Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imprezowe całowanie

Polecane posty

Gość gość
myslalam ze się to jakos rozwinelo ale jak najpierw calowales stope to później się calowac nie chciała;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam, że ona miała mnie gdzieś. A raczej z kimś takim się nie całuje. Chciała zrobić sobie polewkę przy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w międzyczasie wykorzystała mnie jeszcze do przypalenia papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz takie laski tez sa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie koleżanki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? i co robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialam te 20 -21 lat a tyle co rozstałam się z facetem 3 msc przed ślubem zaczęłam chodzić na imprezy bo on był strasznym przeciwnikiem . I tam pare razy tak wyszło że całowałam się owszem i tyle . Te historie co pamiętam to było np tak . Tancze z kolesiem jest fajnie nagle okazuje się ze obserwuje nas mój ex , i wspomnialam temu kolesiowi a koles zaczął ze mną tak tańczyć że prawie cała sala była nasza a an koniec pocałował mnie bardzo namiętnie i później dodał (niech tamten widzi kogo stracił) Innym razem glupia sytuacja z bratem koleżanki tez w tancu , ale nie wzięłam tego do siebie bo wiedziałam że on pijany a ja trzeźwa i dałam mu do zrozumienia że nigdy więcej Wspominam tylko jedną imprezę gdzie pojechałam ze znajomymi miałam wtedy strasznego doła spotkałam w klubie przyjaciela z liceum (który podkochiwał się we mnie od gimnazjum a ja traktowałam go z dystansem) Co chwile chodził kupic mi drinka i tańczyliśmy całą noc razem a na koniec zaczął mnie pierwszy całowac pamietam to jak dziś do konca imprezy byl caly czas przy mnie , i nigdy wiecej go nie widziałam , dostalam tylko 'sms przepraszam 'i to byla 5 lat temu . A ostatnim razem kiedy doszło do całowania się na imprezie to było już całkiem coś innego , bo spotyklam się wtedy z tym chlopakiem dość długo ale do niczego miedzy nami nie doszło po kilku mies mnie pocałował własnie na imprezie , a teraz jest moim mężem od miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×