Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość evelain
Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża____ ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża____ anka p_______09.03____22 l.___???____1 ciąża____Warszawa wesołka91____03.03____23 l.____???___1 ciąża____ Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża____ N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____Warszawa Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża____ Soulija_______06.03____28 l._____????___2 ciąża Ewa _________11,03____35l.______????____2 ciąża____ Chełmża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża____ ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża____ anka p_______09.03____22 l.____???____1 ciąża____Warszawa wesołka91____03.03____23 l.____???____1 ciąża____ Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża____ N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____Warszawa Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża____ Soulija_______06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Ewa _________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dzien dobry! Byl ktos juz z was u lekarza? Ja Mam dopiero na piatek i juz sie doczekac nie moge :) i brzuszek troszke boli dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
Ja idę na początku sierpnia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Ja już na jednej wizycie byłam. Drugą mam za tydzień. Nie mogę się doczekać. ano81 i jak tam beta? Co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowanym przekazuję: - rabat o wartości 5% na zakupy w www.cocoprojekt.pl na hasło coco - rabat o wartości 5 % do www.sklep.brzuchatki.pl na hasło box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Mam pytanie czy w 6 tyg slychac juz serduszko? Ogolnie niesamowite to jest tydzien temu jeszcze nic nie bylo widac , nawet pecherzyka! A Teraz zobacze zarodek! Juz sie doczekac piatku nie moge :) juz tyle sie nie stesuje.... Emocje troszke opadly. Ale podchodze jeszcze z dystansem bo to Mega wczesnie. A Jak tam u was? Emocje? Obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża____ wesołka91____03.03____23 l.____???____1 ciąża____ Soulija_______06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża____ Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża____ N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____Warszawa anka p_______09.03____22 l.____???____1 ciąża____Warszawa Ewa _________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża____ poukładałam nas wg terminu porodu - jest czytelniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ poukładałam nas wg terminu porodu - jest czytelniej kwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Witam, dołączam się do tematu i od razu dopisuję:) ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaa
Lilianka31 dziś Witam, dołączam się do tematu i od razu dopisujęusmiech.gif ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija- ja byłam wczoraj, u mnie dziś 5t5d wg OM, ale chyba owulacja była później, ciąża jakby tydzień młodsza. Widziałam kropka na USG, mam iść za 3 tygodnie powinno już wtedy bić serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianka gratulacje:) fajnie ze sie udalo:) przeszlas wiele ale bedziesz miec drugi skarb:) Ja o synka staralam sie ponad 3lata. Tez mam pco. Szykowalam sie na laparoskopie a tu udalo sie naturalnie bez progesteronu i innych wspomagaczy:) starania o drugie w sumie zaczelismy od razu zeby nie czekac tak dlugo. Synek za 2,5 tyg skonczy roczek:) Ja wizyte mam na.18 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
W 6 tygodniu jest szansa na serduszko. W poprzedniej ciazy bylam w 1 deniu 6 tygodnia i juz ladnie bylo. W tej ciazy pojde w 4 dniu 7 tygodnia, bo lekarz na urlopie :) Dziewczyny, macie juz mdlosci? Dobrze jecie?? Bo u mnie to porazka... Ja nadal na wychowawczym, do wrzesnia, pozniej l4. Pracuje w zlobku i wole nie ryzykowac z ospami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Do sierpnia? A ja bym chciała do końca umowy, tj. do końca grudnia. Mam umowę zlecenie, zarabiam satysfakcjonujące kwoty, ale niestety nie mogę liczyć na żadne macierzyńskie. Liczę na to, ze jeśli będę pracowita do ostatniego trymestru, to od stycznia dostane umowę o pracę, bo jak nie.... to będziemy klepać biedę z pensyjki partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
A wlasnie odpieluchowuje starsza corke. 3 tygodnie temu odstawilam od piersi i poszlo gladko dosc. Z siusianiem juz tak gladko niestety nie idzie, nie wie o co chodzi. Jak ja tego nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria a ile na cora? Ja tez juz probowalam. Kupilam grajacy nocnik i jak sie sadzamy to nawet ok. Chociaz picie, jedzenie , zabawki musza byc :P a od centralki odstawilismy sie w 7miesiacu na zyczenie synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 22 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja jestem dokladnie 5t 4 dni wiec w piatek ma cos widac. Bylam u lekarza tydzien temu i to bylo za wczesnie. Tzn juz sama nie Wiem ile jestem bo nie Wiem kiedy owulacje mialam. Testy owulacyjne mialam negatYwne :/ w piatek mialam badanie krwi i lekarz potwierdzil 5 tydz czyli Teraz musi byc 6tc. Juz sie w tym gubie. U mnie od dzis mdlosci. Brak apetytu a Jak juz cos zjem to mdlosci mam. Przed chwila kawe zwymiotowalam :( a tak to wiadomo brzuch i piersi bolace i lekkie wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Soulija współczuje mdłości, jak na razie ode mnie trzymają się z dala. Oby tak pozostało. A apetytu pomimo braku mdłości i wymiotów nie mam. Życzę Ci abyś w piątek zobaczyła już swoją dzidzię. Ja czekam do przyszłej środy, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Ja jestem dzisiaj po pierwszej wizycie z beta w garsci (659). U mnie obecnie to 5 tydzien. Dostalam skierowanie na mase badan: HCV, HBS, cytomegalie, HIV, toksoplazmoze, magnez, sod, badanie moczu. Pani doktor pobrala tez wymaz na cytologie. Powiedzialam jej o moich wieczornych bolach podbrzusza- powiedziala ze to normalne i nie ma sie czym przejmowac dopoki nie ma krwawien. Zlecila zrobienie usg ale powoedziala ze najlepiej nie wczesniej jak pod koniec 6 tyg. bo jak lekarz nie uslyszy bicia serca to trzeba bedzie powtarzac. To chyba tyle. Nastepna wizyta 6 sierpnia. A i na razie nie kazala brac nic poza folikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Kurde... powiedzcie dziewczyny, te które były u lekarza i na usg byla plamka lub nic nie widoczne bo za wcześnie- lekarz założył wam kartę ciąży zlecił badania? Ja nie dostałam żadnych skierowań, nie zważyła mnie, nie założyła karty. Ogólnie potraktowała mnie jak nastolatkę z imprezową wpadką... Widzę, ze ano 81 dostała skierowania i poważne traktowanie sprawy przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja nic nie dostalalam ani zadnych badan nie mialam. Moj lekarz na urlopie i dopiero u mojej lekarki porobie. Mi sie wydaje , ze lekarze czekaja z tym az zobacza zyjacy zarodek. Wtedy zakladaja karte. Jak u mnie Nic nie widzial to nie ma sensu. Jutro Mam kontrole i licze na zarodek ba na serduszko. Dopiero wtedy tez zaczne brac ciaze na serio. Dziewczyny czy Wy juz komus o ciazy powiedzialyscie? U mnie tragedia z nudnoscia :/ juz Nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chwale sie na lrwo i prawo, ale tez nie ukrywam, tzn nie wierze w zapeszanie. Nie daj Boże jak poronię to i tak wszyscy beda wiedziec. Wiedza rodzice i rodzenstwo męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Gościu:) Ja byłam we wtorek na wizycie, był pęcherzyk, zarodek i serce delikatnie pulsujące. To byl koniec 6 tyg.odnia. Lekarz nie założył mi jeszcze karty ciąży, powiedział że założymy na następnej wizycie 5 sierpnia. Kazał mi zrobić badania na Toxoplazmozę, Różyczkę i Cytomegalię oraz cukier, poza tym przynieść wynik grupy krwi i cytologię (mam z lutego). Kazał łykać kwas foliowy, Prenatal i Duphaston (zawsze miałam niski progesteron). Teraz dopadło mnie przeziębienie i leczę się domowymi sposobami, ale niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z marca
witam:) czy moge i ja dolaczyc? wlasciwie nie do konca znam termin porodu, bo z om wychodzi 26 luty, ale z usg 1 marca i z reszta ja tez czuje, ze to bedzie marzec;) bo monitorowalam cykl i owulacja byla pozniej. Bylam na wizycie 2 dni temu i wszystko dobrze sie rozwija. dziecko ma cale 5 milimetrow i sa juz pierwsze ruchy serca:) nastepna wizyte ma w poniedzialek i dopiero wtedy lekarz zalozy mi karte ciazy. A pobolewaniem brzucha sie nie martwcie, ja tez mam takie skurcze macicy jak w czasie miesiaczki i gin powiedziala, ze to jak najbardziej normalne, bo macica powieksza sie 20 razy! na to nalezy brac magnez i jak nie ma krwawienia nic sie bac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Mnie Pani doktor powiedziała, że kartę ciązy założy mi na następnej wizycie, jak już będę po usg. To wydaje mi się naturalne, że lekarze podchodzą ostrożnie do takich wczesnych ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Karta kartą, ale ja zaszłam w ciążę po dość intensywnym odchudzaniu. Myślę, że się zdrowo odżywiałam, ale kto wie, zawsze mogą być jakieś niedobory. Powiedziałam to lekarce, ale skierowania nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Wesolka91 moze poczekaj do nastepnej wizyty a jak nic ci nie da to zmien lekarza. Toksoplazmoza, cytomegalia, Hbs, morfologia i badanie moczu to z tego co widze jest standard dla kobiet starajacych sie/ w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×