Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
anka czekam na ciebie :D przenosimy sie bo gosc znow poszalal i mialysmy dosc wiec zalozylam prywatne forum, zamkniete tylko dla nas i jest super :) mamy galerie chwalimy sie maluchami, pokazujemy brzuchy ciazowe . kOniecznie musisz do nas dolaczyc zaloz konto na parenting.pl pozniej daj mi znac (albo tutaj albo w prywatnej wiadomosci do mnie) ja cie dodam i juz a i najlepiej jakbys nie zmieniala nick'a to bedzie latwiej agusia s_b pisalas z nami wczesniej?? nie kojarze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forym na pisałam raz a może dwa razy. Ale dużo czytam tutaj u Was. Jestem pierwszy raz w ciąży i także mam termin na marzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam na forum raz czy dwa. Jakba razie wiecej czytałam co piszecie :) Jestem pierwszy raz w ciąży i staram się czytać Was na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
no ja sie za bardzo nie mam czym z wami dzielic... wiec nie bede zakladac tam konta zeby sie jeszcze bardziej nie dolowac :( ale trzymam za was kciuki, mam nadzieje ze wszystko u was bedzie w porzadku i jak przyjda wasze maluchy na swiat to tutaj sie tez pochwalicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Anka p jasne ze napiszemy co i jak :) ty tez mam nadzieje ze bedziesz zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Jest tu ktos? Bo na parentingu tez cisza, albo nie Was znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czupryna masz założone konto na parentingu?? Jaki Nick? Ladyfox cie poszuka i doda do forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie trafilas na dobre forum niestety ale juz cie dodalam, napisalam wiadomosc - u nas ciszy nie ma .. ledwie tydzien minal a juz 36 ston namachalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę że rozmowa troszkę przycichła ale na pewno się rozkręci. Ja jestem tegoroczną styczniówką i nie tak dawno temu przeżywałam to co Wy teraz :) Gdyby któraś z Was szukała wyprawki dla dziewczynki w bardzo dobrym stanie to zapraszam na moją aukcję, 51 elem. Użytkownik Allegro: alexandra1978 Mam też koszulę nocną L-kę, jednorazowe majtki poporodowe XL z Babyono i duże płaszcze ciążowe jeden mało używany a drugi wcale nieużywany bo praktycznie nie mieliśmy zimy. Płaszcze jesienny i zimowy z Bonprix. Mam też masę innych rzeczy dla niemowlaczka z braku czasu jeszcze nie wystawionych ale jak coś potrzebujecie to piszcie, na pewno się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, urodzilam w marcu tego roku.. czytam was czasami zawsze gdy mam dosyc synka. Tesknie za ciaza, mialam wtedy tyle czasu... teraz do wc nie mam kiedy pojsc, spie 4 godziny na dobe... staje na glowie, a on i tak jak 80% dzieci ciagle wrzeszczy. korzystajcie z zycia poki mozecie. pozdrawiam i zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chyba Ci się procenty pomylily. A moze źle do dziecka podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej co ty z tym dzieckiem robisz skoro cale dnie ci sie drze? ja wpominam wspaniale pierwszy rok zycia syna- duzo spal ladnie jadl zero problemow i placzu nawet ja zeby szly dopiero jak zaczal chodzi zaczelo sie ganianie za berbeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Cześć dziewczyny Moge się do Was przyłączyć?? Mam termin na 3 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
czemu juz nikt tutaj nie pisze, gdzie sie wszyscy podziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomylily mi sie procenty. Dzieci i z lutego i marca i nawet kwietnia w 80% tylko placza, ale jest tez kilka dzieci co normalne sa, jedza i spia. Moj urwis z charakterkiem. Szybko sie rozwija, po skonczeniu 6 miesiecy raczkowal, dokladnie w dniu skonczenia 7 miesiecy wstal przy meblach na stopy. Jest wymagajacym i madrym dzieckiem i chyba dlatego ciagle sie na mnie i wszystko w kolo drze. Kolezanka ktora ma corke 3 dni mlodsza ktora obraca sie tylko z brzuszka na plecy, patrzy na mojego i tylko wspolczuje.. to jej dziecko to jak po relanium, takie spokojne, ospale, nie ruchome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe. Dzieci akurat z lutego marca i kwietnia placza.reszta nie? Niby czemu? Skad masz ta statystyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietliczka
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy :) ... termin marzec i zielono w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przyszłe mamusie. Jestem mamą z marca 2014, sprzedaję wyprawkę dla córeczki od 0 do 6 miesięcy. Rzeczy na zimę, wiosnę i lato. Wszystko zadbane i pachnące :)Mam już sporo wystawione, dziś jeszcze wystawię resztę. Zapraszam na moje aukcje, nick na allegro CoralBrown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dziecko.haczewski.pl/ tu jest najbardziej dokladny kalkulator (dni od ostatniej miesiaczki, dni od zaplodnienia, dni do porodu itp) z reszta Haczewski - wybitny ginekolog. Polecam wszytskie jego publikacje i ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Cześć dziewczyny. Wpisałam się już dawno temu do tabelki ale nie zaglądałam chyba od sierpnia :) tyle czytania by nadrobić :) Mam takie pytanko czy któraś z Was może w wynikach moczu miała wykazane ponad normę ilości krwi w moczu? Kurcze ja już trzecie badanie tak mam i ani ja ani lekarz nie wiemy czym to może być spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gratuluje ciąż :) i zapraszam do mnie do szafki :) na pewno znajdziecie coś ciekawego dla swoich pociech :) http://szafka.pl/profil/karola8483 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×