Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Margott89
Nie wiem w ktorym, bo kazdy mowi inaczej. 13 lub 14 tydzien. Ale przeciez wiadomo, ze prenatalne sa dokladniejsze i czasem widac plec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Hej. Ale jestem nie rozgarnieta w srode rano mam usg a zagubilo mi sie skierowanie a jestem zapisana na 13.40 a potem mialam isc do lekarza i nie wiem co mam zrobic... niby rano ma isc na wazenie itp a On przyjmuje od 10 wiec moze wystawi mi jeszcze raz jakbym poprosila pielegniarke zeby poszla do doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi88
dziewczyny tez ciagle czulam glod, po prostu trzeba jesc mniej a czesciej:)zeby nie dopuscic do ssania w zoladku bo np ja wtedy mialam zaraz mdlosci:)tez czekam na pierwsze ruchy dzidzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Cos mi sie ucielo jak pisalam. Rano mam warzenie a na 13.40 usg i potem do lekarza bo wyniki przynoszą odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moich prenatalnych było co nieco widać między nóżkami, ale to równie dobrze może być przerośnięta łechtaczka u dziewczynki. Za miesiąc i tydzień mam badanie połówkowe, więc wtedy będę wiedziała na pewno ;) Więc moim zdaniem w 13., 14. tygodniu za wcześnie, aby mieć 100% pewności odnośnie płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
Hm...a ja mam za dwa tygodnie do ginekolorzki i bedzie to 17 tydzien i jest szansa że juz da radę rozpoznać czy to chlopiec czy dziewczynka??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, niby da radę, ale pytanie, czy wynik będzie pewny w 100% ;) Ja już siedzę jak na szpilkach, bo też się nie mogę doczekać, kiedy poznam płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja od wczorajszego wieczora jestem w szpitalu Późnym wieczorem zaczęłam plamić żywą krwią. Niby wszystko z dzieckiem ok, ale bardzo się boję bo brzuch cały czas boli mnie jak na @ Mam zostać kilka dni na obserwację. A pisałam wczoraj o tym niepokojącym bólu. Lilianka31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott89
Nie mowie przeciez o 100% pewnosci. Chcialabym uslyszec od lekarza chociaz jakies przypuszczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem Styczniową mamą:) ale wpadłam tutaj by się troszke ogłosić ;) spodziewam się dziewczynki a posiadam mnóstwo ślicznych zadbanych i modnych ubranek dla chłopczyka które chętnie sprzedam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka trzyma sie!!! Ale szczecie wszystko dobrze z malenstwem. Zas widac tak bywa z tym krwawieniem ale domyslam sie jakiego muksialas miec stresa!! A ale teraz jetes pod opieka lekarza i wszystko bedzie dobrze :)))) Ja jestem w 14tyg i od tygodnia wiem ze będzie syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
Lilianko bardzo ci współczuję. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. A co mówią lekarze??? że skąd to krwawienie?? Mają jakieś podejrzenia?? Trzymaj się ciepło. Wierzę że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Mam dwurożna macicę i w tym jest problem. W maju miałam wyciętą przegrodę i to pomogło mi zajść w ciążę. Ale dwa rogi zostały i dziecko jest w jednym a drugi pusty i chyba z niego to krwawienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa x x x nowe dziewczyny dopisujcie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja jestem po badaniach :) wszystko jest ok, na szczęście :) dzidzia nie spała i była *****iwa :) są przypuszczenia, że będzie syn :P fajnie by było bo córkę już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej midorka super wiesci. To ze sie denerwowalas to normalne tak juz mamy wszystkie. Jeszcze troche I juz wszystkie bedziemy w drugim trymestrze. Spokojnie I bezpiecznie. Mój lekarz mowi uporalismy sie z zagrazajacym poronieniem teraz bedziemy walczyc zeby przedwczesnie nie urodzic. To byla odpowiedz na moje pytanie czy moge juz byc spokojna? Takze u mnie 9mcy to czas ???. Dlatego najspokojniesze ciaze to z reguly te nieswiadome niedojrzale. Szczerze to nie wiem co lepsze ale chyba wole sie martwic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja w pierwszej ciazy niczego sie nie balam. Zadnych obaw nie bylo, ale to chyba ze wzgledu na wiek bylo. Wtedy tez tak na necie nie buszowalam Jak w dzisiejszych czasach. Teraz na wszystko sa diagnozy stawiane przez wujka google :) ja tez sie zaczynam denerwować na myśl o czwartkowej wizycie. Znów pytania : czy dzidzia sie rozwija? Czy serduszko będzie ? Powiedzcie co z reszta dziewczyn z listy? Niektóre tylko sie przywitały, wpisały i zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Kurcze nie wiem jak poskromić mój głód :/ z rana takie ssanie aż bolało , kanapka i jabłko. W południe ssanie aż bolało. Miałam przerwę na obiad. Poszłam na zupe ( duży talerz) i na deser ( twaróg z owocami). Obiecałam sobie więcej już nie jeść na dziś , już wyglądam jak wieloryb ;( i co? Znów przeszywający głód . Zjadłam dwie kanapki. Minęły 2h a ja znów głodna. Za gruba jestem przytyłam 2 kilo. Jak tak dalej pójdzie to sloniem będę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Ja dzisiaj mam równo 12 tyg ;) jeszcze troche i mam nadzieje ze w pełni bede mogła sie cieszyć ciaza bez dolegliwości ;) u mnie niestety słabe ciśnienie a puls 80 czy wy tez tak macie ? Pocieszające kobitki ze u was wszystko po badaniach ok ;) oby nas było wiecej z dobrymi wiadomościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko93
Soulija dasz radę ;) moze organizm potrzebuje troche wiecej pożywienia ;) ja niestety wyglądam jak anorektyczka mam niedowage i tylko czekam aż bede miała taki apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sloneczko spokojnie 52 kg to nie jest niedowaga! Midorka wazy 47 kg i jest starsza od ciebie i po jednej ciazy. Nie dramatyzuj i nie piszciagle o tej niby niskiej wadze swojej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Tak tylko ja nie mam 154 tylko 177 :) wiec 52 przy takim wzroście to jest niedowage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko93
O przepraszam 150 :) wiec gościu sie nie bulwesuj bo chyba widzisz mała różnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza Aguśka91________01.03___23l._____????____1 ciąża___ magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sloneczko a masz cos wiecej do powiedzenia oprocz tematu swojej wagi?? nie wiem czego oczekujesz piszac o tym ? ze pojawia sie wpisy w stylu - łał jestes taka fajna bo szczupla?? jesuu moze napisz czym sie zajmujesz, co robisz w zyciu, co osiagnelas oprocz ...niedowagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Widze ze ktos tu ma spore kompleksy na temat wagi jeśli cie takie cos rusza, polecam magnez działa uspokajająco :D jakoś nikomu to nie przeszkadza tylko tobie ! W życiu bardzo duzo osiągnęłam i osiągnę ale to chyba nie ta strona jak zauważyłas ;) tu kobiety piszą o swoich problemach , przeżyciach i wszystkim co jest związane z ciaza , i ja tez tu jestem po to , a ty po co tu jestes żebyś kogoś dolowala i nekala i co boisz sie nawet ujawnić tylko piszesz jako gość ??!!!! A moze zaraz naskoczysz na inne kobiety ktore piszą o swoich zmartwieniach w każdym poście ???? Jeśli ci sie nie podoba jakiś wpis to nie czytaj i nie odpisuj PROSTE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Słoneczko olej gnoma, bo tylko go nakręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Mam pytanie do tych którzy mieli . Kiedy lekarz zleca badania prenatalne ? I czy to jest obowiązkowe , czy zależy od lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Wesołka masz racje szkoda nerwów i pisania :) jeszcze dzidzia bedzie sie zle czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Lekarz nie musi ich zlecić, bo to nie jest obowiązkowe. Ja po prostu powiedziałam, że chciałabym je mieć i czy mogłaby mnie pokierować w dobre miejsce. I wtedy dała mi adres i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×