Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Super wiesci, oby reszta tez byla dobra! Czucie ruchow zaley tez w duzej mierze od polozenia lozyska, jesli k est na przedniej scianie (czyli od strony brzucha-mam nadzieje ze nie myle stron)to ciezej je wyczuc. Dziewczyny pomyslmy n ad innym forum niedlugo, bo mnie k*****. Strzela jak mam pisac tu na telefonie;( non stop skacze mi kursor i napisanie takiego posta zajmuje mi 10min. Wy tez tak macie na telefonach czy to kwestia mojego modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfusia86
Esen- piszę się do d**y.... masz całkowitą rację ... warto byłby sie przenieść gdzieś indziej. Poza tym tutaj każdy bez logowania pisze co mu ślina na język przyniesie... i potem są wypowiedzi typu ta od "gościa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Witajcie o tak niewdziecznej porze w sobote:/ rany.. dziecko mi sie przestawilo.. wstaje tak jak w tygodniu do przedszkola eh. Esen ja pisze z tel normalnie nic sie nie dzieje, jak przekrece tel poziomo to widze cala tabelke. A co do innego forum to wydawalo mi sie ze jest spokojniej i co chwila ktos nowy sie pojawia- wlasnie, witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Agusia zastanawialas sie jak to jest z liczeniem tygodni ciazy. pierwszy termin wyliczany jest od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki +7 dni- 3miesiace+1 rok kazdy ginekolog tak to liczy ale to tylo teoria bo bardzo czesto pozniej termin porodu sie zmienia po badaniach i pomiarach plodu na podstawie usg tak mi to zrecznie wylozyl kolega ginekolog :) no co wy dziewczyny macie serio takie problemy z pisaniem na telefonie? wiec to na pewno wina aparatu u mnie pisanie postu zajmuje chwile i nic mi nie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na to wychodzi ;/ Lady fox przeciez prawie godzina 8 to calkiem przyzwoita godzina :) e hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
31 marzec ja broń Boże Cię nie neguję, chodziło mi o to, że ja nigdy nie słyszałam o takich badaniach i ja osobiście ich robić nie będę; robiłam usg prenatalne i to mi wystarczy, a w sumie też jakoś młoda super nie jestem bo mam skończone 33 lata, w poprzedniej ciąży (córka ma 5lat) robiłąm tylko usg połówkowe, może byłam mniej świadoma, ale na pewno spokojna i nie nerwowa, chociaż to była ciąża po poronieniu, po prostu wierze, że moja dzidzia jest zdrowa :) i tego się trzymam ja nie pisze z telefonu, więc nie wiem jak to jest :) ladyFox moja córka też wstała przed 7 - uroki przedszkola, ale za to już o 21 śpi :) więc coś za coś :P albo trochę spokoju z wieczora albo troche spania z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby taak ale ja juz sie odzwyczailam od wczesnego wstawania .. dziecko jak nie mialo obowiazkow to kimalo do 9 a teraz prosze no i od marca znow bedzie grana polka - nocne wstawanie i ranne pobudki :D jak dobrze ze Bog dal nam kawe :) chociaz teraz to pije raczej napoj kawo podobny co u reszty ? ano81? zagladasz tu ? jak twoj wyjazd do japonii? midorka - 49kg widze ze tak samo wypasiona jestes jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa dziewczynki jak znacie plec dopisujcie :) ja poki jestem na laptopie(syn i maz wycieli juz do marketu) moge dopisac dziewczyny ktore pisza z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midorka wieczory sa piekne bo moj wczoraj padl na dywanie o 20 :D no i matka z ojcem mieli wieczor :) ale za to dzis nas pokaral wlasnie dziewczyny co maja potomstwo mam pytanko szukam fotelika z przedzialu 15-36 kg cos mozecie polecic ? mysle nad romerem, recaro lub maxi cosi. Macie ktorys z tych? wszelkie rady mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady fox mozesz u mnie dopisac chlopaka :) My niedawno sie przesiedlismy do 9-18 wiec nie pomoge ;) , mamy roemera i kolejny bedzie tych firm co podalas. Pierwszy byl maxi cosi, bierzemy jeszcze pod uwage recaro. Te firmy jakos darze zaufaniem. Ale na to mamy jeszcze troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja mam podobnie ale... to fotelik z tej oststniej grupy wiec zalezy mi na tym alby byl odpowiednio gleboki i zabudowany na ramiona i glowe.. no coz chyba musze sie wybrac na przymiarke do sklepu. Bo teraz jeszcze sie miesci ale zima jak wiecej ubran to nie ma szans .. nie dopne go :D ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____ syn ____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
Cześć dziewczyny wy tu juz gadu gadu a ja dopiero sie obudziłam..:) i jestem spokojna jak nigdy po wczorajszym badaniu:) i ja chyba zostane przy terminie 1 marca bo i tak nie czaje tego liczenia tygodni jakieś plus jakieś minus wole konkret sprecyzowany:D a jak się niunia faktycznie wcześniej pare dni urodzi to też super..i jeśli też mogę dołączyć to też bym była za forum zamkniętym bo tak mi wczoraj gość ciśnienie podniósł nie dość że cała z nerwów chodziłam po tym jak mnie zlew rypnął to jeszcze ten skurczysyn mi drugie tyle dołożył:/:/ w sumie to ja tak płeć znam na 60% i gin mówił że ręki sobie uciąć nie daje że to bedzie córa na stówe jednak na chwile obecną przyjmujemy że widzi większe szanse córeczki niż syna..wpisać to co narazie wiem w tabelkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Aguśka91_______01.03_____23l_____córka?____1ciąża___ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____ syn ____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my dziś 5.50 :) syn nie uznaje weekendów, świąt czy urlopu taty :P spać chodzi 20-21 ladFox co do fotelika to też dopiero weszlismy w 9-18 maxi cosi, ale wybór był między tym a recaro. Wiesz wszystko zależy od tego ile chcesz wydac, ja opierałam się na najnowszych rankingach i cenie. Kupiłam używany i zamiast 850 dałam 300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ladyFox nie pamiętam jakiej mam firmy, ale sprawdzę po południu ten fotelik, on nie ma isofix bo ja wtedy miałam taki samochód, że nie mogłam tego zamontować, ale ma takie paski, które można gdzieś tam w bagażniku przypiąć (nie pamiętam już), dodatkowo jest regulowana jego szerokość (ma takie pokrętło z tyłu) i 1,5 roku temu kosztował koło 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott89
Dziewczyny, moze ktoras z Was bedzie mogla mi pomoc... Od wczoraj meczy mnie nieustajacy glod. Nie jest tak, ze jak cos zjem, to robie sie glodna. Jest tak, ze ja nie przestaje byc glodna. Zjem cos a i tak nadal czuje glod i burczy mi w brzuchu. :( a ten glod jeszcze poteguje wymioty. Masakra :/ Od tego wszystkiego nie mam na nic sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
hmm no ale że co choćbyś zjadła ziemniaki ze schabowym to dalej jesteś głodna??:( z tym sie nie spotkałam patrząc na siebie..fakt mam tak ze jak coś zjem nawet do syta to za 2 godziny czuje się jakbym od rana nic nie jadła i mnie żołądek najnormalniej w świecie boli z głodu..ale żeby non stop być głodnym..myślałam że mi ciąża daje w kość ale widzę że niektórzy mają jeszcze gorzej..współczuje ci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Hej. Ja polecam bardzo Römer- najlepszy. Teraz syn bedzie mial 8 lat wiec uzywam tylko poddupnika :) bo mozna dolna czesc odlaczyc. Jezeli chodzi o foteliki to Jako pierwszy tylko Maxi cosi a kolejne tylko Römer. Drogie Ale solidne i warte swojej ceny :) mnie syn nie budzi Jak wstaje a mimo wszystko o 7 rano sie obudzilam :/ ide na drzemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Hej mam pytanko czy zmieniałyście w tabeli daty porodu na te z usg czy zostałyście przy om? a poza tym to dziś się troszkę przestraszyłam bo po stosunku poleciał mi trochę przezroczysty lecz lekko brązowy śluz. Uważaliśmy żeby nic się nie stało chociaż lekarz zapewniał że możemy bez zmartwień czasami się pokochać. byłam taka wystraszona że darujemy sobie na pewno na jakiś czas... Czego się nie zrobi dla zdrowia dziecka. Na szczęście już jest wszystko dobrze i stwierdziłam że przeleżę cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie trzymam z om ponieważ mialam regularne @ a owulka byla o czasie. A dzidzia niech rosnie swoim tempem. (tym razem termin z om pokrywa mi sie z usg idealnie ;)). Mysle ze terminem z usg powinny sie sugerowac tylko osoby z nieregularnymi miesiaczkami. Bo co np duze dziecko 4, 5kg ma sie urodzic w 37tyg a malutkie po 2,8 w 43?? Bo tak wyjdzie z usg?? :) Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Cześć dziewczyny. Ja od wczoraj strasznie schizuję... znów... Wczoraj pisałam Wam o przeszywających kłuciach w podbrzuszu, dziś doszły do tego jeszcze kłucia w pochwie. Te kłucia są coraz bardziej paraliżujące. Od wczoraj nie czuje mojej rybki. Nie reaguje na szturchanie brzuszka, ani na zmianę pozycji. Wiem, że to normalne, że na tym etapie nie czuć ruchów codziennie, ale wiecie jaki ja nerwus jestem... Boję się, że to przez te kłucia coś jest nie tak. Bo te klucia czuje jakby w miejscu w którym wg USG mam łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaczek89
ladyFox czemu mnie z listy usunelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
Wesołka ja na twoim miejscu bym do lekarza zadzwoniła..przynajmniej się uspokoisz..nie wiem czy czytałaś ale a wczoraj tez myslałam że zwariuje jak mnie popieścił lekko prądem zlew od kuchenki..od razu najgorsze scenariusze mialam w głowie i jak głupia kładłam się na płasko i próbowałam cokolwiek wyczuc jakikolwiek ****** jak mało co czułam myślałam że dziecku serduszko uszkodziłam tym albo że sie zatrzymało:(:( ale na szczeście nic sie malenstwu nie stało..i mówie ci zadzwon do lekarza bo przede wszystkim ty się uspokoisz bo być może to nic poważnego..jakby to było samo kłucie w pochwie to mogłaby to być jakaś infekcja grzybicza bo ja jak mi sie to diabelstwo kiedyś przyplątało to mnie tam w środku właśnie tak zaczeło kłuć czasem czułam jakby to swędziało a czasem jakby piekło..no ale jak jeszcze piszesz ze cie w podbrzuszu kłuje..to już nie wiem co to może być..zadzwon do lekarza..i napiszę ci to co każdy mówi mi nie denerwuj się bo szkodzi to tylko twojemu złotku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny wyluzujcie troche. To uczucie klucia czy bolu jak na okres to powiekszajaca sie macica! Jezeli nie ma innych jakis niepokojacych objawow to nic sie nie dzieje. Jak bym tak z kazdym zmartwieniem do lekarza dzwonila to codziennie miala by tel. Ja tez nie czuje ruchow. Tylko w sumie raz poczulam. Ruchy dziecka powinno sie liczyć dopiero od 25 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ps. Polecam magnez. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Ojej ale mam zachcianki :) chyba apetyt wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguśka ale ty panikę siejesz masz 23 lata a zachowujesz się jak dziecko. Jak już urodzisz to też z każdą kupką i kichnięciem będziesz do lekarza latać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Gościu weź wyjdz , nie widzisz ze nikt cie tu nie chce ??? To ze ty masz w d***e swoje zdrowie , a tym bardziej dziecka jeśli wogole jestes w ciazy ... to nie znaczy ze każdy ma !!!! Martwimy sie a to wszystko dla bezpieczeństwa dziecka, bo jeśli cos kogoś boli itd to zawsze warto to spr a nie pózniej pluc sobie w twarz !!! Czaisz ? A teraz dobranoc i wiecej tu nie wracaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiaczek - nie zamierzone. Wydawalo mi sie ze przekopiowalam ostatnia aktualna tabele, najwyrazniej nie. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i jeszcze jedno. W poniedzialek ogarne to forum prywatne tak jak obiecalam, bylo przez jakis czas ok, ale znow zaczyna. Ja uwazam ze niestety jest to ktos " od nas" ... trzeba miec jaja i mocne poczucie wlasnej wartosci zeby umiec pisac i wyrazac swoje zdanie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×