzwoni lub pisze - odpowiadam zdawkowo lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem mam prawo, upominać drugiego człowieka gdy widzę, że kroczy złą drogą niezgodną z prawami Boskimi. x Oczywiście ,ze masz prawo upominać ale nie rzucać kamieniami. Nawet sam Bóg nie krze ludzi żyjących tylko po śmierci rozliczy się z nimi a jak się rozliczy to już sprawa Boska i tylko on może bo za życia dal im wolna wole i co oni z tym zrobią to ich sprawa. Do tego nie każdy człowiek jest wierzący i nie mamy prawa nakazywać mu żyć według naszej wiary i karać za to ,ze według niej nie żyje bo jest wolność wyznania i sumienia. Nie stawiajmy się ponad Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg Bogiem a kurwa i tak kurwą zostanie dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja zony z zycia z *****czami ktorzy lataja za innymi babami? Gotuja dla nich sprzataja rodza im dzieci a takie s****wo szuka wrazen poza zwiazkiem.Z nikim i niczym sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie a one rowno glupie jak te kochanki ktore wyzywaja je od roznych itd. Za faceta sie wezcie i za siebie proste i logiczne. Kopa w d**ee wyrabać .na hasy faceta zostawic z niczym z alimentami na glowie troszke godnosci dla samej siedzie tego kwiatu to pol swiatu. Jak nie ten bedzie inny. Samej bez nerwow tez dobrze a nie latanie za mezem i za kochanka jak to rozne robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wsparcie i zainteresowanie bez oczekiwań ze mam się odwdzięczyć . Mało jest takich przyjacielskich więzi. Mam przyjaciółkę, koleżanki i męża na których można polegać i też są wsparciem w codziennym życiu, lecz nie na każde moje skinienie mogą być i chyba głównie tylko kochanek słucha i rozumie mnie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie a one rowno glupie jak te kochanki ktore wyzywaja je od roznych itd. Za faceta sie wezcie i za siebie proste i logiczne. Kopa w d**ee wyrabać .na hasy faceta zostawic z niczym z alimentami na glowie troszke godnosci dla samej siedzie tego kwiatu to pol swiatu. Jak nie ten bedzie inny. Samej bez nerwow tez dobrze a nie latanie za mezem i za kochanka jak to rozne robia. xxxxxxx Ty chcesz żonom rad udzielać? Sama kopnij w dope kochanka żonatego, a nie latasz za nim jak wściekła. Godności trochę i honoru głupia babo. Doskonale wiesz, że się nie rozwiedzie dla ciebie, a dalej się poniżasz robiąc z siebie szmatę. Przecież samej bez nerwów jest dobrze, to dlaczego nie chcesz się odczepić od cudzego męża i jak cię olewa to się mścisz? Zostaw w spokoju obcą dla ciebie rodzinę i poszukaj sobie wolnego mężczyzny. Przecież jak nie ten to będzie inny, prawda? A od żon wara, bo one mają prawo do własnego męża, a ty nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to ten kochanek musi być wolny skoro jest na każde twoje skinienie. u żonatego kochanka to rzecz niemożliwa. żonaty wyrwać się może z domu raz na tydzień na godzinkę albo i rzadziej żeby żona się nie zorientowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sporego ogora ; mowisz jak stary koziol,ktory na zdradzie zeby wypierdzial. Gdy przez.12 lat trwania malzenstwa zdradzales zone nie myslales czy warto czy nie... Jesli wiedziales,ze jest oziebla trzeba bylo sie nie wiazac. Moze jest mila,uczynna zadbana ale milosci z Twojej strony to ja tam nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 07;41. Dokladnie,popieram. Cos tej kochaneczce sie p********ilo. Moze seksu brakuje bo "jej" zonaty ja olewa i chodzi wsciekla. Do Ciebie zdziro; zony maja w d***e Twoje rady. Poszukaj sobie wlasnego a nie cudzego meza i zobacz jaki to trud i wysilek kazdego dnia stworzyc fajny, dobry zwiazek. Nie udzielaj rad na temat malzenstwa, sakramentu na temat ktorego nie masz zielonego pojecia. Wiesz tylko tyle ile Ci naklamie cudzy maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz tylko tyle ile Ci naklamie cudzy maz x żebyś mu fujarę wylizała w kącie, bo żonie się nie chciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jak możesz się z tym pieprzyć po katach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej,ta walnięta niby szczesliwa mezatka tez tu jest?dopiero co nawyzywala na innym forum i kazda ma za kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak schizofreniczna wariatko nagle wszystkie żony stały się jedną, żeby tylko ciebie prześladować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.10 a ty co kochanko wmawiająca wszystkim żonom zdrady dalej masz zwidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś po co latasz po tematach o kochankach i wyciągasz stare, które kiedyś założyłaś? Bo jesteś zdesperowaną kochanicą warującą tu od lat ty tępa wywłoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komus się chyba dziś nudzi bo znowu chce sobie poużywać słownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×