Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość pmnana
Soulija gratulacje :) ano81 mnie wzdęcia łapią na noc. ostatnio oglądałam brzuch to tak jakby troszkę był inny :) mnie gdzieś dziś jakieś takie nerwy złapały że aż musiałam wziąć neospasminę mam nadzieję że nie zaszkodzi dziecku, a w nocy miałam takie koszmary jak się obudziłam to myślałam że na zwał zejdę i to już drugi dzień. jakaś pełnia się zbliża czy co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neospazmina jest na alkoholu bardzo nierozsadnie zrobilas. kazdy lekarz powie ze w I trymestrze unikac nawet pyralginy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nerwy next time zaparz sobie melise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Na nerwy polecam odprezajaca kapiel. I herbatke ziolowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna_83
Bardzo nierozsądnie to by zrobiła jakby wypila butelkę wina. A lekarze powiedzą żeby w I trymestrze nic nie brać, ale i tak zapisują leki. Juz nie straszcie, a tak w ogóle to sie podpisujcie jak chcecie osądy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Jejku dziewczyny , ile kosztuje badanie prenatalne w Polsce? Mam za. 2 tyg robic a nie zapytalam o cene. Chodzily mnie sluchy (Google , znajoma) , ze to koszt do 200€! Uwazam, ze to lekka przesada za usg :/ mialam robione w pierwszej ciazy w Polsce Ale to juz 8 lat temu i nie pamietam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Soulija u nas to badanie kosztuje ok 250zł. Drugi dzień leżę i już mnie wszystkie kości bolą. Na.szczęście już nie plamie. Jutro poogarniam trochę dom ale tak na luzie żeby się nie przemeczyc. Esen czekamy na wieści....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
Cześć dziewczyny , Dopisuję się i ja. ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____ Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____ ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____ Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____ welna ___07.03.____28l.___????___3 ciąża__ evela92____28.03____22l.____???____1ciaza_____ pmnana__27.03____23l.____????___1 ciąża__ esen_____15.03____28l._____?????___3 ciąża__ Novika87___17.03_____27l._______?_____1ciaza_______ malinka2352___14.03___23l_____?___2 ciaza____ vouga_____15.03____30l.____?____2 ciaza______ GU _____ 28.03_____27._____?_____ 1 ciąża ______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
W Szczecinie to koszt 160zl wiec Jak u mojego lekarza bedzie wiecej niz 50€ to jade do Polski. Jeszcze nie zwariowalam by tyle wydawac na badanie ktore nawet dokladne nie jest. Mam 28 lat wiec w grupie ryzyka nie jestem a w rodzinie mojej i meza nie bylo przypadku trisomii. To ma byc tylko do sprawdzenia czy wszystko ok. No 200€ albo juz 250€ slyszalam. Przesada , tylko dlatego by sfinansowac sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
U mnie 1 miesiąc starania i odrazu "złoty strzał". Niestety z problemami. GIin zleciła mi abym zrobiła 2 razy betę w odstępie 48h. Na wizycie tydzień temu był już pęcherzyk. Miałam kolejną wizytę mieć po dwóch tygodniach. Beta słabo rosła niecałe 50%. Spanikowana umówiłam się na wizytę o tydzień wcześniej. Komentarz "ciąża pozaamaciczna albo żle się rozwija". wskoczyłam na fotel, kolejne USG i pani dr. zrobiła wielkie oczy "ciąża się jedna rozwija, wygląda na zwrową pomimo złych wyników". Dostałam Dufaston i za tydzień kolejna wizyta. Podobno zdażają się przypadki, że ciąża się rozwija prawidłowo pomimo, słabych wyników Bety. Także muszę czekać, do kolejnej środy .... a wtedy może zobacze już serduszko. Trzymacje kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej GU jak chcesz to paręnaście stron wcześniej poczytaj sobie o mojej historii. Beta rosła o 20% tam napisałam dokładne daty i przyrosty. Myślałam że koniec a usg pokazało bijące serduszko. Narazie też mam opcje "ostrożnie" ale cierpliwie czekam na następne usg 21 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Juz mam zalozona karte ciazy :)) Co prawda za duzo na usg nie widzialam bo lekarz mial jakies przenosne i nawet serca nie zmierzyl... Ale bilo i wszystko jest w porzadku :) Wielkosc dzidzi na 7tydz 1dz, czyli nieco mniejsza ale tym sie nie przejmuje. Ten lekarz jest ordynatorem u nas, i jest z warszawy, takze na poczatku wrzesnia jade do jego gabinetu w warszawie gdzie ma lepszy sprzęt, to bedzie 12tydz. Poki co badania, cyto i toxo nie kazal robic tylko przyniesc stare badania bo jak mam przeciwciała to bez sensu robic jeszcze raz. Jak bole silne to nospa, sam zaczal o tym mowic, zanim wspomniałam. Plamienia.. No cóż - zdarzaja sie :) Jestem dalej dobrej mysli (oczywiscie troche stresu zawsze musi byc :) i czekam do wrzesnia :) uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za usg w 12tyg bede placic tyle, co za wizyt czyli 150pln. U poprzedniego za wizyte placilam 100/120 a za te trzy usg po 250 plus koszt wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
ano też jestem szczupła i tez mam na dole zaokrąglony brzuszek- wcześniej nie wystawał za kości biodrowe. Nie mówiąc już o brzuszysku, który mam jak mnie wieczorem wzdęcia łapią... jak w 5-tym miesiącu hihihi ;) U mnie usg genetyczne tez kosztuje ok.250 zł. Dziewczyny jestem w ciąży 8 tygodni i 6 dni a nadal nie mam karty ciąży, ani żadnych badań. Zaczyna mnie to denerwować. Na wizytę udało mi się zapisać na 14 sierpnia. To tak wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03.____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ Nina69________29.03____45 l._____???____3 ciąża_____Bielsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika87
Cudownie dziewczyny że wszystko ok :) Ja zjadam paznokcie do jutra do 16stej, 3majcie kciuki :) Witaj Gu wszystko będzie dobrze każda z nas ma jakieś perypetię ja na szczęście chociaż betą się nie stresowałam bo zrobiłam raz dla potwierdzenia a jak poszłam do gina to powiedziała że nie ma sensu robić jej w kółko najważniejsze jest usg i tego się trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołka a Ty chodziś prywatnie czy Nfz? Skoro takie terminy to pewnie Nfz, ale ja tez i ja po prostu zapisalam sie na cito dzwoniac powiedzialam jestem w ciązy i musze się dostać do dr kazała mi przyjsc bez numerka. I po tym jak się wcisnęłam dr dała dyspozycje że ma mnie jeszcze wcisnąć za tydzień i dla ciężarnej musi się znaleźć okienko. Wiesz też jest kwestia tego becikowego lepiej mieć 1000 niż go nie mieć a żeby mieć musisz miec potwierdzoną wizytę u lekarza do 10tygodnia ciąży. A oni pilnują bo wiadomo że chcą dać jak najmniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Esen super wiadomości. Novika jutro trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo. Ja właśnie patrzę na Polsacie na film i wcinam "zdrowe" chipsy. Trzymajcie się cieplutko do jutra dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
vouga dzięki za info zaczynam szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Hej. Ja tez mam dzis usg, wg obliczen zaczelam 9 tc. Mam nadzieje, ze uslysze serce i wszystko jest ok. Wymiotuje dalej niz widze, czuje sie fatalnie, ale nic mnie nie boli. Tzn teraz boli mnie brzuch, bo 2 letnia corka oparla sie o niego cala sila, a wazy 14 kg. Mam nadzieje, ze nic sie nie stalo. To byla sekunda. Az do teraz mnie boli to miejsce. Zazdroszcze wam ze macie w poblizu mezow, babcie, iostry czy kogokolwiek, ja skazana na siebie, maz wraca weekendami, babcie za granica, a ja ledwo chodze... dzis z kolezanka ide na to usg zeby mi malej podczas popilnowala. Sasiedzi pewnie mysla, ze mam bulimie, mniej wiecej slychac co sie robi w toalecie ;) Z badan mialam hiv, wr, toksoplazmoze, odczyn kogos tam, morfologie, mocz, zoltaczke, rozyczke. Nacytomegalie corowalam w poprzedniej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Wiktoria bedzie dobrze, zobaczysz gumisia :) serduszko widac juz dosc wyraznie. Ja nie mam Przy sobie rodziny, tylko znajomi i maz. Podziwiam was w ciazy i z takimi maluchami. Ja specjalnie czekalam az moj syn sie odchowa i bedzie samodzielny. Milego dnia. Ps. Od wczoraj nie wymiotuje! Poprawia sie juz u mnie , ciagle delikatne mdlosci Ale zdecydowanie lepiej. Chyba juz bedzie tylko lepiej , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria bedzie dobrze! Czekamy na info po wizycie, a nasze maluchy chronione i na pewno to oparcie nie bedzie miec negatywnego wpływu :) Ja chce miec conajmniej trojke dzieci wiec nie mam na co czekac :) z trzecim na pewno odczekam troche, moze ze trzy cztery lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie najgorsze jest to czekanie do kolejnej wizyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się boję dzisiejszej wizyty :/ staram sobie w glowie nie ukladać żadnych glupich scenariuszy i myslec pozytywnie ale wychodzi różnie. A dziewczyny wiem że to głupie ale jak tam wasze piersi bolą bardzo? Bo moje prawie wcale i mnie starsznie stresują bo dwie lekarki mi powiedziały że jak bolą to dobrze... i do tego dwie koleżanki po przejsciach ze nie mialy żadnego objawu poronienia oprócz tego że je piersi przestały boleć. I teraz wariuje ale mnie w sumie od początku prawie nie bolą, sutki są wrażliwsze ale bez przesady wiec nie powinnam się zadręczać cyckami w kółko :/ cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
Novika, wiem, że łatwo się mówi, ale nie ma sie co zamartwiać za wczasu. Każda ciąża jest inna i inne są objawy, albo wogóle ich nie ma. Będzie dobrze. Na którą masz wizytę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hejka, mi juz niby było lepiej aż tu nagle, przed chwilą zwymiotowalam w pracy :( A tez myślałam, ze juz tylko lepiej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Ja tez mam dzisiaj wizytę. Jestem dobrej myśli. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
Dajcie znać jak będziecie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
hej dziewczyny doskonale was rozumiem bo sama cały czas się stresuje. W dniu wizyty gdy jest wszystko ok uspokajam się a potem znowu za.parę dni coś mi się wydaje i zaczynam się bać. taki już nas los jak to wcześniej już koleżanka napisała że nasze zmartwienie zaczyna się od pojawienia się dwóch kresek na teście oczywiście trzymam mocno kciuki i odezwijcie się po wizytach. Mnie od wczoraj wieczora trochę pobolewa brzuch ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×