Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ladyFox
dokladnie aniu i dziieki za poprawienie tabelki dopiero teraz zawazylam ze zle sie wpisalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Hej, mogę się dołączyć? Monisiaaaaaa_06.03____27 lat____???____2 ciąża ladyFox______01.03____30 lat____???____2 ciąża anka p_______09.03____22 lata___???____1 ciąża wesołka91____03.03____23lata____???___1 ciąża Wiktoria86____07.03____28 lat____???____2 ciąża Macie jakieś objawy? Mnie ciągle boli podbrzusze, w pierwszej ciąży tak nie miałam. Jutro mam wizytę u ginekologa i ustalenie terminu usg. Ogólnie, to się sporo martwię, bo ciąża jest dla mnie zaskoczeniem. Dopiero odstawiłąm pierwszą, 2 letnią córkę od piersi, miałam doprowadzić się do ładu, mam 3 zęby do kanałowego, okazuje się, że popsuły się pod plombą... I jakaś infekcja intymna jeszcze, w dodatku chyba już była podczas zapłodnienia. Mam wyniszczony organizm poprzednim karmieniem, chcoaż teraz już zdrowo jem. Ktoś wie czy zapalenie w momencie poczęcia może mieć wpływ na dziecko? Kreska wyszła mi 25 dc. Beta potwierdziła ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaaa
Czesc :))) Wedlug kalkulatora haczewskiego http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=7&miesiac=6&rok=2014&bg=000 wychodzi mi 14 marca, to moja 3 ciaza, proponuje dopisac nasz wiek ;) Ja mam 25 lat Mam kochanego synka z 2012 roku. Witam wszystkie mamusie :*** Dzisiaj idę na badanie z krwi na ciążę, powiedzcie jak Wy sprawdzacie tą betę? Dolegliwosci mam sporo i nie za wesołe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Aha, teraz zobaczyłam, że jest wiek :) Dzisiaj rano robilam trzeci test i przygladalismy sięz mężem czy to mozna nazwać dwiema kreskami czy nie... ale po minucie juz bylismy pewni :) pare dni temu zrobilam dwa testy dzien po dniu i ewidentnie jedna kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
U mnie ponoc termin na 15 marzec. Dzis mam 1 wizyte, ale oczywiscie bez usg. Powiedzcie mi, co jecie? Np wczoraj. Bo mam juz mega mdlosci... i poczucie wini, ze moze za kiepsko jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bety, masz wynik - pozytywny jest ciaza, negatywny nie. Ale zeby sprawdzic czy dobrze przyrasta to musisz zrobic 2 razy w odstepie 48 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulija
Ja tez chyba na marzec sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiaaaaaa_06.03____27 lat____???____2 ciąża ladyFox______01.03____30 lat____???____2 ciąża anka p_______09.03____22 lata___???____1 ciąża wesołka91____03.03____23lata____???___1 ciąża Wiktoria86____07.03____28 lat____???____2 ciąża N@dziej@____07.03____29lat_____???___2 ciąża Hej i ja dołącze :) mam juz 11 miesięcznego synka, 30 czerwca zrobiłam test i wyszła blada kreska, poszłam na bete -139, na wizytę idę 18 tak żeby na usg było widać serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Ooo ale nas przybyło :) Wiktoria_86 myślę, że zapalenie podczas zapłodnienia nie powinno mieć wpływu na Twoje dziecko. Infekcja intymna to częsty objaw ciąży. Ja sama mam lekką "przewlekłą" infekcję z powodu nadżerki, co prawda jest bezobjawowa, ale lekarka nie widziała w tym żadnego problemu, z reszta kazano mi z tą nadżerką czekać właśnie do pierwszej ciąży. Tobie bym radziła teraz jak najbardziej wypoczywać, spróbuj się zregenerować teraz, kiedy już wiesz, że bardzo tego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Wiktoria, a co do jedzenia, też mam poczucie winy, że kiepsko jem. Co prawda nie mam mdłości, ale jakoś strasznie odrzuca mnie od jedzenia. Na nic nie mam ochoty. Posiłki wmuszam w siebie na siłę. Po każdym posiłku zgaga, albo uczucie przepełnienia... nawet jeśli to tylko mała kromeczka. Wszystko wydaje mi się nieświeże, nawet jeśli zostało przygotowane chwilę wcześniej. I we wszystkim czuje jakiś denerwujący posmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jeśli chodzi o objawy to u mnie bół podbrzusza jakbym miała zaraz @ dostać, lekkie mdłości, senność, zawroty głowy. Wy już powiedziałyście rodzinie i znajomym? My czekamy do początku 3 m-ca. W pierwszej ciąży powiedzieliśmy koło 10 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
N@dziej@ mam te same objawy. Ja powiedziałam tylko mamie, tacie i rodzeństwu... a że mama nie potrafi trzymać języka za zębami i strasznie się cieszy, to już cała rodzina od strony mamy wie...kochana mama :/ Od strony mojego partnera nikt jeszcze nie wie. Wstrzymujemy się do kolejnego usg, po którym powinno wszystko być jasne... i chcemy uniknąć tego samego domino, jakie wywołała moja mama. Wie jeszcze moja przyjaciółka, ale to tylko dlatego , że sama obwieściła mi to samo i nie mogłam się powstrzymać żeby krzyknąć "ja też!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
czesc dziewczyny :) ale fajnie ze nas przybywa, oby bylo jak najwiecej :) u nas w rodzinie jeszcze nikomu nie powiedzielismy, chociaz ja juz bym chciala, ale maz mowi, ze jeszcze troche poczekamy, do nastepnej wizyty u lekarza :) dzisiaj taki upal, ze po prostu czlowiek siedzi i sie dusi, ciagle pije wode, juz dzisiaj ponad litr wypilam! i mam ochote na arbuza, musze sie przejsc do sklepu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
ania72m witamy w naszym gronie! :) na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
A boli kogos pod zebrami? tAK BARDZO WYSOKO, NIE WIEM OD CZEGO, RAZ PO JEDNEJ, A RAZ PO DRUGIEJ STRONIE. nIE DOSTALAM SIE DZIS DO GINEKOLOGA, ZAPISALAM SIE NA lipca, to bedzie 42 dc, czyli chyba poczatek 7 tydgodnia, pierwszy dzien. Bo wtedy moj lekarz wraca z urlopu. MYSLICIE, ZE TO ZA POZNO JAK NA 1 WIZYTE? uSG MIALABYM W POLOWIE 7 TYGODNIA. Przepraszam za caps, jakos sam wskakuje. Ktoras byla juz u ;lekarza i dostala skierowania na wyniki? a moze te dziewczyny z poczatkow marca byly juz na usg? Szczerze przeraza mnie mala roznica jaka bedzie miedzy moimi dziecmi, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
A rodzinie nie powiedzialam. W 1 ciazy wiedzieli w 6 tc, teraz chcemy zaczekac do 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja idę też około 7 tygodnia dopiero. Wtedy na usg już coś widać. A tak to lekarz karze przyjść za 2 tyg i tyle. Ja będe chodziła prywatnie tak jak w pierwszej ciąży. Między moimi będzie jakieś 19 miesiecy róznicy :) obym dała rade :P A co do bóli pod żebrami to ja też tak mam, za wysoko na jajniki, żołądek to też nie jest, tak jakby mięśnie brzucha czy coś ale to normalne, i jeszcze boli mnie między biodrami a pachwinami a tam chyba są te mięśnie krzyżowe czy coś. W każdym razie to są normalne objawy. Jeśli nie plamisz to znaczy że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
U nas 31 miesiecy roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Mnie boli prawa pachwina i prawy jajnik, lekarka kazała po prostu obserwować czy ból się nasila. Co do bólu żeber, to dolegliwości żołądkowe lubią przenosić siec na zebra, wtedy tak nieprzyjemnie kuje. Miałam tak około tygodnia temu. Ja poszłam do ginekologa pod koniec 6 tygodnia i lekarka niewiele zobaczyła na usg, tylko kropeczkę i zasugerowała, że ciąża może być młodsza niż wynika to z OM. Żałuję, że się tak pospieszyłam, teraz czekam na kolejne usg 16 lipca i się troszkę stresuję, co rusz zastanawiając się czy to młodsza ciąża, czy po prostu ciąża się nie rozwija. Tym bardziej, że ani nie siusiam częściej, ani nie mam mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołka na siusianie troszkę za wcześnie, czasem poprostu nie ma się książkowych objawów od samego początku. Pamiętaj że ne możesz się teraz denerwować ! Mnie strasznie łupie w plecach. W sumie jak tak się zastanowie to od poczęcia :P Dlatego też odradzam śpieszenie się z wizytą jeśli nie plamicie. Mi przy pierwszej ciąży gin powiedział żeby umówić się za 2 tyg odkąd test juz pokazał kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że tak będzie ;P Nie nadążam juz z czytaniem Was a co będzie później :) Dopisuję się do tabelki, bo nie ma chętnego kto to zrobi za mnie ;) Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża anka p_______09.03____22 l.___???____1 ciąża wesołka91____03.03____23 l.____???___1 ciąża Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża Co będzie w miejscu znaków zapytania ? :) Może miejscowość ? Słuchajcie, ja tez miałam w sumie od poczęcia bóle 4 cm pod obojczykiem, i to takie odczuwalne jako kłucie, trochę mnie to niepokoiło, ale dzięki Wam już jestem spokojniejsza (bo może to normalny objaw), poza tym w pierwszej i drugiej ciąży wymiotowałam od momentu zrobienia testu do końca 3 miesiąca :/ niestety, a teraz mam nudności od paru dni... ciekawe kiedy ruszy lawina ;) Co do bety to wiem co to za hormon i tak dalej, ale ja zawsze robiłam jeden test z krwi, a czasami czytam, że kobietki robią parę razy i to mnie dziwiło, zwłaszcza, że ja płacę około 40 zł za 1 badanie :/ My dzisiaj powiemy rodzicom, a jak się rozniesie to rozniesie. Nie damy rady otrzymać przed nimi języka za zębami jeszcze parę tygodni. Zastanawiałam się dzisiaj kiedy iść do lekarza, myślicie, że jest za wcześnie ? Zastanawiam się, bo poroniłam w drugiej ciąży i może powinnam brać duphaston albo coś innego, albo może dać naturze czynić swoją powinność i czekać czy będzie wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś był chętny to założyłam grupę na facebooku, wystarczy wpisać Marcówki 2015, podawajcie od razu swój nik z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facebook.com/groups/marcowki2015 przypuszczam, że gdzieś w tym linku może wystąpić spacja (ochrona przed spamowaniem), trzeba ją usunąć i link będzie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
chciałabym się dołączyć. W sobotę, dzień po spodziewanej @ zrobiłam test i mam 2 kreski. W środę jestem umówiona do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
ano81 witaj :) Ale super, że nas przybywa na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba poki co jestem najstarsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie. Ja mam termin na 6 marca z miesiaczki wynika. Bylam u lekarza Ale usg Nic nie wykazalo. W piatek mam kontrole. Juz doczekac sie nie moge. Bede w 6 tyg wiec juz cos zobacze :) .... To moja druga ciaza. Mam synka 7 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
w miejscu znakow zapytania bedzie plec :) ale w sumie dobry pomysl zeby kazdy swoja miejscowosc dopisal na koncu jeszcze :) to ja zaczne :) Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża____ ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża____ anka p_______09.03____22 l.___???____1 ciąża____Warszawa wesołka91____03.03____23 l.____???___1 ciąża____ Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża____ N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____ Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×