Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
babo, ale z ciebie maniaczka. zrozum, ze jak nie odpuscisz, nie wyluzujesz i nie przestaniesz robic tych testow, zakladac ''ówkowych'' tematow, to nie zajdziesz nigdy. zablokowalas sie i desperacko probujesz zajsc w te ciaze, a to nie polega na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
oj widze ze sie odezwala kolejna sfrustrowana staraczka. ja na luzie do tego podchodze nie siedzisz w mojej glowie wiec nie wymyslaj ok? nikogo nie prosilam o opinie na swoj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
A ja dziś byłam u lekarza. Potwierdził wczesna ciążę, pokazał mi miejsce zagnieżdżenia się zarodka. Niestety pęcherzyka jeszcze nie dojrzał. Wstępny termin 3 marzec 2015. Za 12 dni kolejne USG, na którym już powinno być widać fasolinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
wesołka91 gratuluje z calego serca!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przyszla mamusia wczoraj oj widze ze sie odezwala kolejna sfrustrowana staraczka. ja na luzie do tego podchodze nie siedzisz w mojej glowie wiec nie wymyslaj ok? nikogo nie prosilam o opinie na swoj temat x x x hahaha kogo ty nazywasz sfrustrowana staraczka? :D ja sie kochanie staralam az 1 miesiac i jestem w 25 tc wiec mi nie pierdziel glupot o sfrustrowaniu, bo nikt inny nie ma tu takiego pier/dol/ca na punkcie ''staranek'' jak wlasnie TY :D zobaczymy ile jeszcze tematow z nowymi miesiacami pozakladasz nim zajdziesz. podejrzewam, ze ze 3 lata jeszcze ci to zajmie. mimo wszystko powodzenia MANIAKALNA MOŻE PRZYSZŁA MAMUŚKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
witam ja rowniez sie przylaczam do tematu :) jestem po wizycie u ginekologa i termin mam na 9 marca :) to moja pierwsza ciaza dlatego mam wiele obaw i mam nadzieje ze bedziemy sie tu razem wspierac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Witaj! Moja też pierwsza! Będzie nam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
zakladamy tabelke !!!! nick.......wiek.........termin porodu......plec/imie.........ktore dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie normalnie mówcie na zarodek/dziecko a nie "fasolinka". Porzygać się można :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
witajcie dziewczyny! chcialabym do was dolaczyc jesli pozwolicie u mnie 5 /6 tydzien mniej wiecej termin na 1 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w zasadzie ja taka posrednia jestem bo moge sie zalapac na luty jeszcze :D ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Witaj jasne że Cię przyjmiemy! Ja też jestem z pogranicza :) Tabelki jeszcze bym nie uzupełniała.. Wolę poczekać do decydującego USG, które będę mieć 16 lipca. Wtedy dopiero założą mi kartę ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
podoba mi sie opcja tabeli .. wpisze sie jesli pozwolicie u mnie juz serce bije karta ciazy jest wiem ze to dopiero poczaki wiec jeszcze wiele moze sie wydarzyc moj lekarz mowi ze ryzyko poronienia najwieksze jest do 15 tc ... jest strach bo w pierwszej ciazy mialam potezne plamienie w 10 tygodniu.. nie mniej wpisuje sie- trzeba pozytwynie zaklinac rzeczywstosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, i u mnie dwie kreseczki na teście, OM mialam 30.05 więc orientacyjny termin to ok 06.03.2015 .Mam już w domu dwulatka chłopca, ciekawe co będzie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
dziewczyny jak tam sie czujecie? ja normalnie, narazie u mnie brak jakichkolwiek objawow ciazy, czuje sie dobrze :) pozdrawiam w ten niedzielny upalny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Mi kręci się w głowie i bola mnie piersi. Czyli od 2 tygodni te same objawy bez zmian. Trochę mi w ten upał ciężko się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie podpuszczac tej co zalozyla marcowki. Ona co miesiac zaklada nowy temat i to samo bredzi. Co to za określenie "marcówki"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
no mi tez jest strasznie duszno, ale mysle ze to jest raczej wina pogody, chociaz moge sie mylic, w ciazy jestem pierwszy raz dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Monisiaaaaaa........ 06.03......27.......?...........2 ladyFox............30.........01.03..........??...........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
czesc dziewczyny! udalo mi sie nareszcie wkleic tabele oststnio spamowalo mi. co tam u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Jestem okropna.... Za oknem szaleje burza, a mój kochany właśnie poleciał szukać rzeczy niemożliwej do znalezienia : "rurki z kremem, w grubym waflu, nie jakims cienkim bezsmakowym andrucie tylko grubym jak dobry wafel w droższej lodziarni, z lekko kwaśną śmietaną"... Nie że ja go wysłałam w taka pogode, po prostu niepotrzebnie zaczęłam mówić, że od kilku dni to za mną chodzi... tylko, ze ja ostatni raz taka właśnie rurkę jadłam jak miałam chyba z 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przyszla mamusia juz sie gubi w tematach-zaklada co miesiac,podpuszcza dziewczyny,potem znika. Nieco wyzej godzinowo jest "styczniówki"hehe. Tyle tematów jest,np.przyszle mamy 2014,2015,itd,itp a Wy dajecie się naciągać tej "może przyszla mama". Jakby nie moja sprawa,ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Mi nie przeszkadza grupa kobiet, które maja termin na ten sam miesiąc co ja, Jesteśmy na podobnym etapie ciazy, możemy dzielić sie objawami, przeżyciami, doświadczeniami. Nie czuje sie NACIĄGANA. Próbowałam się przypisać na tym forum do większej grupy kobiet w ciąży to moje wpisy zostały lekko zignorowane. Chciałabym aby ten temat jednak przetrwał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
Monisiaaaaaa____06.03____27 lat____???____2 ciąża ladyFox____01.03____30 lat____???____2 ciąża anka p____09.03____22 lata____???____1 ciąża 0 mysle ze sie nie obrazizie ze poprawilam troche ta tabelke? :) tak chyba lepiej wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
tez uwazam ze lepiej pisac w topiku od poczatku naszym dla marcowek tylko niz sie przylaczac do innego bo to jest trudne :) tam jest juz zgrana grupa i ciezko sie przylaczyc :) dlatego mam nadzieje ze bedzie tu wiecej dziewczyn na marzec i razem bedziemy przezywac ten czas :) a jaka to roznica kto zalozyl ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
widzialam tematy "moze przyszla mamusia" kobieta albo ma problem allbo ktos sie nabija ... tak czy siak nie mam nic do tego..zalozyla ten temat ale teraz pisza tu inne kobiety i z czasem bedzie nas przybywac bo poki co sa mamusie z pocztaku miesiaca dopiero i wierze ze bedzie to ciekawy temat w ktorym wspolnie bedziemy przezywac ciaze, kolejne tygodnie etapy nowosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Monisiaaaaaa____06.03____27 lat____???____2 ciąża ladyFox____01.03____30 lat____???____2 ciąża anka p____09.03____22 lata____???____1 ciąża wesołka91____03.03____23lata____???____1 ciąża Dopisałam się, ale najprawdopodobniej termin mi przesuną w przód. anka p popieram w 100%, dokładnie to samo miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
no wlasnie, dopoki tu bedyie tak pryzjemnie i spokojnie jak jest teray to bede tu yagladac i sama pisac Ł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
oj, cos mi sie klawiatura poprzestawiala, przepraszam, mam nadzieje ze zrozumialyscie co napisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×