Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Soulija
Tez myśle , ze to ktoś on nas. Było by super z tym zamkniętym forum. I gość musiał by sie ujawnić lub zamilknąć na wieki :) miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hejo to mnie gosc tez zaraz obrzuci swoja madroscia poniewaz tez bylam dzisiaj u lekarza w zwiazku z tym kopnięciem mojego synusia prosto w mój brzuch. Ogólnie na tym etapie ciąży dzidziuś jest bezpieczny. Ryzyko odklejenia się lozyska mogloby sie pojawić gdyby to byl 7-9 m-c. Miałam usg jestem uspokojona. Takze wiemy kolejna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
Słuchaj gościu!!Wole latać z każdym kichnięciem , pierdnięciem do lekarza niż wszystko bagatelizować żeby na kolejnym USG nie daj bóg dowiedzieć sie czemu od razu nie przyszłam jak coś sie działo bo ciąża np zatrzymała się w 14 tygodniu i płód obumarł !!!juz tu taki przypadek był dziewczyna poszła na wizyte i jej lekarz powiedziała ze ciąża obumarła dwa tygodnie temu a ona nawet o tym nie wiedziała! więc łaskawie schowaj swoje złote przemyślenia w kieszen bo c***a mnie obchodzi twoje zdanie!!! jeżeli nie potrafisz zrozumieć tego co czuje przyszła matka to się nie wypowiadaj!!!niikt ci tu wchodzić nie kazuje!!!i tego co tu się pisze czytać też nikt ci nie kazuje..boze co za znieczulica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Wracam do tematu fotelika :) my mamy monterey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
rach ciach zalozylam troche dziwnie jest bo narazie jestem tam sama heehe no i inaczej wyglada temat nazwalam marcowe mamy 2015 aby moc cokoliwiek zrobic na tym forum nalezy zarejestrrowac swoj nick i siebie http://forum.parenting.pl/ prawy gorny rog - rejestracja pozniej podaje link http://forum.parenting.pl/marcowe-mamy-2015 i tu ja musze was zaakceptowac i tyle forum tworzymy my!! my ustslamy zasady, mozna porobic kilka watkow odnosnie np. doleglowosci ciazowych, wyprawki itp itd musicie mi pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotelikow to juz prawie zdecydowana jestem na romera - jutro jade luknac do kolezanki bo chce sie pozbyc. Nadzieja ja tez jestem zwolenniczka kupowania (jesli jest taka mozliwosc i dobry stan) rzeczy uzywanych wozek tez bede musiala zakupic i bedzie to zdecydowanie uzywka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Aguśka91_______01.03_____23l_____córka?____1ciąża___< br /> Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____ syn ____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Pysiaczek89______18.03_____25 l._____???____1 ciąża___ Oświęcim Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady fox super!!! :) Ja mam konto na parentingu to pozniej sie odezwe (jak sie obudze;)) Vouga dobrze wiedziec z tym walnoeciem w brzuch bo przy moim 14mc pewnie nie raz przez przypadek dostane z kopa ;) Wesolka jesli bole sa naprawde mocne to lepiej to skonsultowac. Niektorym jest latwiej odroznic bol po poprzedniej ciazy, chociaz i to sie zapomina :/ Ja tez juz przestalam czuc ruchy, wiec albo to nie bylo 100procent pewności albo to tak jest ze nie czuje sie caly czas. Hehee kurde tez juz nie pamietam jak to poprzenio bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja założyłam konto ale ten link mi nie działa co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm nie wiem co jest. .. dziwne. Lukne w wolnej chwili..ewentualnie piszcie do mnie wiadomosc na parentingu to bede was pokolei dodawac do tematu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytonka ciebie dodalam jesli to ty ;) esen nie moge znalezc twojego profilu dziewczyny nie zmieniajcie nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Dziękuje dziewczyny za wczorajsze odpowiedzi. Kłucie łagodnieje. Pojawia się przy wysiłku- szybkim chodzie lub kichnięciu. Jeśli do jutra nie przejdzie to zadzwonię do lekarki, bo nikogo nie będę nękać w niedzielę. Na forum już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolka dodana :D jenyy musze kazda z was recznie dodac :/ dawajcie kochane znac jak juz zalozycie konto to was wyszukam i dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulija
napisalam tam. Musze byc teraz zaakceptowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nick to Brakiii Nie zakladam nowego bo zie pogubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
soulija ja też napisałam i też się zastanawiam czy muszę być zaakceptowana fajny ten suwaczek jak go zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulija
na stronie fajna mama mozna zrobic. w sumie tychsuwaczkow jest cala masa. Teraz to juz nie wiem jak tamto forum dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
a jak go potem wgrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulija
musisz profil edytowac i tam masz opis i podpis chyba . Tam gotowy kod wkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ok już dałam radę dzięki :) teraz czekamy na zaakceptowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Cholera za dwa tygodnie idę gdzieś na usg prywatnie bo mnie szlag strzeli. Musze wiedzieć jak moja niunia sie rozwija i czy żyje przede wszystkim. Będę w 18 tyg wiec i płeć poznam. Nie wytrzymam do 22 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmnana, soulija, nadzieja, esen, aguska dodane- sorrry ze tak dlugo musicie czekac ale niedziela, cieplo, dziecko se wymyslilo karuzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Jeszcze ja czekam :) na zaakceptowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×