Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Soulija
Gosciu no mialam pecha. A ty masz Problem ze soba. Ja przede wszystkim nie wnikam juz w temat a ty widze, ze nie masz innych zajec. Doucz sie troche. Cale rodziny moga to miec. Nawet ty. Wiec nie pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Sorry dziewczyny. Przez jakis nie bede tu wchodzic. Poczekam az sie wszystko u mnie uspokoi. Szczegolnie by nie stresowac sie takimi goscmi. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija, nie przejmuj się. Niektórzy nie wiedzą, że mają jakieś paskudne choróbsko w sobie a potrafią oceniać innych :/ Proponowalabym się rozejrzeć może za jakimś forum zamkniętym, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija a ja nie wiem czym sie przejmujesz. Olac typa to nie bedzie mial satysfakcji. Zostan i nawet nie pisz takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Soulija kilka lat wstecz u mojej kuzynki też wykryli chlamydie, tylko, że zaraz po porodzie, wiec cała ciąże to miała. Pierwszy lekarz do którego poszła sugerował właśnie, że mąż zrobił skok w bok, ale poszła do innego i ten wyjaśnił, że to może być choroba, którą ona albo mąż złapali od swoich poprzednich partnerów seksualnych. Moja kuzynka miała przed swoim mężem jednego partnera, tak samo jej mąż. I przestali sobie zawracać głowę tym problemem. A jeśli Ty i mąż jesteście dla siebie pierwsi, to faktycznie pozostaje tylko basen lub publiczna toaleta.... a wiem ze w publicznych toaletach można dziś naprawdę nabawić się okropnych rzeczy... moja ginekolog przestrzega mnie przed nimi jak przed ogniem, bo mówi że już niejedno widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale mi by się zaświeciła czerwona lampka w głowie jakby wykryli u mnie chorobę weneryczną... :/ tym gównem jest się mega ciężko zarazić inaczej niż poprzez kontakty seksualne. http://www.testdna.pl/fr/1/193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taka prawda też trochę bym męża wzięła w obroty,przykra sprawa ale chorobami wenerycznymi raczej nie zaraża się od tak, nie piszę tego zlośliwie szkoda mi Cię dziewczyno, a męża bierz w obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Cześć dziewczyny, ja się parę dni nie odzywałam. Niestety u mnie nadal samopoczucie fatalne... Przez 2 dni było nawet Ok, udało mi się doprowadzić do ładu z wyglądem, poszłam na chwilę do pracy. Już tak się cieszyłam, że koniec mdłości, normalnie energia wróciła i chęć do życia! I wczoraj wieczorem znów mnie złapało i to tak, że leżałam i wyłam cały wieczór i dziś od rana tak się źle czuję że praktycznie nic nie zjadłam cały dzień. Te chwilowe poprawy i powrót nudności wykańczają mnie psychicznie, fizycznie nie wspomnę nawet jak potwornie boli mnie żołądek od rana do wieczora i mam non stop uczucie jakby mi coś gardle stało i tylko czekam aż znowu wymiotować zacznę... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Nie musze go brac w obroty, jest ode mnie starszy , madrzejszy. Nigdzie nie lata, to raczej ja wchodze na miasto. Zanim zaszlam w ciaze , bylam na baletach i siadalam na desce (po alkocholu) , mam kolezanki (singielki) co prowadza aktywne zycie seksualne i zmieniaja partnerow. Ta choroba nazywana weneryczna jest przez to, ze bakterie znajduja sie w pochwie (w moim przypadku) ale nie jest jak inne choroby weneryczne , przenoszona tylko droga plciowa. Szukalam informacji i wyobraz sobie, ze mozna sie w inny sposob zarazic! Wiadomo , ze nie tak czesto jak podczas stosunku a jednak! Gdyby bylo inaczej , byl by jedynie jeden sposob przenoszenia opisany , nieprawaz? Np grzybica stop mozna zarazic sie na basenie tak? od kogos, nie? ja jednak nigdy jej nie mialam, wiec Strasznie ciezko jest sie nia zarazic, co? ....nie wam osady stawiac. To moja wylacznie sprawa, sama nie gdybam to po co ty to robisz? Ja sie wylecze, przejdzie i zapomne, jednak bede ostrozniejsza i kazdemu bede to polecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczynki, wroce do was za jakis czas! Buziaki i zdrowka i suer samopczucia zycze, czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Soulijka- ignoruj imbecyli .Dziewczynki jak dalej chcecie to ja moge zajac sie organizacja forum prywatnego od wrzesnia bo bede miala wiecej czasu- tylko musze wiedziec ile z was bylo by chetne...... Ja dzis u rodzicow na wsi jestem i ...... objadlam sie jak norka. Leze i nie jestem w stanie noga ruszyc. Syn brudny jak dziecko z czworakow.. ale jak to mowia dziecko brudne dziecko szczesliwe pozdrawiam tchorza goscia- jednak trzeba miec charakter zeby pisac otwarcie swoje zdanie. No ale jak ktos ma poczucie wlasnej wartosci na poziomie kaluzy to niestety boi sie wyrazac swoje poglady oficjalnie- coz ludzie nijacy tez sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakladaj to forum :) Jest dla kogo :) Ja mialam dwa dni przerwy od wymiotowania a wczoraj wyobrazcie sobie... nie zdarzylam do lazienki :( zarzygalam przedpokoj ;( a juz glupia myslalam, ze mi minelo :) a tu nie ma tak pieknie. Dzisiaj pada od rana, jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dzień dobry Soulija właśnie o to chodzi gościowi żebyśmy się rozsypały. Nie przejmuj się. Gość ma jakieś zaburzenia emocjonalne i wypisując rzeczy którymi w nas uderza dowartosciuje swoje małe ego. Lady Fox aż zazdroszczę pobytu na wsi. Ja też mam rodzinkę wprawdzie trochę dalszą Ale też chcemy się wybrać na pare dni może we wrześniu. Uwielbiamy z mężem zbierać grzyby. Czupryna jakie wieści od lekarza jak maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija olej gosca, bierz leki i koniec tematu. Najwazniejsze zeby nie zaszkodic malenstwu. Ja od luteiny tez mam mega uplawy, wodniste z bialym śladem po tabletce. Najwiecej rano jak juz wstane. W poprzedniej ciąży tez mialam schizy ze wody plodowe mi sie sacza :)) A co do grzybow i innych infekcji to pewnie polowa z nas je bedie miec, ph pochwy sie zmienia i baaardzo łatwo o jakies swinstwo. Ja nigdy nic nie milaam a w ciazy dwa razy antybiotyk bralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko bije a o wielkosc malenstwa... zapomnialam zapytac. Moja waga taka jak sprzed ciazy. 56kg. Ale brzuszek jak cos zjem to juz pomalutku widac :) Mialam usg juz przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
witajcie :) ja już w domu, córka przywieziona; wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87________17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka_____29.03____18 l._____???_____1 ciąża____ok Warszawy lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Dziewczyny ja też czytam a się nie wypowiadam przez gości! Ja jestem bardzo chętna na jakieś forum zamknięte! PO co mamy się tu męczyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Czuprynaa widzę, że nie tylko u mnie są lepsze i gorsze dni... Ja też mam po 2 dni przerwy i od nowa męczarnie. Weekend dopisuję do listy straconych, cały się męczyłam i teraz też mnie mdli aż wykręca. W środę mam wizytę, będę błagać lekarza żeby mi coś przepisać bo dłużej naprawdę tego nie zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a próbowałyście cherbate miętową? Na mnie działała w pierwszej ciąży. A lekarz na info o mdłościach przepisał mi Rennie to na zgage. Ale tego akurat już nie zdążyłam spróbować bo mi niunia się przestała rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a próbowałyście herbate miętową? Na mnie działała w pierwszej ciąży. A lekarz na info o mdłościach przepisał mi Rennie to na zgage. Ale tego akurat już nie zdążyłam spróbować bo mi niunia się przestała rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dobranoc, śpijcie dobrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
hej dziewczyny. już w środę mam kolejną wizytę. jakoś szybko zleciały te 2 tygodnie. w nocy budzi mnie straszny głód a w dzień staram się jeść mało ale często tak jak zalecał mi lekarz aby mdłości były ale żeby nie drażnić żołądka do wymiotów i faktycznie pomaga. ale wczoraj rodzina zaprosiła nas na grilla i tak się najadłam że ciężko mi było się ruszyć a dziś cały dzień przeleżałam bo chyba jednak za tłuste jedzenie nie służy mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
Cześć dziewczyny to znowu ja panikara. Proszę powiedzcie mi jak miałyście badania prenatalne to wizyte przed doktorka wam mówiła że na nastepny raz wam je zrobi? i przeede wszystkim u tego samego lekarza robiłyscie to badanie do którego chodzicie od poczatku ciąży?? bo ja już jestem w 13tyg+1dzien i dziś ide wieczorem na wizyte tyle ze wcześniej nic mi nie gadała o tym ...ani nie wspomniała na ten temat:/ to co czyli mi ich nie zrobi w ogóle? mam sobie sama je załatwiać? bo ja już nie wiem..a jedyne co mi wiadomo to do 14 tygodnia muszą być już zrobione wiec mam już tylko tydzen na to:( a jeszcze dziś odbieram wyniki badan moczu i krwi i okropnie się stresuje ze cos bedzie znowu nie tak tak jak ostatnio .a w moczu tu juz na pewno bo taki mętny był jak go oddałam do badania..a jak sobie pomyysle o wieczornej kontroli potem o tych prenatalnych(mimo ze nie wiem kiedy mi je zrobi:/) to jestem jednym kłębkiem nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Mnie lekarz powiedzial ze bron boze miety bo to jeszcze gorzej z mdlosciami bedzie wiec ja nie ryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Na mdlosci podobno imbir - ale nie wiem nie stosowalam. dziewczyny odstawilam syna do przedszkola na zajecia adaptacyjne i.... nawet sie ze mna nie pozegnal nic zero nul. Wycial adrazu na sale a ja stoje .. wiec poszlam do domu... olal mnie. :/ jakos mi dziwnie ... eh no zobaczymy odbieram go po 11 i porozmawiam z paniami jak to moje dziecko odnajduje sie w grupie. Poki co sama w domu- cholera, dziwnie, cicho, NIc to ide myc okna bo swiata nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła Mama 91- jeśli lekarz ma usg to oczywiście ze zrobi Ci badania tzw prenatalne. Do tego nie trzeba mieć super sprzętu w 4D, najważniejsze pomiary i obserwacje dokonuje się w 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana:(:( odebrałam właśnie wyniki i poziom leukocytów u mnie wynosi 17,7 tys (norma 10tys):(:( podwyższone mam też neutrofile do 14,82 tys(norma 7tys) i neutrofile do 82,8% norma(70%) odziwo mocz wyszedł w normie patrząc na ostatnie wyniki i miałam jeszcze robione badanie CPR i wyszło 7,46 mg a norma jest do 5. Błagam pomóżcie może miała któraś podobną sytuacje tak bardzo sie boje że wyjdzie u mnie jakas choroba od tego albo nie daj bóg to dziecku zaszkodzi:(:( dodam że na ostatniej wizycie doktorka swierdziła grzybice pochwy i zapisała mi jakies tabletki i myslałam że wszystko bedzie ok a tu z 17,1 zrobiło się jeszcze wiecej leukocytów:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Dziewczyny ja od miesiąca jem tylko chleb z serem topionym i zupy bo nic innego mi nie przejdzie ale mam dietą zróżnicowaną a do tej pory co piłam tylko herbatę to teraz na nią patrzeć nie mogę. a mdli mnie cały czas i muli już bym chciała żeby to przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×