Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Marcowy kocur
Przestancie mi sie wpieprzac do watku Marcowe mamy 2015 ! Non stop ktos pisze do dziewczyn zeby sie przeniosly- prosi was ktos o to tepaki? Moj temat byl pierwszy i jest wlasciwy a wy piszecie pod szyldem nawiedzonej moze przyszla mamusia. Chodzcie na moj temat oprocz nadziei i esen bo byly i sie przeniosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Tez zycze powodzenia, ja zostaje tu, ani data zalozenia ani osoba raczej nie jest istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyna nieśmiało bym chciała dołączyć ale mam pewne ciążowe obawy czy wszystko jest ok. Byłam na piewrszym usg z nadzieją że będzie serduszko a tu gin mi mówi że ciąża o tydzień młodsza z om wynika 6t5d a z usg 5t4d i się strasznie wystraszyłam, dr mnie uspokajała że jak mam długie cykle to bardzo prawdopodobne ze owulacja była później i ciąża jest młodsza. a moje cykle faktycznie to 30-32 dni. Betę robiłam jedną w zeszły poniedziałek z wynikiem 1800. I jak sobie przypominam to faktycznie om byla 6.06 czyli owulacja w okolicy 19 a ja robiłam testy 5 lipca i wyszły negatywne. Powtórzyłam po tygodniu i dopiero wtedy zobaczyłam drugą bladą kreskę a następnego dnia już mniej bladą :) Czyli chyba faktycznie ciąża jest młodsza... sama już nie wiem objawy mam bardzo delikatne tylko mnie mdli cały dzień i bardzo lekko bolą mnie sutki a i co najdziwniejsze bo kocham kawę mam kawowstręt i słodyczowstręt :) usg teraz mam 1 sierpnia.... chciałabym wiedzieć czy którejś z was też sie nie pokrywała tc z om i usg pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Novika ja tak mialam. Moja ciaza jest o 6 dni mlodsza. Na pierwszym usg lekarz Nic nie widzial a z om mial byc 6 tc . Tydzien pozniej byl pecherzyk Ale zarodka jeszcze nie widzialam z usg wychodzilo 5tc + 5. Tez sie balam Ale teraz cierpliwie na Termin czekam za 6dni a bedzie to juz 9tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny to forum jest jakies dziwne. Jak w mojej pierwszej ciazy bylam to na noworodek.pl na Forum bylam. Kazda miala swoj suwaczek i mozna bylo fotki wklejac. Ludzie byli mili dla siebie i kazdy byl zarejestrowany, zadnych gosci. Przede wszystkim nikt nie wyzywal nikogo czy nie wcinal sie w watek. Kurcze coraz mniej mi sie podoba to Forum. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf trochę mnie uspokoiłaś czyli też jeszcze nie widziałas serduszka? a co do forum to mimo ze jestem strasznym laikiem bo to pierwsze na ktorym piszę ale faktycznie mimo szczerych chęci większości z was czasem klimat psują jacyś dziwni sfrustrowani ludzie... mozna spróbować zmienić adres, założyć coś gdzie indziej? bo próbować olać tych ''gości''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
No coz kafeteria ma mase minusow a poddtawowym jest ten ze moze tu pisac kazdy bez logowania... po co ktos pisze na temacie dla ciezarnych. Trzeba to ignorowac i tyle nic nie zrobi sie no chyba ze prywatne forum z haslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
O 19-tej mam wizytę u gin. Umieram ze strachu. Mam nadzieję że pomimo tej wolno rosnącej bety dzidziuś rozwija się prawidłowo. Dzisiaj ten czas tak mi się dluzy...jeżeli będzie dobrze to dołączenie Was tak już ze spokojem. Wychodzi mi termin na 15 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze:) moja gin mi powiedziała że robienie bety jest bez sensu najważniejsze jest usg i nie ma co się na siłę stresować i ciągle krew pobierać. Ja zrobiłam raz zaraz po testach domowych dla własnej pewności że ciąża. Też mnie czasem korci żeby zrobić jedną po drugiej ale w sumie co to zmieni i tak trzeba czekać na usg i być dobrej myśli a te złe odgonić daleeeeko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dziękuję za wsparcie. Wiem taraz żałuję że zrobiłam bo cały tydzień mam najczarniejsze mysli;( już raz przez to przechodziłam i mam nadzieję że Tym razem się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Vouga ja na betach sie nie znam ale na pewno bedzie dobrze! U mnie ten sam termin! :) dajw znać po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Fajnie ze sa nowe dziewczuny.wpisujcie sie do tabelki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
To wyzej to ja Vouga bedzie dobrze to jest wczesna ciaza i trzeba po prostu poczkac i byc dobrej mysli. Stres nie wskazany dziewczyny czy ktos moglby odkopac, skopiowac i wkleic tabele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to cholerne wkręcanie sobie najczarniejszych scenariuszy ja już jestem strasznie na siebie zła. I zamiast się cieszyć to człowiek cały w nerwach... bycie matką jest ciężkie już od zobaczenia dwóch kresek na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny spokojnie , nie stresujcie sie. Novika: nawet zarodka nie widzialam a co dopiero serduszko. Tez Macie wstret do kawy i smazonego? Ja na obiadek ogorkowa i gulasz. Ale Prince Polo dalam rade zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Tak święte słowa. Oczywiście że napiszę zaraz po wizycie. To trudne ale staram się pozytywnie myśleć. Dziewczyny super że jest takie forum na którym można dostać dużo wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Wiatam was. Ostatni dzien miesiaczki 20 czerwca wczorajsza beta wykazala 4430 :) termin koniec marca poczatek kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Novika całkowicie się z Tobą zgadzam :) Ja na telefonie morduje się z napisaniem zwyklego posta, a co dopiero przekleic tabelke. :D wybaczcie :) A moze wiecie czy jest wersja mobilna tylko ja przelaczyc nie umiem? Albo aplilacja? Musze poszukać zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Ja bym sie kawki napila, i pewnie w 2 polowie ciazy zaczne, jakas lekka, bardzo mi brakuje :/ ale uwielbiam pizze wlasnej roboty a jak maz ostatnio robil to myslalakm ze kibelek przytule, na sama mysl mnie odrzuca, chyba na skladnik jakis albo pieczarki, salami albo oliwki czarne, na nic nie mam ochoty a w sumie wszystko lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na telefonie i też nie widzę mobilnej :/ więc też teraz nie ogarnę tabelki. A co do jedzenia to też mam zabawne dolegliwości tj brak apetytu ale ssanie co 3 godziny ale wtedy ochota na jakieś ostre wyraźne w smaku rzeczy byle nie słodkie i mdłe. A słodycze bardzo lubiłam :D zresztą tak jak kawę a od kawy mnie odrzuciło już prawie dwa tyg temu włączyłam ekspres a mi zapach kawy śmierdzi ale luz dalej robię, zrobiłam i fuj co za paskudztwo :D teraz tylko woda najlpiej z cytryną ewentualnie sok ze świeżych owoców. A jeszcze dziwne jest to że budzę się rano i zapominam że w ciąży jestem dopiero po śniadaniu zaczyna mi być niedobrze i tak zostaje już do końca dnia ale tylko mnie mdli, nie wymiotuje póki co ale mogło by tak zostać :) ale najgorsze te paranoje np wczoraj budzę sie rano i paranoje bo łapie za cycki a one nie bolą i już wyobraźnia zaczęła działać bo lekarka pytala czy mnie bolą i jak powiedzialam ze tak to ona że bardzo dobrze wiec mi się od razu nasunęło że jak nie bolą to już źle.. ale pózniej sutki znów zaczeły pobolewac ale w sumie nie wiem czy na prawdę czy od tego ze ciagle sprawdzam ;) Boziu normalnie nie mogę sama z sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
W poprzedniej ciazy tak miałam z cyckami :) w ok 5-6tyg przestalam cokolwiek czuc i tez mysli tysiac, ale wrocilo i bylo tylko gorzej, z 65g przeskoczylam na 75g po ciazy, cycki prawie do konca ciazy byly wieksze od brzucha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
No to wszystkie z telefonu piszemy hehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Dziewczynya, a jakie macie normy glukozy na czczo? Mi wyszlo 95 ale nie mam norm na wyniku. W poprzedniej ciazy mialam cukrzyce i na cczo mialam trzymac norme do 90. Anemii na szczescie brak, pozostale badania tez ok. Usg am za tydzien bedzie to wwg obliczen 8 tc. Tez nie wiem czy wszystko ok bo ostatnio zarodek mial 1 mm i jeszcze nie bylo serduszka. Dostalam skierowanie do szpitala, ale nie mam z kim zostawic dziecka, wiec... w suie nie takm duzo wymiotuje najgorzej ze nic mi przez gardlo nie przechodzi tylko bulka z maskem ziemniaki i zupa buraczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Witaj evela92 napisz cos o sobie skad jestes, dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Novika87 ja jeszcze nie byłam na usg już się nie mogę doczekać aż zobaczę moją fasolkę a pójdę pewnie dopiero na początku sierpnia. mnie chyba też odrzuciło od słodkiego zjadłam dziś kawałek batonika i zaraz w łazience wylądowałam jakie badania robiłyście na początku ciąży i w którym tyg.? grupa krwi rh morfologia mocz glukoza vdrl, hiv, hcl toksoplazmoza i różyczka czy coś jeszcze bo chce zrobić zanim jeszcze pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
evela92 ja miałam om 19 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Jestem;) sama w to jeszcze nie wierzę . Przełożyli mi z godz 19 na 15. Widziałam już bijąc serduszko. Juz nie będę robić żadnych beta hcg. Bo tylko się niepotrzebnie nakrecalam. Z tego wszystkiego o nic nie zapytałam ile mm? I tak dalej. Nieważne, najważniejsze że to najcudowniejsza wiadomość dnia dla mojej rodziny. Kochane jeszcze raz dziękuję za wsparcie u oczywiście jeśli pozwolicie to zostaje z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Co to hcl? Ja robilam jeszcze cytomegalie. (moze to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vouga super!! Badz z nami do konca :)) Wiktoria, moj maz niedawno badal cukier na czczo wyszlo mu 99 a ta dolnaa granica to bylo 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Vouga super!! Badz z nami do konca :)) Wiktoria, moj maz niedawno badal cukier na czczo wyszlo mu 99 a ta dolnaa granica to bylo 100, ale to nie byla cukrzyca tylko jakis stan przed cukrzycowy. Ale co laboratorium to inne zakrest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×