Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość wesołka91
ano81 lekarza zmienię, na następne usg idę już do innego, bo moja idzie od przyszłego tygodnia na 3 miesięczne L4. Więc taki oto mus. A jak sie dzis czujecie? Mi dzis doszedł nowy objaw- metaliczny posmak brrrr jakbym żuła klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Hey:) dopisuje sie do Was. Wczoraj sie dowiedzialam ze znow sie udalo. Termin mam na 21.03 To moja trzecia ciaza ale mam nadzieje ze druga ktora sie skonczy happy endem :) Dzis zrobilam bete a jutro ide do lekarza. Bede prosic o cos na podtrzymanie bo w maju niestety poronilam w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
czesc :) nie mialam czasu ostatnio nawet wejsc na forum i dzisiaj nadrabiam zaleglosci czytajac was :) witam serdecznie wszystkie nowe dziewczyny, ciesze sie, ze jest nas coraz wiecej, rosniemy w sile! :) a mowia, ze jest niz demograficzny :P jak sie czujecie? jakies objawy? u mnie spokojnie, tylko ciagle mam ochote na kwasne owoce, czeresnie, maliny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey odebralam dzis wyniki bety i jest 114.2. Boje sie troszke bo piersi przestaly mnie pobolewac i takie troszke workowate porobily. Nie wiem ale zaczynam chyba shizowac po ostatnim poronieniu. Na wizycie dzisiejszej dostalam dwa opakowania duphastonu i za tyg mam na bete znow przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie. Wlasnie wrocilam od lekarza. Widzialam pecherzyk! W macicy, uff, balam sie , ze to pozamaciczna. Tydzien temu Nic nie bylo a dzis sliczny okragly pecherzyk. Na zarodka jeszcze za wczesnie :-/ W poniedzialek umowie sie do mojej ginki. Doktor powiedzial , ze za ok 6 dni powinno widac zarodka. Uff odetchnelam. Oficjalnie jestem w 5t i 5 dniu ciazy. Czy Wy tez macie takie bole brzucha? U mnie i plecy doszly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Soulija mnie też boli brzuszek, ale plecy nie. Mam nadzieję, że ja w środę zobaczę już zarodek, chociaż z tego całego pomieszania cyklu nie mam pojęcia w którym tygodniu jestem. Dziś jest 19 dzień odkąd zobaczyłam na pierwszym teście cień drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Ja idę dopiero za tydzień na wizytę, więc na usg pewnie za 1.5. Nie widzę sensu robienia po 2-3 usg, bo to najpierw nic, później pęcherzyk, później zarodek, ale jeszcze serce nie bije, to może na następnym usg zacznie. ;) Wg om wychodzi mi termin na 14 marca. Dziewczyny, któe wymiotują, kiedy zaczęły wam się mdłości? W którym tygodniu/ dniu cyklu? odpieluchowania córki ciąg dalszy, sika gdzie popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Aaaaa. i też się boję, że jest coś nie tak. Nie mam żadnych objawów. W 1 ciąży bolały mnie plecy, brzuch, piersi, wymiotowałąm dalej niż widziałam, a teraz nic. 10 dni po stosunku zrobiłam betę, niska wtedy wyszła - 64, ale pozytywna, więc... może nie przyrasta dobrze? Hmmm, oby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaa
Wiktoria 86- mam synka w podobnym wieku do Twojej córci, mój ma 2 lata i miesiąc, tez zdejmuję mu pampersa jak jestem w domu, sika wszędzie ;) Tylko po przebudzeniu siada na nocnik i robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siku. Wktoria 86- ja w 1szej ciązy miałam mdłości ,a teraz też nie mam, w 1szej mnie brzuch nie bolał, teraz boli, jak pytałam gin mówiła że każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Cześć Dziewczyny, dołączam sie do Was. Wg OM termin mam na 8.03. Mam już 3,5 letnią córkę. Jeszcze nie byłam u lekarza. Wizytę mam za 1,5 tygodnia. Na razie z objawów tylko piersi bolą i delikatne mdłości mam. W pierwszej ciazy non stop wymiotowalam (do końca 3-ciego miesiąca). Ale wtedy nie pracowałam a teraz pracuje i boje sie czy dam radę chodzić do pracy jeśli znowu będę miała takie problemy. Czy któraś z Was pracuje i miewa problem z wymiotami? Jak sobie wtedy radzicie? Jeśli zacznę wymiotować to w pracy od razu skojarzą, ze coś jest nie tak. Zwłaszcza szef jest przewrażliwiony. Jak tylko jakaś dziewczyna sie źle poczuje to podejrzewa u niej ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja tez nie widze sensu takiego Latania po usg a nawet betach. Czlowiek tylko wariuje przez to. Nawet Przez Forum wariuje co ja juz sie nasluchalam to moje. Teraz juz lekarzowi nie wierzylam, ze zarodek jeszcze urosnie. Bo przeciez inne babki juz w 4 tyg Serce slyszaly itp. Maz powiedzial , ze ja glupia i taka pesymistka :) musimy sie wszystkie uspokoic i przestac zamartwiac. Co bedzie to bedzie a bedzie dobrze. Czeka Nas wspaniale 9 miesiecy!!! Mam nadzieje , ze watek sie rozwinie. Fajnie z kims wspolnie przezywac ciaze z kims kto najbardziej w tym momencie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Jak tam dziś się czujecie dziewczyny? Macie jakieś nowe objawy? U mnie samopoczucie w zasadzie bez zmian. Trzymajmy wątek wysoko, żeby się nowe marcówki dołączały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dziś dobrze się czuję, poza tym brzydka pogoda bo cały dzień leje... Ja tez nie widzę sensu latania co chwila na USG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
U nas w porzadku, brak nowych objawow, brak tez starych, oprocz jednego - braku okresu ;) Powiem szczerze ze troche mnie to martwi. Poprzednia ciaza byla taka... inna. Moja cora zalapala nocnik. Od wczoraj juz ladnie prosi. Zajelo nam to 2.5 dnia, wiec wielkiej tragedii nie bylo. Do mam w 2 ciazy, z malymi dziecmi, nie boicie sie tak niewielkiej roznicy wieku? Jak apetyt, co dzis jadlyscie? Ja nie chcialabym przytyc za wiele, w 1 ciazy +10 ale to dlatego ze mialam cukrzyce ciazowa i diete...ogolem jestem szczupla, 170 cm, 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria86- u mnie równiez brak objawów, tamta ciąża była inna mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłosci... U mnie będzie 2 lata i 9m-cy różnicy, myślę że dam radę, zanim maleństwo skończy roczek synek będzie miał prawie 4 latka. Mój nadal sam nie woła. Jak usiądzie na nocniku to zrobi siku,ale sam nie mówi że chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciaży przytyłam 15kg, ale nie było ich widac , mam 172 cm wzrostu, szybko je zgubiłam dzięki karmieniu. teraz zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hej, ja z nowych objawów to jestem ciagle zmęczona. Miedzy moją córką a tym dzieckiem bedą 4 lata różnicy wiec myśle, ze nie bedzie tak źle. Rocznikowo to bedzie 5 lat, bo córka jest z grudnia. Ale ze nowa dzidzia bedzie z początku roku to w sumie bedą 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
W pierwszej ciazy tez mało przytyłam. W pierwszych miesiącach to nawet schudłam, bo ciagle wymiotowalam, wszystko wywoływało u mnie odruch wymiotny (oprócz słodyczy ;)) w rezultacie prawie nic nie jadłam. Dopiero po 3-cim miesiącu mogłam zacząć normalnie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze przy porodzie połowa z tych 15kg zeszła, a zaraz reszta przy karmieniu, mój synek wisiał na cycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Monisia, tak córka jest z grudnia 2010. Do domu wróciłysmy w Wigilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciazy przytylam ohoho 30 kg :) Wyglądałam jak spuchniety azjata :) U mnie jakos bezobjawowo narazie i troche mnie to martwi bo sie tyle naczytalam o bolesnosci piersi mdlosciach itp. U mnie nic narazie sie nie dzieje oprocz boli podbrzuza i krzyza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez brzuszek boli czasem piersi cały czas,ale w poprzedniej ciązy nie bolał.. Ale każda ciąża przebiega inaczej. Ja mam synka z czerwca 2012. Ale z początku roku fajnie, akurat na wiosnę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Carolinee, nie martw sie brakiem objawów, niektóre kobiety tak przechodzą całą ciążę. Tez myśle, ze fajnie na wiosnę urodzić. Dlatego sie starałam żeby urodzić na wiosnę :). Córka urodzona w grudniu.... to było depresjonujące. Ciagle zimno, ciemno, z domu nie można było za bardzo wychodzić (przynajmniej na początku nie). Ciagle sobie powtarzałam "byle do wiosny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Monisia, jasne prezent gwiazdkowy idealny :) Tylko ta aura za oknem.... W końcu święta sie skończyły i zaczęła sie SZARA rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Mnie pobolewa brzuszek, piersi bolą przeokropnie- nie mogę spać na brzuchu, iść szybkim tempem, schodzić po schodach, ale za to urosły o 2 rozmiary :) Poza tym mam zawroty głowy, jestem senna, nie mam apetytu i miewam metaliczny posmak w ustach. Od około którego tc biega się częściej siusiu? Bo jestem w 7 i niczego takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×