Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Odnoszę wrażenie, że temat ciągnie jedna osoba, która jest bardzo prymitywna. Zapewne w swoim życiu została bardzo pokrzywdzona przez los. Nie dziwi więc, że ma skrzywioną psychikę i ciągle krytykuje jak nie żony to kochanki. Z całą pewnością jest to mężczyzna, który czym prędzej winien udać się do lekarza. Tyle w temacie, szkoda czasu na głębszą analizę. Zejdź ludziom z drogi i nie układaj im życia.Każdy wie co ma robić, każda relacja małżeńska jest inna i nikt o zdrowym rozsądku nie będzie kierował się twoimi podpowiedziami co ma robić durniu. Zdrady jak i kochanki, były są i będą a tobie nic do tego, kto co z tego ma głąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci są pokrzywdzeni w tych układach, jasne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie wiedziec, co on mysli, co czuje, napiszcie do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że nie rozwiedzie się to będzie taką samą głupią babą bez honoru jak kochanka jej męża xxxxxxxxxxx Tak jasne żona ma się rozwieś, bo prostytutka tak chce buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz robie tylko to co On robil przez wiele lat. x Jak cię mąż zdradzał latami i wiedziałaś o tym to mogłaś się rozwieść głupia babo bez godności i honoru xxxxxxxxxx Tak jasne żona ma się rozwieść, bo prostytutka tak chce buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz robie tylko to co On robil przez wiele lat. x Jak cię mąż zdradzał latami i wiedziałaś o tym to mogłaś się rozwieść głupia babo bez godności i honoru xxxxxxxxxx Tak jasne żona ma się rozwieść, bo prostytutka tak chce buhahahaha x Prostytutką to jesteś ty bo szarpiesz za rozporek cudzego męża zamiast zając się swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz robie tylko to co On robil przez wiele lat. x Jak cię mąż zdradzał latami i wiedziałaś o tym to mogłaś się rozwieść głupia babo bez godności i honoru xxxxxxxxxx Tak jasne żona ma się rozwieść, bo prostytutka tak chce buhahahaha x Prostytutką to jesteś ty bo szarpiesz za rozporek cudzego męża zamiast zając się swoim X Nie ubliżaj swojej mamie kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla odmiany powiem co mi daje romans z mezatka. Jest cudowna, nie tylko piekna ale tez czula, seks jest jak marzenie. Jestem zonaty. I co Wy na to trolle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×