Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Tyna83
Wesołka, ja juz od jakiegoś czasu częściej biegam siusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
To może to kolejny objaw, który mnie na razie omija :) biegam częściej tylko wtedy gdy więcej pije, ale to normalne. Chociaż kilkakrotnie zdarzyło mi się wstać w nocy siusiu, a wcześniej to mi się nie zdarzało. Ale nie jest to jakoś uporczywie częste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Ach.... nocne wstawanie na siusiu.... Tez tak mam. Najgorzej jak juz poźniej nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze zdarzaja sie byc ciaze bez objawow ale po ostatnim poronieniu wciaz sie doszukuje jakis nieścisłości w swoim organizmie. Jutro pojde na bete z rana i sprawdze czy ladnie przyrasta. Jesli tak bedzie to bede mogla spokojnie odetchnac:) Nie wiem czy i wy tak macie ale dzis w Warszawie jest chlodno...siedze w domu w krotkim rekawku a odczuwam temperature jakby conajmniej z 30stopni bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei jeste tak glodna, ze non stop bym zjadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Zazdroszczę apetytu. ;) Mnie o potrzebie zjedzenia posiłku informują silniejsze zawroty głowy i uczucie jakbym była pijana ;), głodu nie czuje w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie. Mnie apetyt wrocil, ale kiedy glodna jestem robi mi sie niedobrze :/ Brzuch juz tylko czasem boli ale ten bol plecow uuuuu przesada, dobrze , ze po lezeniu przechodzi. Wy wszystkie macie takie malenstwa? Moj syn to starszak widze, ma 7 lat to dopiero bedzie roznica. Czy Wy tez takie brzuszki lekko wydete macie?? czy tylko u mnie taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Też mam cały czas wydęty brzuszek. A czasem na wieczór to wielki mi się robi jakbym była w 5 miesiącu ;) Ciężko mojemu TŻ wyjaśnić, że to jeszcze nie dzidzia mi tak brzusio wypycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Ja jestem obecnie na pocz. 6 tygodnia i mam nastepujace objawy: bole podbrzusza glownie wieczorem i w nocy, nabrzmiale obolale piersi, czesto chodze do toalety i wzdety brzuch. Nudnosci brak. W piatek- pierwszego dnia 7 tygodnia wybieram sie na usg. Pewnie powinnam z tym jeszcze dluzej poczekac ale potem wyjezdzam na tydzien i nie chce caly czas sie zastanawiac czy wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano81 dopisuj sie do tabelki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;) tu Nadzieja...jak pisze z tel to nie moge sie zalogowac Wedlug mojego kalkulatora ja zaczelam 7 tydzien :) wymiotuje tylko wieczorem. Mam ochote na.kopytka:) dzis juz jadlam. W pierwszej ciazy tez tak mialam. Jesli chodzi o wydety brzuch to ja wygladam na 5 miesiac. Wtedytez od razu mi brzuch wyskoczyl. Przytylam 14 kg bo bylam na.diecie z powodu cukrzycy ciazowej. Ale wszystkie te kg poszly mi tylko w brzuch.nawet polozne pytaly czy ja.z.blizniakami chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Nadzieja, a stosujesz od poczatku jakas diete? Bo tez mialam cukrzyce a wiem, ze to cholerstwo raczej wraca w 2 ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria wlasnie wiem ze prawdopodobienstwo cykrzcy jest duze:\ ja w pierwszej bralam insuline bo dieta nie dalam rady tego kontrolowac. Zreszta wystarczylo ze sie zdenerwowalam i juz cukier ponad 200 :\ Szczerze to narazie nie trzymam diety. Chce sie nacieszyc zachciankami. Jeszcze pamietam jak mi jezyk kolkiem stawal na owoce, lody itd. Bylam zmora calej rodziny jak przyjezdzalam. Bo co mi dadza jesc. Jechalam tylko na gotowanej piersi z kurczaka, gotowanej rybie, brokul, kalafior, groszek i ziemniaki oczywiscie al dente :P Podobno sa przypadki ze w drugiej ciazy udaje sie obyc bez tego cholerstwa. Pozdrawiam Nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
No i dupa, mamy grupe zoladkowa, rotawirusa. W nocy myslalam, ze zejde, od 23 do 7 na toalecie, a i malej nie oszczedzilo, a maz w delegacji... Boje sie, ze to bedzie mialo wplyw na ciaze... juz teraz czuje sie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
ale duzo osob jest z Warszawy :) pozdrawiam wszystkie mamusie ze stolicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Wiktoria... mam to samo, tylko, że od rana... Musiałam się zwolnić z pracy... katastrofa. najgorszy jest strach o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesolka, a bylas z tym juz u lekarza? wybierasz sie? wiesz co mozna przyjmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hejka, i jak sie dopisuje :) ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_______08.03_____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Dziś rano, przed pracą pierwszy raz zwymiotowalam :/ Na szczęście w pracy juz nie mam takich mdlosci. Jak Wy dajecie radę w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Wiktoria byłam, ja mam rotawirusa bardziej jelitowego niż żołądkowego. Chociaż żołądek też boli i okropnie mnie mdli. Nigdy mnie takie ataki nie trzymają dłużej niż dzień lub dwa - tego trzymał się lekarz. kazał pic wysoko mineralizowana wodę mineralną powyżej 2000 mg/l i przepisał nifuroksazyd, ale kazał wziąć dopiero jeśli do jutra nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Tak, juz to czytalam, nie mniej jednak czytalam tez o wadach serca . A to akurat taki tydzien... ja nie moge nic jesc. Wlasnie wyslalam kolezanke po elektrolity w plynie. i dicoflor. U malej opanowalam, dalam jej tosectan, a sama bez lekow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej Dziewczyny :) Mogę dołączyć? Jestem w ciąży w 5 tyg. :) Nie wiem na kiedy mam termin, ale gdzieś na 20 marca pewnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Witajcie nowe marcówki. Wiktoria, bidulki kochane, strasznie wam współczuje, ze tak się męczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tam mozemy sie meczyc byle maluchowi nicnie bylo.... Corka ok, je wlasnie ziemniaki z marchewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×