Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość vouga
Nadzieja super że imprezka się udała. Kortnejka witamy w "naszym świecie" Ja już jestem zmęczona patrzę na tv ale w zasadzie nic ciekawego nie leci więc chyba uciekam spać..;) Dobranoc i spokojnej nocy życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na 3 marca termin a tak źle sie czuje 9 tc a wymiotuje zgada nudności masakra tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita. To ja tez sie przyłączę. Dziś byłam na wizycie i widziałam serduszko bijące :-) 7 tydzień. Termin przewidywany 16 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz widzialam biją w serduszko w 7tc a juz mam 9tc.. Fajne uczucie co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kortnejka
Kurde... skoro Ty masz na 16 marca a ja 18 to dlaczego mi pow ze jestem w 5 ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super uczucie. Mam już 3 letniego synka, wie. Już to widziałam, ale wzruszyłem sie. Hmmm.. Każdy kalkulator internetowy ciąży pokazuje ze to 7 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt , ze troszkę inaczej sie liczy. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 9 czerwca i od tej daty liczy sie ciąże. Natomiast owulacje miałam na pewno 20 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje to pierwsze dzieciątko i tez sie wzruszyłam juz nie mogę sie doczekac jak poznam Plec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem poczekam... Ja chce znać Plec i mój nie i zdania są podzielone.. A jak sie czujecie mamuśki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciąży znaliśmy dość szybko. Lekarz powiedział Nam już w 16 tyg. Teraz może tez sie pospieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej znac Plec i wiedzieć na co sie przygotować itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy :( Zaskoczył mnie ten wynik bety ze tak szybko spadła. Ale jak rozmawiałam z dziewczynami które poroniły to mówiły że Beta jak szybko rośnie to też tak szybko spada jak zarodek przestaje się rozwijać. Brzuch mnie nie boli, nie mam plamień. Jedyna oznaka to piersi przestały boleć. Jutro idę do lekarza...trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nakrecajmy sie . Ani teraz ani w ciąży poprzedniej nie robiłam nigdy wyniku beta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas po fajne,tanie,angielskie używane ubranka w świetnym stanie i nowe też mamy :) http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dzień dobry ;) witam nowe dziewczyny. Ja dzisiaj wstałam już o 5:30 i o dziwo wyspana hehe. Jakie plany na dzisiaj? Oprócz odpoczywania oczywiście. Ja zamierzam pozalatwiać urzędowe sprawy na które nigdy nie miałam czasu jak pracowałam. A resztę dnia będę leniuchować..pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja sama o dziwo dzisiaj wyspana bo ostatnie noce nie szlo spac nie wiedzialam jak sie mam położyć... ochłodziło się trochę to i czlowiek odrazu lepiej się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wymiotujace, jak u was ze sprzataniem? Bo ja powiem szczerze, olalam. Sprzatam po lebkach od 2 tyg. Przydaloby sie ogarnac dokladnie, ale mam b duze mieszkanie a kiepsko sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymiotuje dziennie i szczerze niemam sily sprzątać ale cos ogarnąć trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
witajcie nina- bardzo mi przykro... nie wiem co powiedziec bo nie wiem co czujesz ale napewno sie uda witajcie nowe dziewczyny -gosciu z 8:28 i 8:34 proponuje zalozyc sobie nick ... jakies imie cokolwiek bedzie nam latwiej do ciebie sie zwracac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscKasia
Kasia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Jak radzicie sobie z porannymi nudnosciami wymiotami zgaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzimy sobie :-) wymiotuje wszystko co zjem bądź sie napije. Ale w pierwszej ciazy miałam tak samo, a syn zdrowy wiec sie tym za bardzo nie przejmuje. Przez pierwsze miesiące chudlam a nie tyłam. Maluch zawsze i tak z Ciebie wyciągnie co potrzebuje. Jestem tym już trochę zmęczona , to fakt , ale cóż zrobić. No i dodam , ze miałam tak przez całą pierwszą ciążę, wiec teraz tez nie liczę za bardzo ze to tylko pierwszy trymestr. Do końca sierpnia jestem na urlopie,poźniej wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hejka, dawno mnie nie było, ale przeczytałam zaległości. Ja tez wymiotuje, ale tylko rano. Potem resztę dnia mam nudności. Siedzę w pracy. Powiedziałam koleżance a ta "przez przypadek" wygadala kolejnej!! Zaraz wszyscy bedą wiedzieć (oprócz prezesa). Ale do niego tez w końcu dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dzien ddobry :) ladna pogoda wiec zabiore psa na spacer. Moze to mi pomoze? Juz 3 Kilo na minusie ( co akurat mnie cieszy) jeszcze 3 i bede zadowolona hihi w porownaniu do pierwszej ciazy waze 15 kg wiecej (przez wczesniejsze zastrzyki anty)ups a jeszcze przed zajsciem mialam 10kg zrzucic. Dlugo sie staralyscie o ciaze? U mnie za pierwszym razem wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety tez więcej niż w pierwszej i muszę uważać na to co jem. W pierwsza ciąże zaszłam w pierwszym cyklu, teraz już tak łatwo nie było. Dopiero w 7 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Ja to mam rano nudności a po obiedzie bierze Mnie na wymioty.. Wszystko Mi śmierdzi... Strach w ogóle cokolwiek zjesc obawiając sie ze za chwile sie tego nie zwróci :( a jaki macie apetyt na slodkie kwaśne bo Ja na razie nic nie odczuwam jem tak jak zawsze tylko procz pieczonego smażonego bo potem mam mega zgagę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwsza ciaze zaszlam po ok 3miesiacach, wiec tez ladnie, ale niestety zarodek obumarl, po zabiegu jak tyko dostaliśmy zielone swiatlo to udalo sie za pierwszym razem, tym razem tez!! Troche mnie to zszokowalo, ale w sumie dobrze wiedzialam kiedy mialam owulke. Jestem szczesliwa, ze przynajmniej na tym polu nie mamy problemow, bo wiem jak mozna sie podlamac, robic co miesiąc negtywny test :/ Dzis mi o niebo lepiej, tylko z samego rana mdlosci, i czasami bole podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie należę do tych osób które wciąż narzekają ze je coś boli. Ale teraz samopoczucie mam naprawde kiepskie. Jestem zmęczona, wciąż chce mi sie spać No i te wymioty :-) ale takie uroki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×