Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siedzienie w domu z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

czy szanujecie mamy,kobiety ktore zanim posla dziecko do przedszkola,na przyklad przez 3 lata "siedza" a domu,zajmuja sie domem,wychowuja dziecko,ale sa na utrzymaniu meza? zaryzykuje taka prowokacje - "kobiety siedzace z malymi dziecmi i bedace na utrzymaniu meza to leniwe i pasozytnicze istoty,ktorych nie sposob szanowac...? czy ktos ma jakies zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech siedzi jak chcę, dzieciak chociaż ma matkę przez 3 lata A nie oddane na 10 godzin do żłobka. Jeżeli jej i mezowi to nie przeszkadza to niech żyją jak chcą,nikogo tym nie krzywdza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego mam ich nie szanować? Albo dlaczego mam nie szanować tych, które wróciły do pracy? Szanuję innych ludzi, niezależnie od ich poglądów, o ile nie robią nikomu krzywdy.

A poza tym to ten temat jest tu wałkowany każdego dnia i będzie wałkowany do końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar siedzieć 3 lata z dzieckiem w domu. Nie mam z kim dziecka zostawić poza tym wolę sama to zrobić niż dawać dziecko do żłobka. 

Nie wiem czemu ludzie mieliby takich kobiet nie szanować. Bo co? Mąż się zgodził i mnie utrzymuje a np.: twojego na to nie stać i jesteś zazdrosna? (Nie mówię dosłownie o twojej osobie) 

To tak samo człowiek. Jeśli komuś tak wygodnie to czemu nie?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×