Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość midorka
ja jestem w trakcie 12 tygodnia; niby kończy się w niedzielę - wg miesiączki :) zaraz w poniedziałek mam usg prenatalne więc chyba będę mądrzejsza :) jeśli chodzi o tydzień mojej ciąży :) w ten weekend ide na wesele i właśnie się okazało, że sukienka w której miałam iść jest już na mnie za mała :P i mam super podbramkową sytuacje heh nie wiem co zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
jak to midorka.. nalezy zrobic tak jak kazda kobieta - zakupy :D kazdy pretekst jest dobry. Nawet brak pretestu tez jest dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
Nie wiem już co myśleć ost okres 11maj ale na usg wykazuje ze dzidzia mniejsza i ciąża dużo młodsza..tylko dziwne bo ten tydz w którym jestem (wg ginekologa)wyklucza się z terminem porodu no nie?a tak mam wypisywane w kartę ciąży..najpierw miałam 8 marca a potem zmienił na 2 marca..urodziny mam 11 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
lejdi88 to w ogóle jest dziwne, bo ja ostatni okres miałam w zasadzie miesiąc później niż ty bo 15 czerwca i zajść w ciąże mogłam tylko 28 czerwca albo 1 lipca, a stawiam na 1 lipca :) i mnie wychodzi 22 marzec :) ladyFox - zakupy fajne :) ale został mi tylko jutrzejszy dzień, a kończe prace przed 16 i biegne prosto do przedszkola, no i jestem bez samochodu :( bo mąż ma drugą zmiane, więc na szybko zakupy niestety odpadają; mam nadzieję, że siostra mnie poratuje - ma dużo koleżanek i może coś mi pożyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Lejdi88 moze po prostu twoja dzidzia jest mniejsza a nie mlodsza :) moja dzidzia tez mala jest :) podrosna nam jeszcze. I pewnie Termin sie milion razy zmieni. Ja dzis na randke z lubym do kina. Syn nocuje w swietlicy ( ma jeszcze ferie) milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin na 30 marca :D ale wiadomo jak to jest raz wyskoczy wcześniej raz później. Piwonnam tez chyba wpisać sie na kwiecień odrazu bo wiadomo czy nie postanowi mi zrobić żarciku w prima aprilis i wyjść na świat :D:D pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Czesc kochane u nas pierwsza bumelka. 4 dni w przedszkolu i mały już załapał katar. Wolałam zostawić go w domu. Przez weekend powinien się podleczyc. Cóż trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vouga moj tez mial katar ale zastosowalam kuracje i dawke szokowa - paracetamol+ masc wick na noc plus mleko z miodem i do wyra przeszlo po jednej nocy:) dzis juz jak mlody bog ;) dziewczyny trzymajcie kciuki - dzis moj debiut kulinarny.. troche wstyd bo 30lat na karku a dzis pierwszys raz bede piec ciasto sama aaaaaaaaaaaa!! z reka na sercu nigdy wczesniej tego nie robilam bo po prostu nie przepadam za slodkosciami.. dzis postanowilam dac czadu i upiec cos ze sliwkami tesiowa przyjezdza ;/ wszelkie rady chetnie przyjme. przepis mam z sieci. mam nadzieje ze chalupy z dymem nie puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam blache tak i czy ja wylozyc papierem do pieczenia i ten papier wysmarowac tluszczem czy tylko blache tluszczem i nie bawic sie w papier ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Zalezy jaka blacha :) ale wnioskuje ze nie uzywana hehehe posmaruj maslem spod i brzegi i posyp cala maka :) powodzena!! (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu gosciu podaj maila wysle zdjecie usg z widocznym mega penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija te dziasla moga tak od ciazy. W. Poprzedniej tez mnie bolaly i strasznie krwawily, dentystka powied,ziala ze tak moze byc bo w organizmie jest ok litr krwi wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja plis podeslij linka do tej dostawki z szelkami, pierwsze slysze. Mysalam o tej stojacej ale tez sie jeszcze wstrzymam. Sorki ze tak na kilka postow ale inaczej nie zapamietalabym wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esen - nowka sztuka ;) idzie chyba dobrze olej goscia palanta rzeczoznawca sie znalazl i spec od wszystkiego - niecierpie takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
Możliwa ze dzidzia mniejsza a nie młodsza ale i tak zostaje z Wami bo tu miło:) mój mąż na 3 dniowym wyjeździe ale dziś wraca i też coś sobie wymyślimy ale nas jutro:) właśnie wróciłam z grzybków, niestety nie mogę za długo pochodzić bo szybko się mecze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
Midorka mi pierwszy test pozytywny wyszedł 5 lipca dopiero takto miałam negatywne..wg mnie on liczy nie 40tyg tylko mi wg usg-38tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest wypiek ! uroslo to ciasto jakos no jest upieczone ale mega slodkie ... no i kruszonka sie troche schajcowala ale jestem dumna y siebie hehehe na troje zdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi88
LadyFox gratulacje i smacznego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ladyFox gratulacje :) a ja siedze w pracy i mam mega lenia i najchętniej to położyłabym się spać :) jakoś opadłam dziś z sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esen myślałam o czymś takim tylko muszę jeszcze posprawdzać czy do mojego wózka będzie pasowało. https://www.google.pl/search?q=dostawka+buggypod&client=firefox-a&hs=9rD&rls=org.mozilla:pl:official&channel=nts&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=8pkJVOCaLYXN7Aac9oDYDw&ved=0CEMQsAQ&biw=1024&bih=646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Hej kochane ... Jak tu wesoło :) ja mam ostatnio ciężkie dni i myśli , ostatnie usg miałam robione 14 sierpnia a kolejna wizyta 18 września , juz wariuje :( nie wiem czy dzidzia sie dobrze rozwija i czy wszystko ok..... Nie macie czasami takich dziwnych myśli ? Nie wiem czy nie zapisać sie na USG prywatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Sloneczko nie martw sie. Nie jestes sama. Ja mogla bym miec usg codziennie doslownie. Mialam usg tydzien temu a i tak glupio mysli. Nie ma co sie zadreczac bo zawsze moze byc cos nie tak i na to nie mamy wplywu. Najlepiej za duzo nie myslec :) Dziewczyny strasznie boli mnie glowa, az mi niedobrze a tabletki nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
Mnie też często głowa boli ale wtedy się kładę wyciszam i ból mija, a dodam ze przed ciąża to praktycznie nie wiedziałam co to ból głowy:) Odnosnie usg i niepewności to chyba każda z nas tak ma ze martwimy sie czy wszystko dobrze..ale głowa di hity uśmiech na twarz niech dzidzia się z nami nie denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
glowa do gory* Pisze z tel i czasem takie głupoty wychodzą hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Słoneczko mam identycznie! I tez miałam ostatnie USG 14 sierpnia i teraz lekko wariuje. Następna wizyta 25 września, ale mam nadzieję, że do tego czasu poczuje ruchy i sama się uspokoję. Oj takie są z nas kobitki już, ze takie głupoty nam w głowach siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
Cześć Kobitki;) dawno nie piasłam..ej powiedzcie mi jedną rzecz już mi stuknął 3 mies.+ 10dni..możliwe jest zeby za jeden dzien brzuszek się ładnie zaokrąglił?? byłam sobie przedtem w łazience i zdjęłam koszulke żeby założyć piżame i co staje przed lustrem patrze a tu mi się taka ładna piłeczka zrobiła;D od biusty po sam dół brzucha..;D a jeszcze ostatnio wygladałam jakby mnie wzdęło..a teraz miodzio;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
No to widze ze każda tak ma :) damy radę mam nadzieje :) w sumie taki stan moze byc raz albo 2,3 razy w życiu wiec trzeba sie nim nacieszyć :) pozdrawiam i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
a ja mam usg prenatalne w poniedziałek i już się denerwuje... heh przecież będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dzieki za podpowiedz takze tez zaaplikowalam malemu mleczko z miodem. Tak tak wiecznie panikujemy. Ja oczywiscie mianuje sie chyba najwieksza panikara. Chociaz po prenatalnych sie tak jakby uspokoilam. Apropo ciast ummm narobilas smaka ale ja jestem totalne beztalencie w pieczeniu. Zostaje mi tylko ciastkarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Też mi się dziewczyny zrobił smaczek na ciasto... ale będę musiała z tym poczekać ze dwa miesiące, kiedy będziemy na swoim, we własnej czystej kuchni z nowym piekarnikiem. Teraz jesteśmy na umeblowanym wynajmowanym, a jak się tylko uruchomi piekarnik ze wszystkich stron lecą wysuszone prusaki. Mieszkanie długo stało puste i się tam zalęgły. Tak odkąd tam mieszkamy nie nadaje się do użytku. Trzebaby wszystko rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×