Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chcesz wiedzieć czy Wasz romans ma rację bytu, czy on rozwiedzie sie dla Ciebie, npisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:20 chyba napisałam że nie jestem kochanką? i nigdy nie byłam, ale wasi faceci się pchają, kłamią, że rozwód w trakcie itp. ja nie zamierzam sypiać z zajętym, ale nie winię kochanek I NIGDY NIE BĘDĘ. Jesli facet kiedys mnie zdradzi to tylko i wylacznie JEGO wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:41 a mezczyzna to nie jest dorosly odpowiedzialny i zdrowy psychicznie czlowiek? To on powinien o tym wszystkim wiedzieć i dbać o swoją rodzinę, a nie jakaś obca kobieta. Ona będzie dbała o swoją ;) (NIE JESTEM KOCHANKĄ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, 09:24* w komentarzu wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zmora wielu z nas niestety unikamy go jak ognia bo wzbudza zbyt wiele emocji. Faktem jest ze mężczyzna (bo głównie o nich tu mowa) który zdradza swoją żonę jest zwyczajnym oszustem i tchórzem. Po co slubowal miłość do grobowej deski skoro się z tego nie wywiązuje? Ludzie przestali szanować składane przysięgi... Owszem bywają pomyłki jakieś problemy które zmuszają do rozstania ale niech taki delikwent ma odwagę najpierw się rozwieść a dopiero potem niech szuka spełnienia u innej! Dzięki temu nikt nie będzie mógł zwyzywac go od najgorszych a on sam takim najgorszym nie będzie bo zachowa się fair względem byłej juz żony nie zdradzi jej jak obiecywał zacznie mowę życie do którego ma prawo. Najgorsi są właśnie ci co zdradzają a zostają w związku to dla kobiety najgorsza krzywda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mądry komentarz. kobiety zrozumcie wreszcie ze winni sa tylko mezczyzni, ani zony ani kochanki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tutaj napisał ze kochanki to podstarzale mlodki których nikt nie chce :D no peewnie..a malo to młodych pięknych dziewczyn które zakochują się w żonatych facetach a moglyby mieć każdego? Gościu,skoro sypiasz z ta kobieta,bo vi jej zal..(w co i tak nie wierze) to nie jesteś nawet wart spluniecia bo nie jesteś w niczym lepszy od niej i na dodatek masz zone wobec której miales być wierny. Ale mogę się założyć ze ten post i tak pisała kobieta która pluje jadem i za wszelka cenę próbuje udowodnić ze zona to ktoś lepszy niż kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pisała zdradzona żona, która sobie tłumaczy, że mąż zdradził ją, bo szkoda mu było kochanki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ździry, które zadają się z żonatymi to zwykłe k***y. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kochanka żonatego to niedorozwinięta umysłowo baba. Nie rozumie co się do niej mówi, nie rozumie nawet tego, co tu czyta debilka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie po czym można poznać kochankę na kafe? jak wyrąbiesz jej prawdę która ją zaboli to zaraz wrzeszczy że na pewno jesteś zdradzaną żoną :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdradzona zona i nie uważam ,ze wszystkie kochanki to zd/ziry, za to uważam ,ze zdradzający osobnicy płci obojga to szmaty nie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzirami nie są tylko te byłe kochanki, które w perfidny sposób zostały oszukane przez żonatego i nie wiedziały, ze facet ma żonę. A dlaczego byłe? Bo jak się już dowiedziały, ze facet jest żonatym oszustem, to natychmiast kopa w jaja mu zasoliły i przepędziły kłamcę z własnego życia. Te baby, które zostały przy żonatym są nie tylko zdzirami, ale zwykłymi ku/rw/ami bez godności i honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analogicznie można poznać rogatą żonę właśnie po wyrąbywaniu tej prawdy w wyzwiskach. Jesteście po prostu siebie warte i tego pseudo faceta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszcie się że wgl jakiś facet się wami zainteresował dopóki był jeszcze głupi. Bo potem pozostanie wam szukać żonatych chyba tylko poza granicami kraju. Podobno tylko faceci latają za kochankami, dobry żart i wasze nędzne alibi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś rogata to jesteś ty ściero nic warta. takie poroże już ci wyrosło tłumoku że zamiast mózgu masz jego korzenie we łbie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Analogicznie można poznać rogatą żonę właśnie po wyrąbywaniu tej prawdy w wyzwiskach. Jesteście po prostu siebie warte i tego pseudo faceta też. x Napisała sfrustrowana, porzucona kochanka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że się podpisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblubienica
To ja powiem z własnej perspektywy. Podejrzewam, że jestem trochę starsza od większości z was, ale nie stara. Jestem kochanką. Z tej relacji nie mam nic, prócz spraw seksualnych. Jestem kobietą zamężną, męża kocham miłością bezgraniczną. Ale nigdy nie dawał mi w łóżku tego, co mi było potrzebne. Kochanek mi daje. Każdy jego dotyk powoduje, że płonę. Ale go nie kocham, życia z nim sobie nie wyobrażam, nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by on rzucał żonę, ja męża... NIGDY! Po seksie rozmawiamy, dużo. Obydwoje jesteśmy ludźmi inteligentnymi, oczytanymi. Zanim poszliśmy do łóżka wiele lat kolegowaliśmy się i od początku była między nami chemia. Chemia olbrzymia. Nigdy nikogo aż tak nie pragnęłam i nie pożądałam. Mogliśmy skończyć tylko w ten jeden sposób. To pożądanie kiedyś się skończy i wtedy i nasza relacja się skończy. Wbrew temu, co każdy normalny pomyślałby o mnie, nie jestem typem zdradzający. Chodzi tu wyłącznie o tego faceta. Gdyby nie on, nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy rozebrać się przy kimś innym niż mój mąż. Wiem, ze robię źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli potwierdza się, że wszystkie kochanki żonatych to zwykłe k***y bez żadnych skrupuł, jakiejkolwiek prawdy w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż który zdradza żonę a w domu udaje kochajacego,wiernego faceta to zwykly szmaciarz i s...... .Kochanka,ktgora wie,ze jej tzw facet ma żonę, to zwykła k. ..... I oto całe podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety obwiniajac tylko mezczyzn daly przyzwolenie innym kobietom na zaczepianie zajetych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ta monogamie wymyślił? I tak ludzie w poligamicznych związkach żyją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.24 - nie rozumiem jak można być taką wyrachowaną świnią. Niektórzy faceci mają tak zryte mózgi Boże...dosłownie gadasz jak psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×