Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość vouga
Witaj Mirabella. Myślę że dodam Ci otuchy moją hustorią. Ja równieżmmiałam krwiaka w macicy. Dowiedziałam się o nim w szpitalu kiedy pojechałam z krwotkiem dosłownie cieklo po nogach. Lekarz na mój widok tylko pokiwal głową. Sam zdebial kiedy zobaczył dalej bijące serduszko. Oczywiście przelezalam w szpitalu ale dziś z tej tak mocno zagrożonej ciazy mam cudownego zdrowego trzyletniego synusia. Ale uważam że jeżeli masz warunki to powinnaś trochę poleżeć. Ale dodam że mój krwiak był umiejscowiony pod dzieckiem. Dlatego ten krwotok mi go nie zabrał.. Zapewne u Ciebie będzie taka sama sytuacja. Więc głowa do góry. Silne dzieciaczki w nas rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Kurcze dziewczyny tak Wam współczuję z tymi dolegliwościami żołądkowymi. Ja cały czas bym jadła. W ani jednej ciąży nie wymiotowalam. Wręcz apetyt za dziesięciu. No abym się nie pochwaliła i od jutra się zacznie hehe ale wątpię. Tak już mam;) miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RazyJatez juz za dwoje jem :) byli u nas znajomi, kolezanka w 16tyg ciazy, jeszcze nic nie wiedza i ona tak opowiada o tych dolegliwosciach a ja tylko kiwam glowa:) eehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Hej. Dzis bylam na urodzinach i zjadlam troche ciasta a pozniej kielbaske z grilla z salatka zemdlilo mnie po tym Ale co najlepsze to pozniej bigos zjadlam hihi i po nim wszystko super chociaz nie zapeszam bo jeszcze nie lezalam. Ale dzis okropny bol glowy mam. Nic nie moge poradzic tylko co chwila masuje. :( jeszcze tylko 3 tyg mdlosci yeey :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży z córką wymiotowałam do porodu. Mogłam przyjmować tylko skórke od chleba i z czasem pomarańcze.Po porodzie miałam wage niższą o 6 kg od wyjściowej. Czułam się okropnie ale córcia ważyła 3kg i zdrowiutka więc brała co potzreba z mojego organizmu. Natomiast w ciązy z synem zero mdłości i 12 kg do przodu. Każda ciąża inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Juz nawet herbate ziolowa zwrocilam :( na sniadanie zrobie sobie owoce zmiksowane z jogurtem to lepiej wyjdzie :/ mialam okropny sen o mojej czwartkowej wizycie, ze Puste jajo bylo. Zaczynam sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvouga
Hej dziewczyny ;) jak tam nic minęła? Ja dzisiaj prawie wogole nie spałam, wiercilam się z boku na bok. Soulija co to za czarne myśli się do główki wkradają. 100% pozytywu. Ja dzisiaj do ginka ale tylko po recepty i L4 bo usg miałam w piątek w szpitalu to chyba dzisiaj już mnie nie będzie badał?? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Ja dzisiaj tez nie moglam w ogóle spac a teraz czuje sie jakby mnie pociag rozjechal. Ja dopiero w srode z rana do lekarza a wieczorem wyjazd nad morze chociaz nie mam zbytnio ochoty przez te delikatne mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś rano obudziło znów ściskanie żołądka i biegiem do toalety. Później kilkukrotna biegunka :/ zestresowałam się strasznie i umówiłam prywatnie do ginekolog. Udało się na 15.30. Co to do jasnej cholery może być? Oczywiście już się stresuje mimo że wiem że to mi tylko pogarsza moje samopoczucie ale nie umiem inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja radość trwała krótko :( odebrałam wynik bHcg i progesteron. bHcg spadło do 12 a progesteron wzrósł do 20 a było 6. Tak więc moje marzenia rozpłynęły się , ale nie będę tracić nadzieii. Może jeszcze los da mi maleństwo. Trzymam za Was mocno kciuki i życzę zdrowych i ślicznych dzieciaczków. Całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Ja też mykam do lekarza, Novika będzie ok, daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Evela który dokładnie jesteś tydzień bo nie wracałam stron żeby zobaczyć tabelkę. Bo mi lekarz zabronił jechać nad morze. Wolałby żebym pojechała jak już ciąża będzie starsza ;/ a jestem w 8tc od OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Moze to rotawirus? Ja mialam w 6 tygodniu. Biegunka straszna. Pozniej tydzien przerwy i mdlosci ciazowe... Kup sobie elektrolity! Ja mam usg w sobote, mam nadzieje, ze ok. No i juz wszyscy wiedza. :/ Bo na 1 usg, wg moich obliczen w 7 tc zarodek mial tylko 1 mm i ledwo zaczynalo bic serduszko - 103 tylko. Plamien etc nie mam, tylko okropne mdlosci i sporadyczne wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja dziś rano ugotowałam zupę wszytko ok potem jak zjadłam kromkę z serem żółtym tak do tej pory mnie mdli. chodzę jak bym była lekko wstawiona. w głowie mi się kręci masakra a jeszcze ten upał. ale za półtora tygodnia lecę do Polski. mam tylko nadzieję że przetrzymam jakoś ten lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Vouga 6tydzien od OM w srode bede rano u lekarza i zbacze co mi powie. Urlop planowaliscy po miesiaczce, wszystko oplacone a tu niespodzianka sie pojawila. Z opalania i tak nici ale dobre i pozwiedzac oderwac sie od rzeczywiatosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Nina69 : co sie stalo? Nie rozumiem co te twoje wyniki oznaczaja. Dziewczyny u mnie juz 9 tydzien a tu zamiast lepiej to gorzej sie czuje. Jedyne co nie zwrocilam to kanapka z szynka z indyka :/ boje sie troche , ze sie odwodnie. Staram sie pic wode Ale nie jestem w stanie pic 2l wody dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Vouga dzięki za podtrzymanie na duchu :) Staram się leżeć, wzięłam L4 na ten tydzień i staram się być dobrej myśli. Ale generalnie czuję się bardzo źle, mdli mnie do tego ten upał. No i jednak dręczą mnie myśli, zanim nie usłyszę w środę że jest OK i że pojawiło się bijące serce nie uspokoję się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscNovika
Ja po wizycie ciut uspokojona bo to jakieś zatrucie nie związane z ciążą dostałam no-spe i nifuroksazyt i dieta lekkostrawna. Dokładnie takie same rady przez telefon dała mi rano mama ale jak zaczeła mówić jak mam ugotować ryżanke to mi się nie dobrze zrobiło i ją zbyłam. A tak to jestem o 140 lżejsza ale przynajmniej sobie włosów z głowy nie wyrywam. Dr nie zrobiła usg stwierdziła że to bez sensu jak miałam ost. niespełna tydzień temu i idę w piątek na kolejne. Ze faktycznie niepokojące jest to że ciąża na usg jest o tydzień młodsza ale tak czasem bywa. I za wczasu nie ma co się zamartwiać. Oczywiście że się zamartwiam ale po cichu :) a i powiedziała ze niepokojące symptomy są wtedy też jak ustaną dolegliwości a wcześniej były czyli tkliwość piersi itp. Macam te cycki i macam i już mnie chyba od macania bolą;) a tak serio to póki co bolą mnie tylko sutki i to tez do wytrzymania ale ważne że cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
dziewczyny jak wam dobrze że słyszałyście już bicie serca. ja nie mogę się doczekać i cały czas zestresowana czy wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
pmnana ja jeszcze nie slyszalam :/ i w ciaglym stresie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Ja tez jeszcze przed! Dopiero w czwartek. Wchdzdzisna forum i szok - wersja mobilna :) Nie wiem tylko gdzie sie zalogowac bo mnie wywalilo z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
to widzę że nie jestem sama:) ja pewnie dopiero za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Tez mam w czwartek termin. Moja pani Doktor jeszcze nie wie :) byle do czwartku bo zdecydowanie za dlugo czekalam. Dzis cos brzuch pobolewa , doslownie czuje jak rosnie w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina c hciało by nie sie rzec, ze laboratorium sie pomylilo :/ chociaz zeby beta tak szybko spadla tez jest bardzo dziwne.. :/ a co oznacza progesteron? Ja w poprzedniej ciazy przed braniem luteiny mialam 23. Ale lekarz nie komentował. Tak czy inaczej jest mi bardzo przykro :( mam nadzieję ze kolejne miesiące dadzą więcej nadziei :) (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vogua
Jestem już po wizycie. Trudno uwierzyć Ale znowu miałam dzisiaj usg i już drugi raz widziałam jak pulsowalo nasze serduszko;)) aż się wzruszylam. Cieszę się ze mam takiego "ludzkiego" lekarza. Myślałam że skoro było usg w piątek to dzisiaj tylko recepty i L4 a tu taka miła niespodzianka. Jeśli ktoś będzie aktualizowal tabelkę to proszę zmienić mi termin na 10 marzec bo ja piszę z telefonu. Novika cieszę się ze u Ciebie też dobre wieści. NINA - MOCNO PRZYTULAM.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nadzieja
Hej:) ja tez mldosci, okropne zawroty glowy :/ Powiedzielismy rodzinie...i nastala niezrezna cisza...nigdy sobie noe daruje ze nie nagralam ich min :P... ale po chwili szoku gratulowali...juz mi kazdy synka.z rak zabieral... Urodziny udane.prezenty sie podobaja.my tez cieszymy sie ze mamy juz roczniaka ktory dzis zrobil 2 kroki w pokoju :) bylam taka dumna ze malo sie nie poplakalam ze w koncu odwazyl sie nie tylko w lozeczku asekuracyjnie sie puscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kortnejka
Hej :) Rowniez dolaczam do Was mam termin na 18 marca. Jestem w 5 tygodniu , dzisiaj bylam u lekarza ale jeszcze nie widac zarodka. i strasznie mnie boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd te dzieciaczki mają talent i wiedzą żeby rodzicom zrobić prezent i czekają z chodzeniem do urodziń:) ponoć ja miałam tak samo w dniu urodzin :) Dobrze tym co udane wizyty mają za sobą Reszta jak na szpilkach :) Korci mnie żeby zrobić te Bety ale się powstrzymuję bo się jeszcze nie potrzebnie zdenerwuje czy coś a to i tak nic nie zmieni. Nina tak mi przykro :( ale pamiętaj cuda się zdarzają! A może jeszcze los Cię obdarzy a jeśli nie to masz 2 wspaniałych dzieciaków i to najważniejsze :) Spijcie dobrze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×