Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lejdi88
nie mam pojecia ale z dwa razy mi sie podobnie zdarzlo jak bardzo bardzo dlugo trzymalam mocz i mialam przy tym wzdecie..nawet przy oddawaniu moczu wtedy czulam obolale ale juz tak nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
vouga wszystko będzie dobrze :) a ja dziś byłam na badaniach; wyciągnęli ze mnie pełną strzykawkę, a z portfela zniknęło 75zł :) robiłam hiv, przeciwciała hbs (chyba) i grupę krwi; ale spoko dałam rade :) dziwi mnie jak piszecie, że macie małe brzuszki albo ledwo widoczne; u mnie już widać całkiem, całkiem :) i już niestety nie ubiorę wszystkich spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Hej kochane ja wczoraj umierałam , od wymiotów strasznie sie odwodnilam i ledwo co mnie podnieśli na nogi niestety takie uroki jak sie ma 52 kg ... Ale polecam dla wszystkich wymiotujacych i tych co maja mdlosci HYDROXYZYNE ... Polecił mi to ginekolog , a teraz przepisała mi to rodzinna bo bym chyba umarła.... I to naprawdę działa ... Jeszcze małe pytanie kiedy u was lekarz kazał robic badanie prenatalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
słoneczko wiem co czujesz. Ja bez mdlosci od poczatku ciazy a i tak nie moge przytyc. Zadziwiajace ze brzuch lekko widac a na wadze 48kg (choc jem normalnie, czasem nawet pozwalam sobie na fast food) i nie wygladam za szczesliwie ale czuje sie dobrze wiec sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott89
Hej, prenatalnymi nie ma sie co martwic na zapas (chociaz zobaczymy czy i mnie stres nie dopadnie w przyszlym tygodniu ;p). A tak w ogole, to mam prosbe: wpisalaby mnie ktoras do tabelki, bo ja zawsze na telefonie jestem? Termin mam na 12 marca, mam 25 lat, to jest moja 1 ciaza a miejscowosc to Tychy. :) Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Margot to Ty niedaleko mnie :) ja Bielsko; ja w sumie przytyłam kilogram; teraz rano jak się zważe to mam 47kg na wadze, a brzuszek mam już sporo widoczny, ale u mnie to jest spowodowane tym, że po pierwsze to moja druga ciąża, a po drugie ja mam 150 cm wzrostu :) jak byłam u gin to usłyszałam, że ponieważ mam tendencje do rodzenia dużych dzieci (córka miała 3550g i 57 cm) to wszystko szybciej u mnie będzie rosnąć i widać bo na starcie mam małą macice i ona szybciej się rozciąga i rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott89
Midorka, dzieki za dodanie mnie do tabelki :) A Bielsko niby blisko, ale chyba nigdy tam nie bylam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
margot89 ja Tychów też nie znam :) tylko czasami przejeżdżam jak jedziemy np. w stronę Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja dziś umieram cały czas mi nie dobrze, kiedy to się skończy. mi brzucha jeszcze wogóle nie widać. wy już tu o prenatalnych a ja dopiero 15.09 do położnej i się dowiem jak to tu wszystko wygląda. już mnie to zaczyna denerwować że tak późno. dziewczyny a myślałyście coś o kosmetykach dla dzidziusiów. bo kupiłam wczoraj taki fajny kuferek z kosmetykami z Johnsona ale dla takiego małego to myślałam coś bardziej emoilium czy oilatum jak to u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmnana ja bym się wstrzymała z kosmetykami dla maluszka bo dzieci często mają uczulenie. Mój synek np Johnsona nie mógł używać i tego kremu oilatum (tego w niebieskim opakowaniu) bo miał pokrzywke, ale za to ziaja i bambino jak najbardziej. Jak masz mozliwość to kupuj produkty mini na próbę. Na początek wystarczy i jak nie zaszkodzi to kupisz większe. Tak samo pieluszki i chusteczki nawilżane. Ja w ogóle przez pierwsze 2 miechy myłam pupke dużym wacikiem i przegotowaną wodą i zero odparzeń itd. polecam sudocrem na przemian z alantanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam takie pytanie;) Czy test z apteki pokazałby 2 czerwone krechy w 9 tygodni po dniu spodziewanej miesiączki, (7 po stosunku) ? Czy może być tak że steżenie Bhcg jest tak wysokie że test by wyszedł fałszywie negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
a moja dzidzia na sudocrem miała uczulenie :) tolerowała tylko pieluchy z firmy pampers i kosmetyki johnsona na początek, a tak w ogóle to nie znosiła balsamowania i kremów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Ladyfox zazdroszczę tego brzunia ja na razie czekam ;) no to widze ze same chudzinki tu sa ;) gościu - na pewno juz by wyszło ale najlepiej zrobic sobie bete i masz w 100% wynik na tak lub nie . Co do kosmetyków tez sie boje juz kupić , mojej siostry synek tylko toleruje niektóre z rożnych firm a do pupci tylko letnia wodę ;) troche jeszcze poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott89
Co do kosmetykow, to nie ma na nie zadnego sposobu. To co jedno dziecko uczula, to drugie nie - i odwrotnie. Dlatego bede na poczatku kupowac jakies male opakowania czy tez probki :) Zresztą z pieluchami i chusteczkami nawilzanymi podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie kochane!!!! Wrocilam do was , stesknilam sie :) ....u mnie wszystko dobrze brzuszek powoli widac (bolacy brzuszek ,oj bolacy) u mnie wszystko juz dobrze. Wrocilam do szkoly , oj ciezko mi po schodach wchodzic. Ja ciagle glodna! Oficjalnie jestem w drugim trymestrze i dzis rozpoczelam 15 tydzien ciazy. Jak ten czas szybko leci. 11go mam wizyte u lekarza , myslicie, ze juz sie dowiem jaka plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija jak dobrze ze jestes :) mysle ze jest sznasa na poznanie plci. Mi lekarz powiedzial niby ze chlopak ale nie dal 100% gwarancji :) i kazal wstrzymac sie do kolejnej wizyty (18.09) no brzuchy sa juz - moj lekarz mowi ze w kolejnej ciazy szybciej widac z reszta ja cala tamta ciaze wygladalam dziwnie bo wielki brzuchol i chude rece i nogi... jak dziecko z Afryki no ale u mnie to rodzinne takie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Jupii wszystko ok. Maluszek nadgonil 10 dni. Termin z usg na 13 marzec. Badania ok. NT 1.60, dzidziuś ma 6 cm. Płci jeszcze nie znamy. Serduszko 162. Jestem mega szczęśliwa i uspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Vouga to super wiesci! Wiecie co? Strasznie chciala bym plec poznac. Tak bardzo marzy sie Coreczka. Az boje sie dowiedziec. Mam juz synka a to moja ostatnia ciaza. Tak mysle by Przy porodzie jajniki podwiazac. Czy was tez tak czasami mocno brzuch boli? Kurcze mi lekarka piwiedziala, ze bedzie tak do 16go tygodnia. I mam pytanie co to uplawow. U mnie zrobily sie takie bialo zolte. Brudnawe sa takie Ale nie pachnialy brzydko ani Nic nie swedzi czy piecze. Bylam na wizycie tydzien temu i Nic sie nie dzialo , powiedziala, ze Silne serduszko ma dzidzia. W sumie nigdy nie mialam przezroczystych uplawow, to moze przez ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
A ciekawi mnie czy któraś z Was nie wytrzymała i już coś kupiła dla dzidzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Soulija zaintrygowalas mnie . To moja tez druga i ostania ciaza i tez mysle o antykoncepcji. Mozesz cos wiecej napisac o tym podwiazaniu jajnikow? Placi sie? Ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
ladyFox niestety w Polsce jest to zakazane :/ ...troche ten nasz piekny kraj zacofany jest :) ja zyje w Niemczech i tu robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie! Ale tu ucichlo :( ja jeszcze Nic nie kupilam. Dopiero Jak sie dowiem co bedzie to zaczne powolutku sie rozgladac np za ciuszkami :) jedynie co kupilam to poduche ciazowa ( wspaniala inwestycja, polecam) , spodnie ciazowe i to wszystko. Musze sie w kurtke ciazowa zaopatrzyc, juz fajna widzialam w hm. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
witajcie ja ciuszków nie kupuje na razie, bo nie mam ich gdzie trzymać; najpierw muszę zrobić małe przemeblowanie w domku, ale to dopiero w styczniu; na razie kupuje jakieś ciuszki sobie bo nie ma w czym do pracy chodzić :) ponad to mdłości wróciły :P i nie jest fajnie; w poniedziałek mam usg prenatalne i już zaczynam się denerwować... ale to chyba normalne, ponad to w weekend idę na dwudniowe wesele :) moja córcia już całuje mój brzuszek i rozmawia z dzidziusiem :) bardzo ją to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
hej dziewczyny, ja zdecydowanie wyłamuję się z grona chudzinek. Całe życie walczę z nadwagą i tak się złożyło że w ciążę zaszłam z dość dużym "nadbagażem". Do tego żeby było łatwiej to tak jak pisałam mam takie ssanie że ledwo sobie radzę. Ale rozmawiałam o tym wczoraj z położną i moją dr i powiedziały że za dużo nie poradzimy. Zdecydowanie brakuje mi ruchu bo po poronieniu zalecenie dużo leżeć i odpoczywać. Na zwolnieniu jestem prawie od początku. Ale teraz mogę pozwolić sobie na dłuższe spacery więc w południe się zbiorę :) Do tego dr mówi że duphaston 3 x dziennie mi nie pomaga i może jeszcze zwiększać apetyt. Także zmagam się z jedzeniem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
wczoraj na usg widziałam mojego dzidziusia :) ostatnio była jeszcze "kulka" z bijącym serduszkiem a teraz to już kawał dzieciaka. Dostałam piękne ujęcie "ufoludka" i cały dzień byłam podniecona tym faktem. prenatalne dopiero 17 września i już odliczam dni. dr mówiła że tu to jeszcze ufoludek ale na tamtym badaniu będzie wszystko, każdy paluszek świetnie widoczny. nie mogę się doczekać. Taka we mnie chęć podglądania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
cieszę się że tu jestem bo zawsze dowiem się czegoś pożytecznego. np. na początku nie kupuj kosmetyków dla dziecka w dużych ekonomicznych opakowaniach bo sama będziesz się w tym taplać hehe a co do zakupów to zdecydowanie bardzo się wstrzymuję. Pietra mam że jeszcze bardzo wcześnie (dopiero 11 tydzień u mnie trwa). Póki co "ogarniamy" nasz domek. Czekam na wymianę okien, pewnie będzie w przyszłym tygodniu. później trzeba odświeżyć mieszkanie jeszcze przed zimą. Kupowaniem zajmę się później. Także piszcie dziewczyny o waszych doświadczeniach z pierwszych ciąż. Nam mamom pierwszorazowym przydadzą się wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
dziewczyny co myślicie o szkołach rodzenia?? wybieracie się?? a jeśli tak to do prywatnych płatnych czy do takich bezpłatnych przyszpitalnych?? słyszałam że takie są, nie wiem tylko jak wygląda praktyka z dostaniem się tam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
no tak Soulija wiedzialam.. mialam nawet zapytac czy w polandii jest to mozliwe eh ;) no coz poki co nie ma co sie martwic bede sie zastanawiac pozniej co zastosowac co do kupowania rzeczy to nie kupuje i kupowac za wiele nie bede bo mam mase ciuchow, posciel, lozeczko po synu wiec jesli bedzie chlopak to zakupy wyprawkowe raczej skromne beda :) a co do rzeczy ktore sie przydaja i warto kupic to u mnie najlepszy zakup wyprawkowy to bujaczek, lezaczej .. swietna sprawa wkladasz w to dziecko i bierzesz wszedzie ze soba- lazienka, kuchnia, taras... co chcesz i gdzie chcesz- robisz co masz do zrobienia a dziecko masz na oku- polecam i warto wydac na to kase a najgorszy zakup to taka gabka ktora wklada sie do wanienki na nia kladzie sie dziecko zeby niby sie nie slizgalo a w rzeczywistosci to skupisko bakterii i dziecku jest poprostu zmino na tym :/ moj syn darl sie w nieboglosy na tym a jak wywalilam gabe- pogodne dziecko, pokochal kapiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×