Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Soulija na ktora jutro? Ja miedzy 14-15. Stres jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Ja mialam wizytę w poniedziałek dzisiaj środa a ja znowu panikuje. Następna wizyta 21.08. Ja już tak mam jestem beznadziejna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Mam na 9 :) zaluje tylko, ze Przy umawianiu sie nie powiedzialam o ciazy. Tak to musze im wypalic z tym. Mi sie wydaje , ze jak serduszko uslysze to bede spokojna Ale boje sie, ze nic nie bedzie mimo tych mega symtomow. Ale tak mysle, ze gdyby Nic nie bylo to bym juz dawno poronila chyba co? Zaczynam wariowac! Pezyzwyczailam sie juz do mysli o dzidziusiu. I w glowie tyle Planow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Vouga spokojnie :) ciaza to wieczny stres nie wazne na jakim etapie a do tego my wszystkie jakies strachliwe jestesmy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sogulija powiem szzerze ze ja tez tak mysle, w sensie ze jakby bylo zle to juz by to wyszlo. Trzymam kciuki :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Soulija i Esen trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty. Na pewno będzie dobrze. Ja dzisiaj leżę plackiem wstałam tylko na obiad. Ale jak pochodzę to jeszcze trochę brudze ;/ jak do jutra nie przejdzie to zadzwonie do lekarza tylko boję się ze mnie weźmie na oddział a w domu mam trzylatka a mąż całe dnie pracuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
vouga to zaznacz ze szpital to dla ciebie ostatecznosc, da ci luteine pewnie- na pewno pomoze. ah te trzylatki - ja juz nie moge sie doczekac wrzesnia i przedszkola .. :) czlowiek choc pol dnia odpocznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Biorę już luteine 2x i duphaston 1 rano. Leżę plackiem to mam nadzieję że do jutra przejdzie. Tak mój synuś też od września idzie do przedszkola. Oby tylko chciał chodzić bo to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika87
jak ja się ciesze ze my tu wszystkie takie zafiksowane :) możemy sobie bez skrepowania gadać nasze najgłupsze paranoje i wszystkie tylko pocieszą a nie wyśmieją. Bo kto nas inny zrozumie jak nie cięzarówki na tym samym etapie zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Tak sobie pomyślałam jak będzie już styczeń i będzie wszystko ok to sobie wrócę na te pierwsze strony i tak sobie czytając pomyślę i po co były te nerwy. Oby wszystkie z nas doczekały tego momentu. Dziękuję Wam że zawsze jak mam zmartwienie to któraś mi odpisze podnosząc na duchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja wizytę mam dopiero 11 sierpnia chyba oszaleję do tego czasu. dziś też miałam troszkę plamienia, ale staram się nie przemęczać i może samo przejdzie. dziewczyn was też czasem pobolewa brzuch tak jak na okres, albo takie kłucie w podbrzuszu mam czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pmnana, dokladnie tak samo mnie boli, codziennie. Tylko ten ból na okres jest troche inny. W poprzedniej ciąży mialam takie bóle do końca. Nigdy stać dlugo nie moglam, pod koniec ciazy to dlugo to bylo nawet 5min w kolejce sklepowej, od razu klucie i chodzic musialam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
czyli to normalne nic strasznego? bo w sumie gdzieś czytałam że takie bóle to normalne bo macica rośnie i te sprawy i tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie norma, chyba ze zaczyna mocno bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytonka
Hej dziewczynki. A ja w sobotę jadę w góry. I tak sie zastanawiam jak sobie poradzę na tych szlakach. Wciąż jestem zmęczona i wymiotuje co chwile. Pewnie pomyślą ze na kacu jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Pmnana mnie nie boli brzuch tylko te dzisiejsze plamienie mnie zmartwilo. Narazie jest ok chyba przeszło na dobre. Ale za to jak nie zdążę się skulic przy kichnieciu to mam wrażenie że ktoś mi wyrywa macice. Taki ból miałam wczoraj wieczorem jak kichnelam ze przez minutę nie umiałam się ruszyć może z tego to plamienie rano bo się tam coś naderwalo hmmm...nie wiem już milion teorii wymyśliłam. Esen jak czytam Twoje posty to jestem pełna podziwu ile Ty masz w sobie spokoju i takiego opanowania. Zazdroszczę CI ja to bardziej panikuje. Dobrze że Ciebie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja mam bole brzucha i to nie lekkie, juz nie sa jak na okres a takie hmm rwace (rozpierajace od srodka) az czuje jak macica rosnie. Czasem boli kregoslup i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Z wszystkiego najgorsze sa mdlosci , mam juz dosc az zoladek boli. czuje sie jak bym jakas grype zoladkowa miala od tygodni :( ....dam znac po lekarzu wrrr tak sie boje. Dobranoc! Bezstresowej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, jutro wizyta to sie sprawdzi te bóle i plamienia. Ja tylko udaje taka spokojna :) troche mi to pomaga, pewnie ze sie stresuje, bardzo chcialabym zeby wszystko bylo w porzadku, ale biore tez pod uwage to najgorsze :( Lece spac, bo sie troche narobilam i padam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dzień dobry ;) jak dzisiejsze samopoczucie?? Soulija i Esen czekamy na wieści i trzymamy kciuki. Też jestem ciekawa co Ci lekarz powie na te plamienie i bóle brzucha. Ja już nie plamie tak jak wczoraj ale rano jak brałam luteine to aplikator był jeszcze brudny;( U mnie pogoda taka sobie ale dzisiaj i tak jeszcze sobie poleże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie moje drogie! Ja juz po wizycie i widzialam dzidziusia! takie male cudo z wielka glowka i malutkimi raczkami :) i pieknie bijacym serduszkiem. Jestem juz spokojna uff juz przestaje sie zamartwiac i az ze szczescia zjadlam sniadanko hihi i pozwole sobie na loda (mam nadzieje, ze nie zwroce) a w poniedzialek ide na badania tzn pobrac krew i za 2 tyg wizyta by juz dokladnie dzidzie wymierzyc i zrobic to badanie karku by wade genetyczna wykluczyc. Niesamowite na ostatniej wizycie nic nie bylo , tylko pecherzyk 8mm a teraz 8 cm hihi.Milego dnia. Ps. nadal nie znam dokladnej daty porodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
pmnana mnie też boli brzuch. Wcześniej mnie tak nie bolał, a zaczęciem 9 tc zaczęłam czuć ból, jakbym okres miała. Czasem też kuje- w miejscu w którym jest dzidzia, ale to nie jest uciążliwe. na początku panikowałam z tym bólem brzucha, ale przecież nie skręcam się z bólu tylko po prostu jakby czuję to miejsce. No i jeszcze ciągnie mnie w pachwinach. Ogólnie to czuję jakby mi tam wszystko puchło, gniotło, uciskało. pozytonka też jadę w góry na weekend :) Wybraliśmy długie, ale łagodne szlaki. Przed ciążą byłam bardzo aktywna fizycznie, dlatego myślę, że taki wypad nie powinien mi zaszkodzić. A marzenia trzeba spełnić, już nigdy nie będę miała raczej takiej okazji samotnie z ukochanym spędzić nocy pod pięknym górskim niebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Soulija cieszę się ze wszystko ok. Najważniejsze że dzidziuś ma się dobrze. Jeszcze trzymamy kciuki za Esen. Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Soulija gratuluję! Sama widzisz, ze nie było co schizować. Przydałyby się nam wszystkim jakieś warsztaty pozytywnego myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Dziewczyny a zauważyłyście jakieś zmiany w budowie ciała? Ja przez jakiś czas borykałam się ze wzdęciami więc brzuszek miałam duży ale teraz mi przeszło i dzisiaj rano odkryłam, już mam zarys brzucha. Jestem bardzo drobna ale to i tak wcześnie bo u mnie to 8tydzi 7dz. Widzicie też już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____ Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____ ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____ Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____ welna ___07.03.____28l.___????___3 ciąża__ evela92____28.03____22l.____???____1ciaza_____ pmnana__27.03____23l.____????___1 ciąża__ esen_____15.03____28l._____?????___3 ciąża__ Novika87___17.03_____27l._______?_____1ciaza_______ malinka2352___14.03___23l_____?___2 ciaza____ vouga_____15.03____30l.____?____2 ciaza______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano u szczuplych kobiet brzuch wywala wczesnieja u grubszych nic nie widac dlugo. Mam sasiadke 7 miesiac i gdyby mi nie powiedziala o ciazy to za chiny bym nie powiedziala ze w ciazy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 cm ??? soulija to ty jestes w 13 tygodniu? jak 8 cm to idealny czas na badania prenatalne te pierwsze bo aby je wykonac plod musi miec do 8 cm wlasnie bo pozniej badanie nie jest miarodajne poczytaj o tym. Dziwne ze twoj lekarz nie zrobil ci ich teraz, przeciez to nie chodzi o tygodnie ciazy a wlasnie o dlugosc i ciezar dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soulija 8 cm? To który Ty tydzień ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soulija chyba miała na myśli wielkość pęcherzyka ciążowe a nie zarodka. Wielkość zarodka oznacza się skrótem CRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dokladnie pisalam o pecherzyku , nie o dzidzi. Dzidzia ma pewnie 2-3 cm. Badania bede miec za 2 tyg. Czyli 11-12 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×